Şimdi Ara

GT5 Tavsiyeler ve İpuçları Başlığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.284
Cevap
13
Favori
90.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Top gear da ben de gold aldım, lotuslar biraz zorladı ama o da gold, son açılan yarışında ilk denemede baya farkla birinci oldum ama tamamen şans eseriydi, milisaniye farkla şvimvagen lerden biri bana değil arkamdakine vurunca arka taraf karıştı ben de baya farkla gold aldım. :) 3. yarışa dikkat edin, kesişme noktasında ortalık baya karışıyor, solunuzu her zaman kollayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rossoscuderia

Top gear da ben de gold aldım, lotuslar biraz zorladı ama o da gold, son açılan yarışında ilk denemede baya farkla birinci oldum ama tamamen şans eseriydi, milisaniye farkla şvimvagen lerden biri bana değil arkamdakine vurunca arka taraf karıştı ben de baya farkla gold aldım. :) 3. yarışa dikkat edin, kesişme noktasında ortalık baya karışıyor, solunuzu her zaman kollayın.

Lotuslar'da takıldım ben. Artık kendim mi kapadım ne yaptıysam sürüş yardımları abs vs kapalı imiş; araba yerinde durmuyordu. Frene bile ancak ayak kokusu ile basılabiliyor. ayağını değdirmeye gör; hemen spin atıyor. Sürüş yardımlarını açtım. Bu sefer kullanım kolaylaştı ama en ufak şeyde diskalifiye olmak gibi sebeplerden bir türlü sonunu getiremedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiGHWAYMOUSE -- 27 Kasım 2010; 0:20:49 >

• quote:

Top gear da ben de gold aldım, lotuslar biraz zorladı ama o da gold, son açılan yarışında ilk denemede baya farkla birinci oldum ama tamamen şans eseriydi, milisaniye farkla şvimvagen lerden biri bana değil arkamdakine vurunca arka taraf karıştı ben de baya farkla gold aldım. :) 3. yarışa dikkat edin, kesişme noktasında ortalık baya karışıyor, solunuzu her zaman kollayın.

3. aşamayı geçince ne oluyor stig ile ilgili bir olay varmı, yanlız spoiler olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

3. aşamayı geçince ne oluyor stig ile ilgili bir olay varmı, yanlız spoiler olmasın

Gold la geçersen nur topu gibi bir SLS bir de C63 ün oluyor, başka bir nane yok. OO aşamaya kadar bu araçları almayın derim, paranız yanmasın.

Bu arada Rally beni resmen oyundan soğuttu. Tereyağının üstünde araba kullanır gibi gidiyorsun, nasıl sürersem süreyim Rally nin asfalt aşamasını geçemiyorum, acayip fark yiyorum, C4 ü modifiye ettim, yapılabilecek her şeyi yaptım olmadı, Lancia aldım 440hp ve 780 kilo mu bişey oldu onunla bile olmuyor, setup falan yapıyorum ama nafile, arabayı ya durduramıyorsun ya döndüremiyorsun.

Bir de salak gibi toyota 88c yi almadım gittim premium olsun diye xanavi 350z e 950000 verdim, rakiplerin yanında çok zayıf kaldı şimdi de 88c ye para yetmedi alamadım, yarın 1000000 daha biriktirmem lazım ki 2. ele bir daha düşerse alabileyim diye. Boş yere zaman ve para kaybettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rossoscuderia -- 27 Kasım 2010; 1:25:52 >

• quote:

quote:

quote:

Gold la geçersen nur topu gibi bir SLS bir de C63 ün oluyor, başka bir nane yok. OO aşamaya kadar bu araçları almayın derim, paranız yanmasın.

Bu arada Rally beni resmen oyundan soğuttu. Tereyağının üstünde araba kullanır gibi gidiyorsun, nasıl sürersem süreyim Rally nin asfalt aşamasını geçemiyorum, acayip fark yiyorum, C4 ü modifiye ettim, yapılabilecek her şeyi yaptım olmadı, Lancia aldım 440hp ve 780 kilo mu bişey oldu onunla bile olmuyor, setup falan yapıyorum ama nafile, arabayı ya durduramıyorsun ya döndüremiyorsun.

Bir de salak gibi toyota 88c yi almadım gittim premium olsun diye xanavi 350z e 950000 verdim, rakiplerin yanında çok zayıf kaldı şimdi de 88c ye para yetmedi alamadım, yarın 1000000 daha biriktirmem lazım ki 2. ele bir daha düşerse alabileyim diye. Boş yere zaman ve para kaybettim.

İyide Stig nerede peki o da update ile mi gelecek acaba, Stig' in derecelerine karşı yarışacağımızı sanıyordum eğer böyle birşey yoksa E3 videosundaki görüntüler neyin nesiydi

Sanırım rally' nin 3. aşamasından bahsediyorsun çünkü ben 2. aşamayı rahat geçtim, yanlız Loeb bölümü çok zormuş 5 saniye yaklaşabildim bronza sonra deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

quote:

Orijinalden alıntı: ftorun

Gran Turismo 5 Top Gear Test Track VW Samba Bus

adam gold almış yaa

Bu hep çarpa çarpa çidiyor, ben çarptığım zaman direk diskalifiye oluyorum nedense.

Ben de gold aldım.
    Ayrıca çok yararlı ve mükemmel bir konu olmuş..Tebrikler arda..

3.denememde çektim altınıarda nordshlife ı açmak için ilk seviyedeki 2.bölümdemi yoksa seviye 2 (orta seviye)deki tüm bölümlerdemi gümüş almamız lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 27 Kasım 2010; 2:00:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mıstıkv

3.denememde çektim altınıarda nordshlife ı açmak için ilk seviyedeki 2.bölümdemi yoksa seviye 2 (orta seviye)deki tüm bölümlerdemi gümüş almamız lazım?

orta seviyenin tüm bölümlerinde bronz gerekiyor, ben gümüş yaptım nordschleife 4 saat pisti de açıldı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mıstıkv

orta seviyenin tüm bölümlerinde bronz gerekiyor, ben gümüş yaptım nordschleife 4 saat pisti de açıldı

yarın kastıralım bakalım sağolasın

• B spec te yarisiyorum, a-spec te yarismak istedim surucu yarat dedi bilgisayar kendi kullaniyor onuda :D nasil kendim yarisabilirim.. 2 spec birden mi goturemiyoruz derdini anlayamadim ben :D
  • arkadaşlar daha önce hiç oynamadım bilmiyorum bu oyunu gt modundamı başlıyoruz ilk
  • B spec te aracı biz kullanmıyormuyuz,anlamadım gitti..
    Biraz bu A ve B spec hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.

A spec te lvl 10 oldum..B specte girdim,sadece yönledirme cıkıyor.
  • quote:

B spec te aracı biz kullanmıyormuyuz,anlamadım gitti..
    Biraz bu A ve B spec hakkında bilgiler verirseniz sevinirim.

A spec te lvl 10 oldum..B specte girdim,sadece yönledirme cıkıyor.

A spec kendinin yarışdığı ve lwl atladığın bölüm.

b spec modu anladığım kadarıyla fm gibi düşünün.Sürücüler seçiyor ve onları yetiştirip yarışlara sokuyorsunuz vs... ama bu b spec'den lwl alıyormusnuz para vs... onu bilemiyorum tam.
    Ayrıca oyun kılavuzu gerçekten çok başarılı.Sıkılmadan okununca çok faydalı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hllfre
    B spec te yarisiyorum, a-spec te yarismak istedim surucu yarat dedi bilgisayar kendi kullaniyor onuda :D nasil kendim yarisabilirim.. 2 spec birden mi goturemiyoruz derdini anlayamadim ben :D

A-spec de kendin yarışabilirsin, B-spec de oluşturduğun sürücüleri yarıştırmak zorundasın ama oyun esnasında hızlan yavaşla, solla gibi komutlar verebiliyorsun, ve sürücünün seviyelerine göre komutlarına uymaya çalışıyor, yani b-spec de kendin oynayamazsın
  • tesekkurler cevaplar icin, b spec te zevkli fena degil ama spin atiyor falan icim gidiyor :D
  • yaaa şu Gear Test Track VW Samba Bus nasıl gecicem...ben hafif dokundugum zaman diskalifiye yazıyo....ayarmı yapıcaz napıcaz anlamadım......

lisanları nasıl oynuyosunuz baştan sagmamı yoksa özenle gold kazanarakmı ???

ben ilk lisansı gold olarak bitirdim
    2 ci lisansta 4 altın aldım 2 tane gümüş geriye 4 deneme kaldı
  • quote:

hocam tekrar yarışlarına para vermiyor, bir günde 1m kredi nasıl yapıcan merak ettim
  • Kisa zamandaki tespitlerim soyle:

1- GT mode acemi-amator-- diye giden listedeki yarislarda para ve seviye puani az veriliyor. Arttirmak icin her bolumde (yani amator icin 9 bolumden birer yaris) gozunuze belli bir pisti kestirin ve sirayla 6.-5.-4.-3.-2. ve 1. olarak yarisi tamamlayin. Size fazladan yarim saate malolur ama 6-7bin kredi ve dusuk seviye puani yerine min 30bin kredi ve daha cok seviye puani alirsiniz. Her pistte ve her yaris etkinliginde cekilmez ama

2- GT ozel yarisllari (karting, top gear, amg vs...) hem para hem seviye puani acisindan cok basarili. oynamaya hak kazandiginiz anda girin ve yapabiliyorsaniz GOLD ile bitirin. GOLD ile bitirebilirseniz GOLD-SILVER-BRONZ'un toplami kadar para ve seviye puani ekliyor. Kisa gunun kari

3- 2.el piyasasi acayip degisken, atladiginiz seviyelere - actiginiz yarislara gore icerigi degisiyor. 03 M3 kelepirdi kacirdim, yerine sifir Nissan Fairlady almak zorunda kaldim...

4- Online ile isiniz olmayacaksa makinenin menu gecislerini/yuklenme surelerini azaltmak icin net kablosunu cekin/WI-FI'den cikin.

5- 2. el arac aldiginizda mutlaka once yagini degistirip yarislara girin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 27 Kasım 2010; 12:01:56 >

• DFGT direksiyon üzerindeki kırmızı renkli dönen düzenek ne işe yarıyor? aynı şekilde +/- tuşları ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: van G

DFGT direksiyon üzerindeki kırmızı renkli dönen düzenek ne işe yarıyor? aynı şekilde +/- tuşları ?

Yarış sırasında ön arka frenlerin sertliğini abs yi falan ayarlıyorsun
  • Arkdaşlar GT5 de 900 derece direksiyon dönüşü yok mu? ya da nasıl ayarlanıyor Logitech dfgt ile sölermsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.