Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.177
Cevap
10
Favori
150.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • klavye olduğuna göre n9 resizif ekranmı olacak eğer öyle olursa alınmaz ama kapasitifse düşünülebilir.
  • Aslında biraz mantık yürütsen resistif olmadığını anlarsın. Çünkü Maemo multi-touch desteklemiyordu ama MeeGo desteklediği için kapasitif ekran kullanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Aslında biraz mantık yürütsen resistif olmadığını anlarsın. Çünkü Maemo multi-touch desteklemiyordu ama MeeGo desteklediği için kapasitif ekran kullanacak.

sadece resme bakıp yorum yapmıştım özelliklerini okumadım
  • NOKIA N9 Özellikleri ( HENÜZ RESMİLİK KAZANMAMIŞTIR )

http://www.gsmarena.com/nokia_n9-3398.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 14 Haziran 2010; 13:49:03 >
  • N9'u MeeGo olarak bekliyordum S^3 olması bir hayli şaşırttı beni. Belki de N10 olacak MeeGo. Bu arada özellikler arasında yine 12 MP Xenon Flash, 720p@25fps kayıt var. Ekran SAMOLED ve klavye var. Görebildiğim fark bu. Belki işlemci hızı daha yüksek olabilir. 720MHz gibi.
  • o özellikler tamamen GSM arena'nın beklediği özellikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx
    Klavye olduğu sürece o tel alınmaz.

Aynen ama zannetmiyorum o resim gercek olsun ama gercekten klavyeli bir modelse n9 iphone daha coooookkkkk hukum surer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka39 -- 14 Haziran 2010; 14:11:56 >
  • quote:

N9'u MeeGo olarak bekliyordum S^3 olması bir hayli şaşırttı beni. Belki de N10 olacak MeeGo. Bu arada özellikler arasında yine 12 MP Xenon Flash, 720p@25fps kayıt var. Ekran SAMOLED ve klavye var. Görebildiğim fark bu. Belki işlemci hızı daha yüksek olabilir. 720MHz gibi.

Yanılmıyorsam 2012'de cikaracak ilk meego'lu telefonunu.
  • quote:

N9'u MeeGo olarak bekliyordum S^3 olması bir hayli şaşırttı beni. Belki de N10 olacak MeeGo. Bu arada özellikler arasında yine 12 MP Xenon Flash, 720p@25fps kayıt var. Ekran SAMOLED ve klavye var. Görebildiğim fark bu. Belki işlemci hızı daha yüksek olabilir. 720MHz gibi.

Bence gsmarenadaki kamiller almislar n8 ozelliklerini birazda n900 den serpmisler uzerine al sana n9 onlarda bizim spor medyamiz gibi masabasi bir haber yapmislar kaynagi goster desen adama su an ustunde oturuyorum der cokta takilmamak lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersoyozbek

quote:

Yanılmıyorsam 2012'de cikaracak ilk meego'lu telefonunu.

2012 değil. 2010 sonlarında çıkacak. Taş çatlasa 2011 başı ya da ortası olur. Bununla ilgili verilmişti.

http://www.donanimhaber.com/Nokia_ve_ntel_MeeGolu_ilk_cihazi_2010un_sonunda_satisa_sunabilir-19896.htm

• http://www.g.s.m.a.r.e.n.a.s.i.com/nokia-n9-n8-01-iphone-4-ve-htc-evo-4g-karsi-karsiya/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msbmsn -- 1 Temmuz 2010; 18:14:44 >

• MeeGo'lu cihazdan video. (Intel Moorestown Phone)
  •  ===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

Java script performansında Android 2.2 apple'ın ios4'e toz yutturmuştu (5795 ms ile)

Meego ise 4215 ms ile andoid'i de geçti.

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

• ben dedikoduları takip ediyordum gsmarena n8'in 12mp'lik kamerasını yapıştırmıştı özelliklere şimdi 8e düşürmüş bunlar tasarı sonuçta ama 12mp olmasını isterdim
  • Intel Moorestown Phoneun geliştiriciler için üretilmiş bir telefon olduğunu söylemekte yarar var. Ayrıca üzerinde 1.5 Ghz işlemcisi var.
  • quote:

Reis-i Eagles

Java script performansında Android 2.2 apple'ın ios4'e toz yutturmuştu (5795 ms ile)

Andorid 2.2'li Google Nexus One iOS 4'lü iPhone 4 ile internet hızı olarak karşılaştırıldı ve Nexus One 2.2'nin yüklenmesi ile iOS 4'ten bariz daha hızlı olduğunu gösterdi. Eğer Meego Android 2.2'ye bu farkı koyabiliyorsa iOS'a tur bindirir gibi gözüküyor.

Bu arada MeeGo'lu cihazı Nokia mı yoksa Intel mi daha önce çıkaracak?
  • ben bu tele aşık oldum galiba teknik özelliklerinide görebilseydik bi :D
    bide sorum olcak hd kayıtta bazı siteler 30 kare bazı siteler 25 kare diyo hangisi olcakki acep.
    30fps insan gözünü ele alırsak akıcılık için ideal bi değer.aynı zamanda bana göre olması gerekn min bi değer 30 altı tat vermez pek
  • quote:

Bu arada MeeGo'lu cihazı Nokia mı yoksa Intel mi daha önce çıkaracak?

iyi olan kazansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <===

Burada bir yanlışlık yok mu acaba Reis? Zira 5795 ms yazıyor ama iOS 4'te 10902 yazıyor.

• niye abi doğru işte? düşük olan daha iyi. zaman karşılaştırması o.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.