Şimdi Ara

GT5 TEAM CHAMPIONSHIP - KAYITLAR BA$LADI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
0
Favori
45.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oda kuruldumu hakikaten nasıl gireceğiz
  • Sanirim kurulmadi ben bulamadim kendim bir yaris kurdum isiniyorum oda numarasi 1472 4711 0081 4389 5962
  • hocam beni ekle katıl ben buldum
  • Yarış güzeldi bide ben tel çalınca kaza yapmasaydım ahh be
    Bu arada ısınma turlarında bende tüm yardımcı destekler açıkmış lastiklerde konfor sert mi neydei ahahahaa bende niye bu kadar yavaşım diyordum neyseki düzelttik sonra.
    Ya bu arada benim headsetin sarjı bitti ısınmalarda konuşamadık sağlık olsun
  • Esim kafamda dirdir edince kizdim cektim fisi :-) pazar gunu dogum gunum yaris o gun ins aksilik cikmaz
  • ilk yarışı sabırsızlıkla bekliyorum inşallah bağlantı sorunsuz ve temiz bir yarış olur
  • Pazar günü kimler geliyor arkadaşlar ?

konuyu takip edenler bi teyit mesajı atsın.
  • Aksilik olmazsa ben katılıyorum
  • yarış saatleri bana göre erkenmiş ya, büyük ihtimal gelemem ben
  • ben geliyorum
  • ben de geliyorum, kayda alın.
  • İlk iki hafta sevgili finallerim dolayısıyla yokum. Size iyi eğlenceler..
  • Bende geliyorum..İşallah bi aksilik çıkmaz..Kimse yarışı sonuna kadar bırakmasın lütfen..Gerilerde kalsakta yarıştan çıkmayalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

Bende geliyorum..İşallah bi aksilik çıkmaz..Kimse yarışı sonuna kadar bırakmasın lütfen..Gerilerde kalsakta yarıştan çıkmayalım..

merak etme ben çıkmam dostum
  • Bende gelirim sanırım.
  • merak etme ben çıkmam dostum

yok abi ikimizinde orta sıralarda mücadele vericeğimize inanıyorum...Oyunlarımız hemen hemen aynı ...seninle güzel bi mücadelemiz oluyor genellikle..yine öyle olucaktır Pit-Stop stratejisi çok önemli olucak lastik seçimi vs..onları iyi yaparsak benim hedefim ilk 5
  • Gerçe şimdi listeye baktımda, tanıdığım daha önce oynadığım arkadaşlardan

Arda , Computeus,Emre42 bu üçünün yarışa katılmaları halinde ilk 5 te olmaları yüksek ihtimal...daha önce oynamadığımız diğer arkadaşlardanda bi kaç üst düzey yarışmacı çıksa ilk 5 hedefimiz zor gibi Bide mefluc yedeklerde kalmış oda katılırsa ilk 5 in dördü belli olur gibi..
  • dün foruma giremedim ama bende geliyorum yarın akşam yarışa
  • Bu yarış için lastik öneriniz nedir :)

Ve yardımları kullanacaklar hangilerini kullanacak ABS kaçıncı servilerde olacak Acemi olduğumdan soruyorum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.