Şimdi Ara

GT840M nasıl bi kart beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaç sene daha piyasadaki oyunları idare eder ?

• Brockman kullanıcısına yanıt
    notebookcheck'e baktığımız zaman 2-3 yıl daha bazı kaliteli oyunları low çoğunlukta oyunları medium bazı oyunları da high de açabilir insanların bunu işi 1 yılda biter dediğine bakmayın siz benim kuzende lenovo z5070 var adam valla hiç affetmiyo her istediği oyunu oynuyo tabi benim yukarda söylediklerim 1366*768 çözünürlükte ama 840 lacağınıza 940 alın en azında bi 3-5 fps farkeder
  • Teşekkürler sağolun
  • Brockman kullanıcısına yanıt
    Gtx 950m li bir laptop bulabilirsen onu tercih et.Varsın işlemci i7 yerine i5 olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sigmund_Freud -- 18 Ağustos 2015; 15:42:52 >
  • Guncel oyunlari 1366x768 low / medium ayarlarda oynatmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YsN1422

Gtx 950m li bir laptop bulabilirsen onu tercih et.Varsın işlemci i7 yerine i5 olsun.

Biraz yanlış olmuş. Bu masaüstü pc i5'i değil, laptop işlemcisi ufak, güçsüz.... Özellikle i5xxxxu serisi laptoplar oyun anlamında felaket diyebilirim, 2çekirdekli ve bunlar bayağı kuvvetsiz. M ve hq lar idare eder belki bilgim yok lakin laptopta i7 ve 840, i5xxxxu ve gtx850m i rahat pataklar

• picturesoflily P kullanıcısına yanıt
    O Ekran kartlarını besleyecek güçteler.Gtx 950m ile 840m arasında epey bi fark var.Genelde i7+840m veya i5+gtx950m koyuyorlar ben o yüzden gtx 950m seçin diyorum.
  • Faşist özentisi kafadan uydurucu liseli, tecrübe ile sabit, ekran kartına darboğaz yapmıyor belki ama oyunlara yetmiyor. Anladın mı? Olay sadece darboğaz değil, anladın mı? Arkadaş uzun sure kullanmak istiyor niye onu yanlış yönlendiriyorsun? İki tane post kasacağım diye işkembeden salladığın bilgiler adamın önümüzdeki birkaç sene bilgisayarından keyif alamamasına neden olacak, değer mi?

• picturesoflily P kullanıcısına yanıt
    Amaç oyun ise ekran kartı öne çıkar.Peki siz işlemci ile oynamaya devam edin oyunları.Diğer söylediğin laflara cevap verecek kadar düşmeyeceğim..İyi akşamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.