Şimdi Ara

GT5 TEAM CHAMPIONSHIP - KAYITLAR BA$LADI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
0
Favori
45.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler hocam ama dediğim gibi boşluk olursa keyfine yarışa gelirim :)
  • Hocam benide ekleyin psn: TylerFCI-
    Bu arada direksiyon, kulaklık hepsi mevcut.
    A-spec 24 ve B-spec 24 yani garajda yeterince araç var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Achmed

Hocam benide ekleyin psn: TylerFCI-
    Bu arada direksiyon, kulaklık hepsi mevcut.
    A-spec 24 ve B-spec 24 yani garajda yeterince araç var.

Achmed , ilk 16 kişi tamamlandı. ancak yedeğe yazabilirim. yarışlara başlamadan önce herkese PM atarak son kez teyit alacağım. cevap vermeyen olursa eklerim
    eğer yedekler yeterli sayıya ulaşırsa ikinci 16 kişilik liste oluşabilir. zor bir ihtimal ama mümkün.
  • Olur tabi, bekleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

@Arda , peki mekanik hasar hafif mi ağır mı olmalı sence ?

Hafif hasar uygun, ağır hasar olunca pite girmek gerekiyor. Geçen yapmaya çalıştığımız turnuvaya 40 kişi katılırım demişti yarışa 11 kişi başladı 5 kişi bitirdi yani yedek liste yapmaya gerek yok katılabilen herkese açık olalım ama bağlantıların sağlam olması gerek, kaç mbit hız olduğu değil bağlantı kalitesi önemli, haftasonları da psn yoğunluktan sorunlu olabiliyor
  • kaç kişi bitirise bitirsin , isterse 5 kişi bitirsin... biz de ilk beş kişiye verilmesi gereken puanları veririz Arda
    eğer ki bu turnuvadan da ayrılanlar olursa sizin turnuvadan ve bu turnuvadan yarışı yarıda bırakmayan kişileri tespit edip tek bir lig kurarız.
  • katılan arkadaşlar acil durumlar hariç her yarışa gelirse ve yarışı da yine acil durumlar hariç terketmezse güzel yarışlar çıkar..

hasar açık - hafif olursa iyi olur

ceza olmalı

sürüş destekleri - ben sürüş desteği kullanmıyorum ama isteyen açabilir durumda olsa güzel bir opsiyon olur..

beni de eklerseniz sevinirim..

psn: mefluc
  • @mefluc , seni de yedeklere yazmak durumundayım.
    yarışlar başlamadan önce herkese mesaj atıp tekrar teyit alacağım. geri dönen olmazsa seni de ilk 16'ya ekleyebilirim.

Arkadaşlar , ilk yarışı bu pazar günü düzenleyelim. 9 Ocak Pazar saat 21:30 'da odayı kurarız ve sıralama turlarından sonra yarışa başlarız.
  • Gran Turismo sitesinden alınan bu portları bilgisayarınıza atayacağınız sabit IP icin modem arayüzüne girin. Kopmaları en aza indiririz.

• TCP Portları : 80, 443, 5223, ve 10070 - 10080

• UDP Portları :3478, 3479, 3658, 10070, ve 50100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 5 Ocak 2011; 11:51:57 >
  • Pisti ve Aracı Belirledik mi Alaz abi ??
  • Pazar günü biraz daha erken yapsak iyi olmaz mı 17 :00 veya 19:00 arasında benim için pek zaman fark etmez ama evli adamız :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarıkYıldız

Pazar günü biraz daha erken yapsak iyi olmaz mı 17 :00 veya 19:00 arasında benim için pek zaman fark etmez ama evli adamız :=)

Hocam yarış maksimum 2 saat şeklinde olacak özellikle ilk yarış şuan öyle görünüyor.(Sıralama turları dahil )

Ama konuşuruz Pazar 22:00 Ters olabilir birşey diyemem bende zorlanabilirm malüm ertesi gün iş başı
  • Bu hafta sonu başlayalım bence..Cumartesi saat 22,00 iyi bi saat gibi..Kendimce pist ve arabaları da yazıyım arkadaşlarla üzerinde tartışalım...

High Speed Ring------50 tur-----Ferrari f40

Tsukaba---------------50 tur-----G37

Tokyo 246------------40 tur------S2000

Deep Forest----------40 tur------Subaru İmpreza '10

Monza-----------------40 tur------SLS AMG '10

Grand Valley----------35 tur-----Audi R8

DE LA SARTHE--------18 tur------Calsonic-------GECE GÜNDÜZ AÇIK

Nurburgring Nordscleife V tipi------8 tur-----Nissan skyline GTR------GECE GÜNDÜZ AÇIK

Araba ve pistlerin isimlerini aklımdan yazdım yanlışlık yapmış olabilirim...eklemek değiştirmek istediklerimizi tartışalım...
  • Yarışlara mümkün olduğunda katılmaya çalışıyorum. Yani dğer ülkelerin düzenlediklerine fln rast gele :)

10 Yarışdan 2 sinde bağlantı kopukluğu yaşadım İpadresim sabit değil. Normalmidir ? İnternet bağlantı kopma sorunum olmadığı halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarıkYıldız

Yarışlara mümkün olduğunda katılmaya çalışıyorum. Yani dğer ülkelerin düzenlediklerine fln rast gele :)

10 Yarışdan 2 sinde bağlantı kopukluğu yaşadım İpadresim sabit değil. Normalmidir ? İnternet bağlantı kopma sorunum olmadığı halde

Türkiyede bu ara oyunlarda ping cok yüksek bundan oyungezer dergisindekiler bile şikayetci bu aralar birşey var

ayrıca kablosuz olunca lag veya gecikme oluyormus diye biliyorum sabit ip atama ve port acmayı da deneyenler var

bana kalırsa tamamen ttnette fifada ben elin ogluyla oynuyorm wifi üzerinden portlarla oynamadan sorun yok tr den arkadasla yapıyorum laglı
  • Arkadaşlar kesinlikle Zala'nın yazdığı portları açmanızı tavsiye ederim.

Ps3'e elle bir ip verin (mesela 192.168.1.5 gibi..) ve bu ip için direk olarak bu portları açın modemin arayüzünden.

Yada ps3'ün ip'sini "DMZ" olarak tanımlayabilirsiniz. Ve "upnp" ayarının da açık olması şart tabi..
  • Beyler , ilk yarış için pistimiz %99,9 ihtimalle Circuit de Madrid..

@TarıkYıldız , pazar günü eşim ve çocuğumla dışarıda oluyorum genelde.ben de evliyim.. 17:00'de olmaz. tamam belki 21:30 geç ama 17:00 çok erken.
    20:00 yapabiliriz ligler başlayana kadar.

@Fortress , arabaları düşük beygir gücüne sahip olanlardan seçmeye başlayıp , her yarış biraz daha iyi araç seçerek ilerleyeceğiz. ilk yarışlarda düşündüğümüz arabalara örnek olarak Honda Civic Type-R , Alfa Romeo Braera 3.2 SkyWindow vb... gösterebiliriz.
  • Zala benim psn el_jericho. Bide ilk yarış tarihini, ilk mesaja ekleyebilirmisin?
  • Psn. Oset34

yas 17
  • Yahu pazarı beklerken aramızda birkaç ısınma turu atsak fena mı olur?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.