Şimdi Ara

GT5 Touring Car Şampiyonası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aklımda touring car turnuvası yapmak var. Tüm yardımlar kapalı 500pp ve kilo sınırlı. Hep beraber kararlaştırılarak ayarlanacak bir turnuva. Katılmak isteyen arkadaşlar var mı?

Araçlar ise şu standart araçlardan olabilir.

Touring Cars

S BMW 320i Touring Car ‘03
    S Honda INTEGRA TYPE R Touring Car
    S Mazda Atenza Touring Car
    S Mazda Mazda6 Touring Car
    S Mitsubishi FTO Super Touring Car
    S Subaru IMPREZA Super Touring Car
    S Toyota ALTEZZA Touring Car

DTM Touring Cars

S Alfa Romeo 155 2.5 V6 TI Touring Car '93
    S Audi A4 Touring Car '04
    S Audi Abt Audi TT-R Touring Car ‘02
    P Lexus IS F Racing Concept ‘08
    S Mercedes-Benz 190 E 2.5 – 16 Evolution II Touring Car ‘92
    S Mercedes-Benz CLK Touring Car ‘00
    S Opel Astra Touring Car (Opel Team Phoenix) ‘00
    S Opel Calibra Touring Car ‘94
    S Vauxhall Astra Super Touring Car ‘00
    S Vauxhall Calibra Super Touring Car ‘94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 4 Mayıs 2012; 15:54:25 >

• valla uzun zamandır pek online takılmıyorum düzenlenirse hoş olur güzel olur. yalnız söyleyeyim adam bulmakta çok zorlanırsın pek oynayan kalmadı. saati tutturmak zor bir çok kişinin ve sınırlama koyma touring diye. yarış başlangıcı touring olabilir sonra da karma yarış yapalım - pp odaklı yarış yapalım, race car yapalım, gt500 yapalım ki herkese hitap etsin.
  • Genel itibariyle touring car odaklı olsun istedim. Hani hep beraber toplanıp sıradan yarış yapmaktansa daha ciddi yarışlar olabilir. 20-25 turluk 4 etaptan oluşan yarış yapıp belli kategoride daha sonra kategori değiştirilebilir. Ama katılım çok olduğu için her görüşü değerlendirmekte fayda var.
  • Ben kac zamandir istedim wtcc tarzi bir turnuva yapmak ama kimse yanasmadi, bence tum araclar ayni olmali ve arac olarakta bmw 320 i touring car olmali. Bu arac hicbir modifikasyon yapmadan ve tum ayarlar kapali halde bile inanilmaz iyi yol tutusa sahip. Ben bunu oneririm, boyle bir aracla turnuva yapilsin...
  • Uygun olursam iddialı olmadan katılmak isterim :)
  • bende katılmak isterim mesajım bulunsun
  • Ben katılabilirim arkadasım.Son Mazda RX7-TC ve önceki turnuva organizasyonlarındada bulunmustum. Ama şunu söyliyim işin zor.

Yalnız olacaksa ciddi bir turnuva olmalı.. Katılıma göre takımlar halinde yada bireysel yarıslar olabilir. Puanlama sistemi ve pist listesi önceden belirlenmeli.

Forumda cok kaliteli yarıscılar var ama sorun işte bu kişileri bir araya getirebilmekte. Ama olursada inanın cok zevkli olur. Dha önce 3 turnuvada bulundum, inanın cok farklı bir duygu turnuvada yarısmak. Yarış öncesi saniyeler saymaya basladıgında dizlerinizin titredigini hissediyosunuz heyecandan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memento-Mori35 -- 25 Nisan 2012; 11:02:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memento-Mori35

Ben katılabilirim arkadasım.Son Mazda RX7-TC ve önceki turnuva organizasyonlarındada bulunmustum. Ama şunu söyliyim işin zor.

Yalnız olacaksa ciddi bir turnuva olmalı.. Katılıma göre takımlar halinde yada bireysel yarıslar olabilir. Puanlama sistemi ve pist listesi önceden belirlenmeli.

Forumda cok kaliteli yarıscılar var ama sorun işte bu kişileri bir araya getirebilmekte. Ama olursada inanın cok zevkli olur. Dha önce 3 turnuvada bulundum, inanın cok farklı bir duygu turnuvada yarısmak. Yarış öncesi saniyeler saymaya basladıgında dizlerinizin titredigini hissediyosunuz heyecandan.

Abi bende yapılan turnuvalarınızı azda olsa takip ettim. Benim amacım daha basit insanları çok fazla sıkmadan katılım ve devamlılık üzerine kurulu bir turnuva yapmak. Fair playin öncelik olduğu takım üzerine kurulu bir turnuva. Yani atıyorum yarış süresi 45 dakikayı aşmayan yarışlar yapmak. Katılım olur mu bilemiyorum. Şöyle 10 12 kişi olsa turnuvanın planlamasını yapılır tüm yarışçılar oturup konuşulup. Şunuda belirteyim sizin yaptığınız turnuvanın kalibresinde bir turnuva olmaz en azından sizin turnuva ciddi disiplin vs isteyen bir iş olmuştu.

• Hocam dediğim gibi ben varım. 10 kişi bile toplansa güzel bi turnuva ortaya cıkarabiliriz.
  • Bende varim hocam konuyu takip ediyorum.
  • Tamamdır bir kaç kişi daha gelirse listeyi ilk mesaja yazar, turnuva için detayları oluştururuz.
  • Bende katılabılırım ıddaalı degılım ama elımden gelenı yaparım.Gercı daha araba yok yarıs ıcın lıstedekılerden hangısını alıyım.
  • Şimdi hocam bir kaç arkadaş daha katılım olursa arabayı hep beraber kararlaştıralım diye düşünüyorum.
  • Tamam ben konuyu takip etmeye devam ediyorum.
  • ne alemdesiniz arkadaşlar ? :)

DH forumdaki en uzun soluklu GT5 turnuvalarını başlatan biri olarak sizlerle oynamaya katılabilirim. Bir arkadaşım daha gelir. hatta belki 2 arkadaş diyelim şuna..
    3 kişi olabiliriz. burada kaç kişi toplandı ?
  • Cevap yazan beş arkadaş var şu anda katılacağım diyen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Cevap yazan beş arkadaş var şu anda katılacağım diyen.

Konuyu aktif olarak takip ettiklerinden emin olduktan sonra 8 kisi bile olsak ilk etapta tekli bir sampiyona duzenlenebilir.
  • Şu anda konuya bir aydır mesaj atan arkadaşlar ben hariç;

1-sethdrift2
    2-Turkishdrifter
    3-Memento-mori35
    4-emryrgc
    5-İmmolation
    6-Zala

Hala katılmak isteyen arkadaşlar var ise yavaştan turnuvanın startı için çalışmalara başlayalım. Pist ve araç tercihleri olan varsa buyursun. Enazından bunlara bir karar verelim. Saygılar herkese...( Araç listesi ilk mesaja eklendi)
  • Konuya mesaj yazanlar bi ses versin de hala takip ettiklerini anlayalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipdeyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.