Şimdi Ara

===> Yeni Samsung Ultra Touch S8300 | Tanıtıldı! <=== (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
1
Favori
79.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefon hakkında kımse bılgı paylasmıyor sevılmedı herhalde bu model

bana gore ulkemız kosullarında wıfı buyuk eksıklık sadece bunu dıorum !
  • Arkadaşlar merhaba..Bu telefonu bugün inceledim ve gayet başarılı buldum.Ancak ben menülerde gezinirken bulamadım yada göremedim; mesaj yazarken ekranda QWERT klavye çıkma imkanı sunuyo mu bu telefon?Yani dokunmatik ekranda sanal Q klavye var mı?
  • alttakı tu takımını acmadan mesajlara gırersenız cıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenanmorbulut

alttakı tu takımını acmadan mesajlara gırersenız cıkıyor

Peki hocam Q klavye ekranda nasıl hangi konumda beliriyor?Telefonun stylus kalemi olmadığına göre harflerin parmakla dokunulacak kadar büyük olması için ekranda yatay olarak mı beliriyor Q klavye?
  • bugün biraz inceledim darty.de dokunmatik hassiyeti beni yanılttı w960 daha kullanışlı giibi... menülerde de keza w960 bana daha kullanışlı geldi... ama hakkını verelim çok ince ve karizma bi telefon hoşuma gitti ama bana w960dan daha fazasını veremedikten sonra ona 1000lira vermem...

en basidinden wi-fi olmaması kötü...
  • bende yeni aldım, accayip keyifli, siyah yoktu kırmızısından aldım, çok karizmatik. ekranı ve kamerası inanılmaz. millet masadayken merakından üzerine atlıyor , almayacaksanızda mutlaka gidin inceleyin arkadaşlar.

Ayrıca alırken karşılaştırdım 5800 ile . nk ekranı çizgi film gibi kaldı bu samsung amoled ekran yanında...

ayrıca kızak kapalıyken tus kilidini devreye soktum sarj çok daha uzun gitmeye başladı . 3. gün bugun.

• quote:

Orjinalden alıntı: kenanmorbulut

alttakı tu takımını acmadan mesajlara gırersenız cıkıyor

Telefonu bugün daha detaylı inceledim ve sizin dediğiniz gibi tuş takımı kapalı halde iken dahi QWERT klavye çıkmıyor.bu telefonda o özellik yok yani maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi distomat -- 11 Mayıs 2009; 23:01:09 >
  • sanal klavye var arkadaşım, mesaj yada numara yazarken ekrana iki kere tıklaman yeterli. Bir hafta oluyor bu telefonu alalı. Faturalı ve ambalajında hiç kullanılmamış şekilde 150 euro ya mal oldu bana. Bir arkadaşa operatör şirketi abonman karşılığı vermiş ve arkadaşımda kendisinin iphonesi olduğu için bana sattı. Almadan önce hemen internette bir fiyatlara baktım ve yurt dışında 450-500 euro yurtiçindede 1000 tl civarında satıldığını görünce balıklama atladım üzerine. Ancak ucuzda alsam wi-lan bağlantısının olmadığını görünce resmen samsung firmasına sövdüm. Bana göre beş para etmez bir telefon ve iphone nin yanına bile yaklaşamaz. Navigasyon sistemide iğrenç.

Neyse malımı bukadar kötüledikten sonra eminim bana salak diyeceksiniz. Ayın 20 sinde Türkiye'ye dönüyorum ve üzerindeki jelatinler sökülmemiş, sadece birkez şarj edilmiş, usb kablosu, kulaklığı, kutusu, şarj cihazı, bluetooth kulaklığı, telefonun tüm ekipman ve kutusu, 1gb hafıza kartı ve adaptörü olmak üzere tüm ekipmanlarıyla beraber 750 ytl fiyata sıfır şekilde satacağım.

Teslimat sırasında telefonun 6 mayıs 2009 tarihinde 489.0 euro ya Media markt tan alınmış imail numarasının yazılı faturası ve Hollanda t-mobile satış sözleşmesini teslim edeceğim. Telefon dünyanın heryerinde garantili ve türkiye'de kullanıma açtırmak için alıcıya teslim etmeden hemen önce pasaportuma kaydettireceğim.

Tabi bu satış burada bitmiyor, bu telefonu alana telefonla uyumlu 4gb mini hafıza kartıda benden hediye. Bittimi sanıyorsunuz, bitmedii. Telefonu alan müşteriye çok şık bir telefon kılıfı yine benden hediye. Dahada yetmedi diyorsanız tüm bunların yanında 5 metre don lastiğide bedava.

Şaka bir yana Ankara da bu telefonu almak isteyen olursa dediğim fiyata verebilirim.

• Arkadaşlar sorularınıza cevap vereyim sırayla ...
    - Telefonda qwerty klavye yok arkadaşlar m8800 pixonda var ama bunda yok ...
    - Route 66 bencede kötü ama oralarda yükle diye bir kısım göreceksin tıkla yüklesin sonra internete baglanarak aktivasyon yapacak ona izin ver bu kadar ve güncellemek istiyorsan route 66 sync yi bilgisayarına yükle ve sonra güncellemesini isteyin gerçi otomatik güncelleme var diyip sizi uyarıyor ama sizinle navigasyonun iyi olmadıgı konusunda hemfikirim bende diamond ve i900 varken bile daha iyiydi gerçi onlar igo idi neyse sorularınız olursa beklerim yine ...
  • dün kadıköyde samsung tırı vardı dans yarışması vardı.birinci olan çocuğa verdiler bundan.
  • sanal klavyesı var cıhazın ! ben kullanıyorum ...

ıgrenc dedıgın bır malı nasıl 750 ye satmayı dusunuyosun kardesım ? telefon ıphonun dokunmatıgının yanından bıle gecemez demıssın harbıden de ole ama en azından gelıstırırmıs bır dokunmatıgı var dıger dokunmatıklere gore ! wifi buyuk eksık harbıden ama bence wıfıde olsa en ıyı ınternet telefonu yıne ıphonudu
    multımedıa ozellık olarak 8mp kamerası bır artı ıphona gore bunuda goz ardı etmeyelım
  • Merhabalar;
    QWERTY klavye prototipte olduğu halde son kullanıcı cihazında kaldırılmış, nasıl olsa tuş takımı var diye sanıyorum. da aynı tuş takımı sanal olarak ekranda beliriyor, onun yerini tutacak kadar da sağlam bir tuş takımı. navigasyon yazılımı da JAVA tabanlı olduğu için sınırlı.
  • sanal klavye var dostum qwerty klavye yok demıstim....
  • BU TELEFONUN TEK BİR ARTISI VAR SAMSUNG UN DİĞER DOKUNMATİKLERİNE GÖRE O DA DİVX...

AMA HEM TUŞ TAKIMI HEM FULL DOKUNMATIK EKRAN HİÇ ESTETİK DEĞİL... HANGİSİNE ALIŞACAKSIN HANGİSİNİ KULLANACAKSIN SAÇMA...
    TELEFONDA BÖYLE Bİ KARARSIZLIK VAR... BENCE O YÜZDEN SEVİLMİYOR... EMİNİM... NEYSE... ZATEN ELİME DE OTURMADI BENİM...
    SAMSUNG UN 2 AY SONRA ÇIKARACAĞI Wİ Fİ LI TELEFON SÜPER, SAMSUNG TIR DA İNCELEDİM... HARİKA Bİ CİHAZ... ( TABİ BU İLK İZLENİM)
  • Arkadaşlar siz de biliyorsunuz ki sanal klavye ile QWERT klavye birbirinden farklı kavramlar..Ekranda tuş takımının çıkmasını sormuyorum; ekran üzerinde sanal tuş takımı çıkıyor.Benim sorduğum ise QWERT klavye..yani Q klavyeyi oluşturan tüm harflerin yer aldığı bir klavye çıkıyor mu diye sormuştum..Telefonu inceledim ve bılamadım..Var diyen arkadaşlar nasıl çıktığını da bi yazsalar da öğrensek..
  • SİZ O İĞRENC TLF NUNUNUZU BURDA SATAMAZSINIZ UMARIM...
    quote:

Orjinalden alıntı: esrar06

sanal klavye var arkadaşım, mesaj yada numara yazarken ekrana iki kere tıklaman yeterli. Bir hafta oluyor bu telefonu alalı. Faturalı ve ambalajında hiç kullanılmamış şekilde 150 euro ya mal oldu bana. Bir arkadaşa operatör şirketi abonman karşılığı vermiş ve arkadaşımda kendisinin iphonesi olduğu için bana sattı. Almadan önce hemen internette bir fiyatlara baktım ve yurt dışında 450-500 euro yurtiçindede 1000 tl civarında satıldığını görünce balıklama atladım üzerine. Ancak ucuzda alsam wi-lan bağlantısının olmadığını görünce resmen samsung firmasına sövdüm. Bana göre beş para etmez bir telefon ve iphone nin yanına bile yaklaşamaz. Navigasyon sistemide iğrenç.

Neyse malımı bukadar kötüledikten sonra eminim bana salak diyeceksiniz. Ayın 20 sinde Türkiye'ye dönüyorum ve üzerindeki jelatinler sökülmemiş, sadece birkez şarj edilmiş, usb kablosu, kulaklığı, kutusu, şarj cihazı, bluetooth kulaklığı, telefonun tüm ekipman ve kutusu, 1gb hafıza kartı ve adaptörü olmak üzere tüm ekipmanlarıyla beraber 750 ytl fiyata sıfır şekilde satacağım.

Teslimat sırasında telefonun 6 mayıs 2009 tarihinde 489.0 euro ya Media markt tan alınmış imail numarasının yazılı faturası ve Hollanda t-mobile satış sözleşmesini teslim edeceğim. Telefon dünyanın heryerinde garantili ve türkiye'de kullanıma açtırmak için alıcıya teslim etmeden hemen önce pasaportuma kaydettireceğim.

Tabi bu satış burada bitmiyor, bu telefonu alana telefonla uyumlu 4gb mini hafıza kartıda benden hediye. Bittimi sanıyorsunuz, bitmedii. Telefonu alan müşteriye çok şık bir telefon kılıfı yine benden hediye. Dahada yetmedi diyorsanız tüm bunların yanında 5 metre don lastiğide bedava.

Şaka bir yana Ankara da bu telefonu almak isteyen olursa dediğim fiyata verebilirim.

• Arkadaşlar siz de biliyorsunuz ki sanal klavye ile QWERT klavye birbirinden farklı kavramlar..Ekranda tuş takımının çıkmasını sormuyorum; ekran üzerinde sanal tuş takımı çıkıyor.Benim sorduğum ise QWERT klavye..yani Q klavyeyi oluşturan tüm harflerin yer aldığı bir klavye çıkıyor mu diye sormuştum..Telefonu inceledim ve bılamadım..Var diyen arkadaşlar nasıl çıktığını da bi yazsalar da öğrensek.
  • yukarda cevaplamıştım qwerty klavye yokkkk...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

yukarda cevaplamıştım qwerty klavye yokkkk...

Teşekkürler..
  • arkadaşlar ben bu telefonu kullanıyorum su an çok hos birtelefon ancak ön kamerasını bir türlü çalıstıramadım eğer bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.