Şimdi Ara

------>***YUGİOH KART AÇIKLAMALARI***<------- (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
2
Favori
352.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bunları biriyordum ama bilmeyenler için iyi olmuş.
  • Ya Arkadaşlar ben Bu anlatcağım şeyi biliyodum ama kodunu unuttum şimdi şu:

Hani forumlarda falan imzalarda çok kullanılan yöntem var ya mesela bir site yazıyosun ama site orda yazmıyo senin verdiğin ad yazıyo o ada tıklayınca önceden yazdığın site açılıyo

bunun için yardım edene şimdidennn çok çok çok çok çok çok çok çok çok teşşşekkkkürler ederim

(lütfen yardım edin çünkü bunu unuttuğum için çok sorun yaşıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yu-Jo

Ya Arkadaşlar ben Bu anlatcağım şeyi biliyodum ama kodunu unuttum şimdi şu:

Hani forumlarda falan imzalarda çok kullanılan yöntem var ya mesela bir site yazıyosun ama site orda yazmıyo senin verdiğin ad yazıyo o ada tıklayınca önceden yazdığın site açılıyo

bunun için yardım edene şimdidennn çok çok çok çok çok çok çok çok çok teşşşekkkkürler ederim

BURAYA SENİN VERDİĞİN AD DENİLEN ŞEY MESELA BURAYA TIKLATIN VE GÖRÜN GİBİ galiba buydu bende uzun süredir kullanmıyorum bunu.

My Site

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif' -- 31 Mayıs 2007; 1:36:13 >

• quote:

Orjinalden alıntı: v_arif_v

quote:

Orjinalden alıntı: Yu-Jo

Ya Arkadaşlar ben Bu anlatcağım şeyi biliyodum ama kodunu unuttum şimdi şu:

BURAYA SENİN VERDİĞİN AD DENİLEN ŞEY MESELA BURAYA TIKLATIN VE GÖRÜN GİBİ galiba buydu bende uzun süredir kullanmıyorum bunu.

My Site

Demişsin ama aşağıya deniyim bi

Forum Donanım Haber

Teşşekkürler Olduuuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yu-Jo -- 31 Mayıs 2007; 15:11:21 >

• İşte 3 Mısır Tanrısı:

Winged:
     ------>***YUGİOH KART AÇIKLAMALARI***<-------

Slifer:

Obelisk:

Açıklamalarına Gerek Yoktur Herhalde...Çünkü Yu-Gı-Oh İle İlgilenenler Bunların Ne İşe Yaradığını Bilir...

• Güncellendi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif' -- 1 Temmuz 2007; 17:16:41 >
  •  ------>***YUGİOH KART AÇIKLAMALARI***<-------

İsminin türkçesi ''deniz'' sanırım.Umi japonca bir kelimedir.
    Bu kartın anlamı: balık, yıldırım, su, deniz yılanı türü canavarlara 200 ATK puanı verir. Makine ve Pyro tipi canavarlardan 200 ATK ve DEF puanı indirir. Ve bu kart tüm canavarları(türü geçenleri) etkiler.
  • Arkadaşlar exodia kartının tam olarak gücü ne?????Hepsini topladım 2200 çıktı ama mavi gözlü ejder daha güçlü
  • exodyanın tektek hali 2200 olabilir fakat 5 eline gelirse gücü sonsuz olur ve otomatik olarak kazanırsın
  • Ellerine sağlık , süper bir çalışma...
  • Sağol söylediğin için.
  • TYRANNO İNFİNİTY:ORTAYA NE KADAR DİNOZOR KOYARSANIZ GÜCÜ 100 PUAN KADAR artar
    ULTİMATE TYRANNO:Bu canavar rakiplerine aynı elde saldırabilir.

• ARKADAŞLAR BENDE YUGİOH HAYRANIYIM. DUELLO YU SEVERİMDE NEREDEN DUELLO YAPA BİLİRİM BANA CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
  • Madem yugioh hayranısın kendin kart yaratmak istermisin sana sitesini verebilirim tabi bilmiyosan
  • bide bende düello yapmayı severim.cevap yazarsanız sevinirim
  • TYRANNO İNFİNİTY:ORTAYA NE KADAR DİNOZOR KOYARSANIZ GÜCÜ 100 PUAN KADAR artar

pardon 1000 puan artar
  • kart makere biliom. bide ben bişi soracam duello yaparken bi canavarın efektini nasıl kullanırız
  • quote:

Orjinalden alıntı: sobe_93

kart makere biliom. bide ben bişi soracam duello yaparken bi canavarın efektini nasıl kullanırız

kartın ğzerine gelince effek yazısı çıkıyor . Çıkınca karta basarsan çalışırrr
  • BİDE BEN BİŞİ DAHA SORACAM ARTIK NEDENSE DUELLO YAPAMIYOM BUY DUELPASS DİO YARDIM EDİN LÜTFEN
  • güzel çalışma hemde çok güzel mr. tranier en güzeli
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.