Şimdi Ara

GT5 Online oyun grubu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende Yeni bi PS3 Kullanıcısıyım. Size bi kaç sorum olacak GT5 ile ilgili

1. Ben PSN Üyeliği aldm Online Nasıl bağlanıcam GT5 e ?

2. GT5 de Araç Gönderilebiliniyomuş nasıl gönderiliyor ?

3. Bendeki GT5 şuan emanet CD İngilizce GT5 Köyde Kendi Cdim Var Platinium Oda Türkçe, Sorumsa şu Şimdi ben bu İngilizce GT5 le kariyer kassam Sonra Bunu bırakıp Türkçe ile devam etsem Kayıtlı kariyerime devam edebilirmiyim yoksa baştanmı başlamam gerekir ? Cevaplarınızı Dört Gözle bekliyorm..
  • Ps 3 dünyasına ve Gt 5'e hoşgeldiniz. Oyunların farklı olması kariyerinizi etkilemez. Sonuçta save dosyalarınızı sistemden silmediğiniz sürece sorun yok, tabii aynı Ps 3'ü kullanacağınızı düşünerek yazıyorum. Ve de aynı profille oturum açtığınız sürece sorun olmaz.
    Online yarışmak için lobiye giriyorsunuz, sezonluk etkinliklerin altında olması lazım, oradan karışık online oyunlar çıkar, bakıp girebilirsiniz. Ama en sağlıklı online şöyle olur. Gt 5 tutkunu arkadaşların psn'lerini eklersiniz, yarış olacağı zaman birisi oda açar, o odaya girilip yarış yapılır. Bunun için de solda yanlış hatırlamıyorsam topluluk var ona giriyorsunuz, arkadaş listeniz çıkıyor. Arkadaş listenizde kim oda açmışsa onun üstüne gidiyorsunuz tıklayıp üzerinde kahve işareti olan menüye yöneliyorsunuz. Şu an önümde oyun açık değil, akılda kalanlarla yazmaya çalıştım ama bu şekilde olması lazım. Gruba da bekleriz. İyi yarışlar.

Olmazsa yazın yine yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaleee17

Ps 3 dünyasına ve Gt 5'e hoşgeldiniz. Oyunların farklı olması kariyerinizi etkilemez. Sonuçta save dosyalarınızı sistemden silmediğiniz sürece sorun yok, tabii aynı Ps 3'ü kullanacağınızı düşünerek yazıyorum. Ve de aynı profille oturum açtığınız sürece sorun olmaz.
    Online yarışmak için lobiye giriyorsunuz, sezonluk etkinliklerin altında olması lazım, oradan karışık online oyunlar çıkar, bakıp girebilirsiniz. Ama en sağlıklı online şöyle olur. Gt 5 tutkunu arkadaşların psn'lerini eklersiniz, yarış olacağı zaman birisi oda açar, o odaya girilip yarış yapılır. Bunun için de solda yanlış hatırlamıyorsam topluluk var ona giriyorsunuz, arkadaş listeniz çıkıyor. Arkadaş listenizde kim oda açmışsa onun üstüne gidiyorsunuz tıklayıp üzerinde kahve işareti olan menüye yöneliyorsunuz. Şu an önümde oyun açık değil, akılda kalanlarla yazmaya çalıştım ama bu şekilde olması lazım. Gruba da bekleriz. İyi yarışlar.

Olmazsa yazın yine yardımcı olmaya çalışırım.

Hocam Cevap için Saol Sayende Saveler Geçerli olmaz diye Kariyer Yapmıyom şimdi direk başladım oynuyorum. Onlineye gelince Bugün İnterneti Bağladım İnternetim Kotalı :( Güncelleme gerekiyomuş 4 gb civarında. O yüzden önce bir arkadaşa falan gidip güncelleme yapıcam sonra Evde Araç Takas Falan arada sırada girerim. Gruba çağırmışsın Teşekkürler Facebookdanda Gruba katıldım PSN : incyy Eklerseniz bende memnun olurum soruma yardımcı oldun Tekrar teşekkürler.
  • selamlar üstadlar ben de taze (az önce) A-spec 17 lvl oldum yavaş yavaş online yarışlara başlayalım isterim Psn: Mandatorium
  • benide ekleyebilirsiniz artık ama alışmak iiçin biraz zaman verin aracım yok ve alışmaya ihtiyacım var.
    PSN: unicornik
  • isteyen PSN adresini ekleyebilir arkadaşlar yaş 29 kaza yapmayı ve yaptırmayı sevmem kulaklıkta var. PS3 te online konusunda o kadar iyi değilim. buradanda yazarsanız sevinirim tabi ilk zamalarda yardımlarınızı bekliyorum. :)
    PSN: unicornik
  • Psn: CANSIN__
    Çift alt çizgi
    ekleyebilirsiniz
  • hocam bende varım ama etkinlik sıkıntısı çekiyoruz sanki adam gibi bir toplanma yarış yapılmıyor
  • Suan da acik gelen varsa beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • organize eden varsa bende katılırım
  • Bende varım istediğiniz zaman oyuna girebilirim psn:ccaner1903

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı yarışacak oda açayım ??
  • PSN: Metto399 Ekleyin arkadaşlar takılırız.
  • bende varim keostr psn im
  • beyler sadece arkadaşlarımızla mı online oynuyoruz yoksa bılgısayar random mu seçiyor. Ben yenıyım de
  • quote:

Orijinalden alıntı: serjantekkol98

beyler sadece arkadaşlarımızla mı online oynuyoruz yoksa bılgısayar random mu seçiyor. Ben yenıyım de

random yok. İster kendi arkadaşların ile oynarsın, istersen istediğin bir odaya girer oynarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

beyler sadece arkadaşlarımızla mı online oynuyoruz yoksa bılgısayar random mu seçiyor. Ben yenıyım de

random yok. İster kendi arkadaşların ile oynarsın, istersen istediğin bir odaya girer oynarsın.

pekı kardesım sagolasın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

quote:

pekı kardesım sagolasın

Ben odalara gırdım ama sadece serbest surus yapabiliyorum nasıl yarısa baslıycam. Bir açıklarsan sevınırım
  • PSN : keremkurt arkadaş da var onu da ekleyebilirsiniz : ertandoga
  • Arkadaşlar ps3 de online oyun oynamak iin psn ye üyemi olmak gerekiyor acaba .. Gitsem 50 liralık gt5 alsam makineye takıp direk online oynayamıyormuyuz acaba .. Ps3 alocam hiç bilgim yok o yüzden soruyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.