Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ucuz yollu olursa ben de alırım beni de yazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut Aşkın

Ucuz yollu olursa ben de alırım beni de yazın

meride %5lik hediye çekiyle 380$ kardeşim şuanda en ucuz yollu bu gibi güvenebildiğimiz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

meride %5lik hediye çekiyle 380$ kardeşim şuanda en ucuz yollu bu gibi güvenebildiğimiz yani

Gümrükten geçmez bi ihtimal geçer diye düşünüyorum. Alan yok sanırım

• quote:

quote:

quote:

Gümrükten geçmez bi ihtimal geçer diye düşünüyorum. Alan yok sanırım

telefon getirten çok insan var bizde burda bir şekil nasıl geçer nasıl yaparızı konuşuyoruz küçük paket olsun üstüne şunu yazdıralım ama ne olursa olsun 70$ ın altında olsun falan diye işte ;)

• Hocam o adamda gümrükten gecirecek sonucta. Bir yolunu bulmus demek ki onu ogrenmeye calısıyoruz biz de . Ama 1000 Tl ye iki tane alırız eger bu işi becerebilirsek . Zaten bizi ceken diger bir nokta da ucuz olması . Hem becerebilirsek ilerleyen zamanlarda ki alısverişlerimizi de rahat rahat Çinden kazıklanmadan yapabiliriz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobetube

Hocam o adamda gümrükten gecirecek sonucta. Bir yolunu bulmus demek ki onu ogrenmeye calısıyoruz biz de . Ama 1000 Tl ye iki tane alırız eger bu işi becerebilirsek . Zaten bizi ceken diger bir nokta da ucuz olması . Hem becerebilirsek ilerleyen zamanlarda ki alısverişlerimizi de rahat rahat Çinden kazıklanmadan yapabiliriz .

hay ağzına sağlık, bak neoAyhan konu başındandır yapmaya çalıştığımız olmuş artık birilerinden beklemiyor millet kazıklanmamak için çabalanıyor olmaz demiyorlar nasıl olurda hallederiz diyorlar

İnsanlar potansiyellerini bilmezler sadece size neyi yapıp yapamıyacağınızı söylerler sizde aa ben bunu yapabiliyorum bunu yapamıyomuşum dersiniz

O sanalpazardaki nasıl yapıyorsa sizde yaparsınız yeterki sizde olanı kullanın Full Potansiyelli Günler :D

• Arkadaşlar benide ekleyin yüzde yüz almayı düşünüyorum. fiyat nolursa alınır yani. sonuçta burda adamlar 1000 tlye kayıtsız satıyo kazıklıyo. eğer toplu alım olursa lütfen ulaşın ben yine takip ederim burayı ama iletişimde fayda var kloveangel@hotmail.com
  • Bende istiyorum yaz beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: kloveangel

Arkadaşlar benide ekleyin yüzde yüz almayı düşünüyorum. fiyat nolursa alınır yani. sonuçta burda adamlar 1000 tlye kayıtsız satıyo kazıklıyo. eğer toplu alım olursa lütfen ulaşın ben yine takip ederim burayı ama iletişimde fayda var kloveangel@hotmail.com

kupon işi olursa herkese pmle yada burdan bir şekil ulaşıcaz nerden nasıl alıcaklarını sürece yardım edicez

kloveangel -> eklendi
    Zehr-i Sükut -> eklendi

Arkadaşlar Güncel Mevcut liste Aşağıdadır

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. exhobist
    49. h!j@cker
    50. crazy1204
    51. ciko1984
    52. drfettah
    53. zett89
    54. daniali
    55. atogen
    56. barracudaa
    57. tobetube
    58. kloveangel
    59. Zehr-i Sükut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 6 Ekim 2012; 12:58:25 >

• 315$ yalan oldu galiba? Gümrük sıkıntısını çözersek ben de almayı düşünüyorum, özellikle fiyatı beni çok cezbediyor. Ancak micro sd girişinin bulunmaması büyük handikap, 16 gb yetmeyebilir açıkçası. 32 gb modelinin fiyatı nedir? Bir de şu 3000 mAh'lık pil ile ilgili ayrıntılı bilginiz var mı? Yeni kapak ne kadar kalınlaştırıyor cihazı, kapağın tasarımı nasıl, fiyat nedir?
  • Sizi merakla takip ediyorum ve sonuçları da sabırsızlıkla bekliyorum.Hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

315$ yalan oldu galiba? Gümrük sıkıntısını çözersek ben de almayı düşünüyorum, özellikle fiyatı beni çok cezbediyor. Ancak micro sd girişinin bulunmaması büyük handikap, 16 gb yetmeyebilir açıkçası. 32 gb modelinin fiyatı nedir? Bir de şu 3000 mAh'lık pil ile ilgili ayrıntılı bilginiz var mı? Yeni kapak ne kadar kalınlaştırıyor cihazı, kapağın tasarımı nasıl, fiyat nedir?

315$ Firmanın satış fiyatı direk firmanın kapısından alabilirsek bu para ama diğer firmalardan almaya çalışıyoruz adamlarda kendilerine kar koyuyo normal birşey bu konu ilk açıldığında firmadan cihazı getirtebilirmiyiz dendi fakat firma bi tarafına sayıpta mesajınız inceleniyor diye oto mesaj bile göndermedi

bizde alternatifleri değerlendiriyoruz 1000TL den daha ucuza getirtmek için çabalıyoruz.

mikro sd sorun gibi ama ilk parti ürünler 16GB 32 ne zmn çıkacak bir bilgi yok

3000 mAh lık batrya fiyatı yok ama kapak ekstra 2mm kalınlaştırıyomuş kapak tasarımı aynı yan çatalların 2mm yukarı yükseldiğini düşün odur

• arkadaslar aldıgım duyumlar ve baska sitelerdeki bilgileri aktarıyorum malasef m2 nin piyasaya cıkması ile birlikte cindeki talebi zor karsılıcağı söyleniyor yani 15 ekimden sonra sitelere cok fazla stok gelmeyebilir pandawill deki eleman firma bize net tarih vermeden m2 getirmicez dedi
  • quote:

quote:

315$ yalan oldu galiba? Gümrük sıkıntısını çözersek ben de almayı düşünüyorum, özellikle fiyatı beni çok cezbediyor. Ancak micro sd girişinin bulunmaması büyük handikap, 16 gb yetmeyebilir açıkçası. 32 gb modelinin fiyatı nedir? Bir de şu 3000 mAh'lık pil ile ilgili ayrıntılı bilginiz var mı? Yeni kapak ne kadar kalınlaştırıyor cihazı, kapağın tasarımı nasıl, fiyat nedir?

315$ Firmanın satış fiyatı direk firmanın kapısından alabilirsek bu para ama diğer firmalardan almaya çalışıyoruz adamlarda kendilerine kar koyuyo normal birşey bu konu ilk açıldığında firmadan cihazı getirtebilirmiyiz dendi fakat firma bi tarafına sayıpta mesajınız inceleniyor diye oto mesaj bile göndermedi

bizde alternatifleri değerlendiriyoruz 1000TL den daha ucuza getirtmek için çabalıyoruz.

3000 mAh lık batrya fiyatı yok ama kapak ekstra 2mm kalınlaştırıyomuş kapak tasarımı aynı yan çatalların 2mm yukarı yükseldiğini düşün odur

Anladım, 380$ sanırım şuan getirmeyi düşündüğünüz site, o da 680 lira falan yapıyor. Güzel fiyat, 700 civarı ideal bana kalırsa. Beni de yaz istersen listeye, sağlam bir yolla ucuza getirebilirsek alabilirim. 3000 mAh'lık bataryanın fiyatı yok derken ücretsiz mi yoksa fiyatını bilmiyor muyuz?

• Kvk türkiyeye getirse bile 1000 tl den fazla olur fiyatı gümrükten geçirmek lazım
  • quote:

quote:

quote:

Anladım, 380$ sanırım şuan getirmeyi düşündüğünüz site, o da 680 lira falan yapıyor. Güzel fiyat, 700 civarı ideal bana kalırsa. Beni de yaz istersen listeye, sağlam bir yolla ucuza getirebilirsek alabilirim. 3000 mAh'lık bataryanın fiyatı yok derken ücretsiz mi yoksa fiyatını bilmiyor muyuz?

3000 mAh içinse ; Siteyle iletişimde olan arkadaşımız tel çıktıktan sonra aksesuarlar bölümünde ekstra olarak satışa çıkarılacağı söylendi büyük ihtimal ozaman fiyarı belli olur ;)

bencede 680- 700 TL civarı gerçekten güzel bi fiyat heleki 2gb ram performansını görünce hem sonuç olarak 1000TL den ucuz :D

Lepanto -> eklendi
    okanreyiz -> eklendi

Arkadaşlar Güncel Mevcut liste Aşağıdadır

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. exhobist
    49. h!j@cker
    50. crazy1204
    51. ciko1984
    52. drfettah
    53. zett89
    54. daniali
    55. atogen
    56. barracudaa
    57. tobetube
    58. kloveangel
    59. Zehr-i Sükut
    60. Lepanto
    61. okanreyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 6 Ekim 2012; 15:30:58 >

• ekleyebilirsin benide
  • Tüm Xiaomi Mi2 cular alttaki videoyu izleyip bir yorumlarmısınız ya MI-Two Vs Meizu MX9

Meizu MX9 1GB ramle MI-Two nun yarı zamanında açılıyor sayfa açılımlarında yine onun önünde nasıl olyor böyle birşey ya

nasıl oluyorda MI-Two nun tek üstünlüğü en sondaki yapılan testteki 1331 puanlık fark oluyor

MI-Two => 13637 -> açılış süresi 57 sn
    Meizu MX9 => 12306 -> açılış süresi 37 sn

https://www.youtube.com/watch?v=U8XPXgdPXFI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 6 Ekim 2012; 15:42:20 >
  • quote:

Tüm Xiaomi Mi2 cular alttaki videoyu izleyip bir yorumlarmısınız ya MI-Two Vs Meizu MX9

Meizu MX9 1GB ramle MI-Two nun yarı zamanında açılıyor sayfa açılımlarında yine onun önünde nasıl olyor böyle birşey ya

nasıl oluyorda MI-Two nun tek üstünlüğü en sondaki yapılan testteki 1331 puanlık fark oluyor

MI-Two => 13637 -> açılış süresi 57 sn
    Meizu MX9 => 12306 -> açılış süresi 37 sn

https://www.youtube.com/watch?v=U8XPXgdPXFI

Videoyu izlemedim ama miui v4 normal ics sürümüne göre daha ağır bir sistem bunuda göz önünde bulundurmak lazım.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.