Şimdi Ara

GT5 TEAM CHAMPIONSHIP - KAYITLAR BA$LADI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
0
Favori
45.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarış yumuşaktan şaşmayın. Nedense daha dayanıklı. Sert lastikler daha uzun gider diye tahmin ediyordum ama yumuşak daha iyi geldi bana. Sürüş tarzına göre de değişiyor aslında. Arabalar çok güçlü değilse sürüş yardımlarını kullanmaya gerek kalmıyo.
  • Spor Yumuşak mı seçilmeli 199 beygir bir araç için. GT dreksiyonum var
  • en iyi zamanları yarış yumuşakla yaparsınız ama çabuk aşınır dayanıklı değildirler..38 turda 2 yada 3 kez pite girmek zorunda kalabilirsiniz...Yarış sert veya orta daha iyi olabilir zaten araba çok hızlı olmıycağı için yolda tutmakda çok zor olmıycaktır..Yarış sertle belki 1 pitstopla bitirilebilir tam emin değilim...
    sürüş yardımları açık olduğunda aracınızın hızını otomatikman keser tur zamanınız yükselir..ABS yi 1 de kullanmak yeterli oluyor genelde..
  • Peki sürüş yardımlarını açmak gereklimidir bu yarış için gerekliyse hangilerini açmak gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Pazar günü kimler geliyor arkadaşlar ?

konuyu takip edenler bi teyit mesajı atsın.

bu gece belirleyelim de kesin kimin gelip kimin gelmeyeceğini ona göre herkes planlamasını yapsın yarın için.. önce asıl listedeki grup bildirsin eksik olursa ben gelirim. bu gece halledelim bu işi..
  • ya sadece bu yarışlık gelemiyorum malesef yarın akşam misafirimiz var ama diğer yarışlarda kesin varım sadece bu haftalık mazur görün beni
  • Bende acemi sayılırım hiç pit stop yapıcagımızı bile bilmiyordum daha level 9 oldugundan

yardım derken neyi kastediyorsunuz tam olarak ne iş yapıyor bide arastırıyorum bu tcs olayını cözemedim default 5 geliyo 10 yapıyorm 1 yapıyorum pek bişi farketmiyor honda civic 91 model de
  • az kaldı beyler

yarın asıl listedeki 16 kişi gelmeyecek. o yüzden yedekler katılabilir.

2 pit stop gerekir gibime geliyor. ama öğlen deneme yapıcam sert lastiklerle. belki 1 pit stop ile hallolur..
  • Suan online carsa test yarisi yapabiliriz
  • İşim çıkmazsa katılırım, geride kaldığı için veya sıkıldığı için yarışı bırakan olacaksa baştan girmesin kalabalık yapmasın bence
  • organizasyon saat kaçta? Yazılan yazılardan yakalayamadım
  • bende katılmaya çalışacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas
    İşim çıkmazsa katılırım, geride kaldığı için veya sıkıldığı için yarışı bırakan olacaksa baştan girmesin kalabalık yapmasın bence

Takviyeyi guclu yapmanizi oneririm. Boylece hata yapip geride kalanlar bir sekilde yetisip yarisin icinde kalirlar. Bizim ekiple online da takviye guclu yaptigimizdan beri daha zevkli yarislar oluyo. Sunun surasinda eglenip kafa dagitiyoruz, o kadar da kati kurallar koymayalim derim.
  • Rockturk ? listede olmayanlar yarışamaz .

20:30'da odayı kurmuş olacağım. hepinizin PSN'ini ekledim. arada atladığım varsa kusura bakmasınlar. PSN listesinden beni eklesinler.
    takviye olmasının anlamı yok Cortom. nihayetinde bütün şartlar aynı. iş sadece sürücüde bitecek. e sürücüleri de eşitlersek farkı nasıl yaratacağız ?
  • beni ekleyebilecekmisin yoksa yarışa şimdiden veda mı ediyoruz
  • Siz bilirsiniz abi ne diyim :) benimki nacizane bir oneriydi.
  • PSN : Ahmed-i Muhtar Yaş: 27

Eklerseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanselah -- 9 Ocak 2011; 13:48:42 >
  • zala psn listesine eklesinler derken ,biraz yeşilim bu konularda..detay verirsen seni ekleyeyim
  • PSN: rockturk yaş 37
  • quote:

Orijinalden alıntı: cortom

Siz bilirsiniz abi ne diyim :) benimki nacizane bir oneriydi.

Önerin için teşekkürler. sen de beni yanlış anlama zaten
    burada fark yaratacak faktör bizzat kişiler. hata yapmayan , iyi konsantre olan , iyi strateji yapan kazanır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.