Şimdi Ara

[b]GTA 4 ARABA YÜKLEME YÖNTEMİ[/b] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
6
Favori
176.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaş benim bi sorunum var mini cooper yükledim ona binebiliyorum ama öbür yüklediğim arabalara binmeden hata çıkıyo ve oyundan atıyo işlemi sonlandırıyo ne yapmam lazım ? :S :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı dew

arkadaşlar ben epeydir araba yüklüorum fakat eklediğim son arabalarda bi problem var. arabalar sağ sol tuşlarına bastığım zaman hemen takla atıyo ama daha önce yüklediklerimde hiç bişi yok sorun nerde arabalardamı oyundamı. bu arada gta4 1.0.4 kullanıorum.

Çok geç bi cevap ama bu mesajı görüp bilemeyenlir için ekleyeyim, yüklediğiniz arabaların içinde bir de not dosyası bulunur ve burada süspansiyon ayarları verilir. bu ayarları söz konusu dosyaların üzerinde değişiklik yaparak tekrar kaydetmeniz gerekir ki yeni araba ağırlığıın ve diğer özelliklerini yerine geçtiği arabadan alsın.
  • Nerden değiştircez tam örnekle söylersen güzel olur kardeşim dedğin gibi arabanin hizi ağırlığı eklediğimiz aracin olsun isteriz tabi hangi dosyaya girip o kodlari giricez
  • arkadaşlar bişi soracam.. araba değiştirmek içiçn her her bir değiştireceğim arabayı tek tek seçmem mi gerekiyor?
  • gençler spark4 çalışmıyor, versiyon hatası veriyor
  • ya arkadaşlar yardım edin mesela punto evo kuruyom dr.dre sonra pc yi kapatıp açıom yama gidior spark ıv den wtd sine bakıyom eski haline geri dönmüs bir yardım edin lütfennnnnn!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

quote:

Orijinalden alıntı: dr.dRe`

Öncelikle GTA IV kategorisinden yüklemek istediğiniz aracı indirin ve rar'dan çıkartın.(Bu araçlarıwww.gtainside.com veyawww.gtagaming.com dan indirebilirsiniz.)
    Sonra SparkIV programını bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın.(SparkIV programı bilgisayarınızda yoksa İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN)
    Daha sonra indirdiğiniz arabanın klasör içeriğinde yazan araba ismine bakın , mesela admiral.wft ve admiral.wtd gibi dosyalar olacaktır , daha sonra SparkIV programına gelin ve yukarıdaki butonlardan Open'a basın.Oradan da C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\pc\models\cdimages\vehicles.img dosyasını bulup açın.Sonrasında admiral.wtd'yi bulun import'a tıklayın ve indirdiğiniz klasörü bulup oradaki admiral.wtd ile değiştirin.Aynısını admiral.wft'ye yapın , sonra da rebuild'e tıklayın yukarıdaki butonlardan , sonra da save butonuna tıklayın yine yukarıdan , sonra sparkIV programını kapatıp oyuna girin.Böylece arabamızı eklemiş oluyoruz.

yaptım ama arabayı önüme nasıl getircem mesela san andreas ta gta inside.de sitesinden car installer 1.0 ile yükleyip vehicle spawner ile oyunda arabayı hemen önüme getiriyordum gta 4 de koskoca şehrin içinde yüklediğim arabayımı arıyacam onun bir programı yokmu

ya bunun gibi yaptım her dediği gibi yaptım importunu yapıp bırakmıozmı wtd ve wftyi:) yardım edin çok merak ediyorumÖLE nasıl olacak die

• Merhaba arkadaşlar. Gta IV oyunu nu yükledim oynadım. İnternette daha fazla araba yüklüyebileceğimizi öğrendim.talimatları uygulayarak bitane BMW indirdim.ve oyunda arabayı aradım ve arabayı buldum.Araba iyi görünüyordu görünüyordu Fakat Ayrıntı yoktu arabada ve arabayı sürerken komutlara biraz yüklenince araba takla atıyor. Ben SparkIV - vehicles.img Proğramını kullanarak yüklemiştim arabayı. Tekrar yüklediğim arabayı çıkarmak istedim aynı proğramla. ama olmadı arabayı silemedim. Bana bu konuda yardımcı olabilirsiniz umarım. Gta4 Yükleyemeyenler veya Serial felan sorunlarıyla karşılaşanlara yardımcı olabilirim. Teşekkürler. Gta IV a yüklediğim arabayı tekrar çıkarmak istiyorum Yardım PLS
  • Arkadaşlar ben oyunu diyelim steam'den satın alıp indirdim nasıl araba yükliyicem ?
  • Ben Sultan RS arabasını bulamıyorum bi yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralugur77

Ben Sultan RS arabasını bulamıyorum bi yardım edin

Oyunda haritada mı bulamıyorsun yoksa dosyasını mı?
  • quote:

[b]GTA 4 ARABA YÜKLEME YÖNTEMİ[/b]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

[b]GTA 4 ARABA YÜKLEME YÖNTEMİ[/b]

Sağol kardeş :)
  • aynı dosya için (mesala supergt) birden çok güzek araba yapmışlar. ben bu arabaların hepsini nasıl yüklerim? isimlerini değiştirsem olur mu?
  • Beyler bende şöyle bir sorun var: oyuna spark IV programıyla arabaları atıyorum sorunsuz çalışıyor, fakaaat can alıcı nokta şu ki; eğer araba hasar alıp health hilesiyle düzeltmeye çalışırsam oyun kapanıyor. Ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

aynı dosya için (mesala supergt) birden çok güzek araba yapmışlar. ben bu arabaların hepsini nasıl yüklerim? isimlerini değiştirsem olur mu?

aynen öyle , isimlerini değiştirip yükle

fakat mesela ferrari atıcaksın oyuna, gidip de primo isimli araçla değiştirirsen ferrarinin gücü düşük olur hızlanmaz

o yüzden

infernus , turismo , supergt , comet gibi hızlı araçlarla değiştirmelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: canko22656

Beyler bende şöyle bir sorun var: oyuna spark IV programıyla arabaları atıyorum sorunsuz çalışıyor, fakaaat can alıcı nokta şu ki; eğer araba hasar alıp health hilesiyle düzeltmeye çalışırsam oyun kapanıyor. Ne yapabilirim ?

sorunu tam bilmiyorum ama alternatif çözümüm var

health hilesi yapmak yerine

trainer yükle birtane , ordan health hilesi yaparsın , demekki telefondan yapınca bozuluyor
  • arkadaşlar mitsubishi fuso canter oto çekici yamasını gtainside.com dan indirdim daha önce bu oyunu yükleyim bu yamayı attığım zaman trainer ile arkasına kızak koyup üstüne arabayı koyabiliordum.oyunu sonra sildim,aradan 1 yıl geçti yeniden yükledim aynı şeyi yaptım fakat arabayı kamyonun üzerine çıkaramıyorum aynı şekilde bunun nedeni nedir ?

videosuda burda eskiden bunu yapıyordum.http://www.youtube.com/watch?v=H3D4RRtDqrE
  • arkadaşlar mitsubishi fuso canter oto çekici yamasını gtainside.com dan indirdim daha önce bu oyunu yükleyim bu yamayı attığım zaman trainer ile arkasına kızak koyup üstüne arabayı koyabiliordum.oyunu sonra sildim,aradan 1 yıl geçti yeniden yükledim aynı şeyi yaptım fakat arabayı kamyonun üzerine çıkaramıyorum aynı şekilde bunun nedeni nedir ?

videosuda burda eskiden bunu yapıyordum.http://www.youtube.com/watch?v=H3D4RRtDqrE
  • gta 4 te arabayı önüme nasıl getirebilirim ilk defa yaptm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.