Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.708
Cevap
65
Favori
253.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutu gerçekten güzel ve saglam görünüyor . Umarım arkadasların dedigi gibi hediye paketi olayı kurtarabilir Ya da toplu alım cok mantıklı .
  • ayrıca ayın 15 inden sonra stoklara gireceği yazıyor telefonun . :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobetube

Kutu gerçekten güzel ve saglam görünüyor . Umarım arkadasların dedigi gibi hediye paketi olayı kurtarabilir Ya da toplu alım cok mantıklı .
    tek tek bir şekil kurtarılır ama toplu alım acaip göze batar büyük koli içerisnde tıkıştırılmış yada 50tane böyle küçük kutu cık olmaz

hediye paketiyle bir şekil kurtarırız gibi shewky nin adamı her türlü yaparım falan demiş du bakalım hele ürün stoklara girsinde site genelde sattığı ürünleri test edip videosunuda paylaşmış bi test etsinler bakalım değermi bu kadar 007 james bond numaralarına :P :D
  • evet haklısın . yalnız her ne olursa olsun , özelliklere bakınc fiyatı gerçekten cok cok iyi .
    Aslında malesef Türkiye'de kazık yemeye alısık oldugumuz icin bize oyle geliyor . Dusunun ki Xiaomi şirketi de bunu satan sitede üzerine karını koyarak bu fiyata satabiliyor bu özelliklerde bir telefonu . Demek ki bizim agzımızın suyu akarak baktıgımız s3 ler onex ler iphone5 ler cok cok cuzi rakamlara çin gibi ulkelerde üretilip bize hem sirket hem devlet güzelliğiyle!! faiş fiyatlara satılıyor .
    Lafın kısası kazıklanıyoruz beyler :)
  • harika bir telefon ama kıtalar arası alışveriş gümrük felan ben cesaret edemem
  • arkadaşlar paypal sistemiyle alırız ürün elimeze geçmedimi bildiğim kadarıyla ücerti geri çekme hakkımız var

bizim firmanın başına gelmişti. ürün gitti halde kargo bilgilerini girmeyi unuttular diye adam hem ürünü aldı hemde kargo gelmedi tarzı parasını geri çekti !!!
  • about Xiaomi 2
    →hello
    CrystalMerimob: still no release
    CrystalMerimob: middle of OCT
    →I understand ,
    →I live in Turkey so would you send it to turkey ?
    CrystalMerimob: YES
    →We have problems on duyt about the products more than 75 dollars
    →Can you send it on a gift pack and can you write the bill less than 75 $ ?
    CrystalMerimob: yes
    CrystalMerimob: send as a gift
    CrystalMerimob: gift
    →writing digital frame on it will be good .
    →?
    CrystalMerimob: k
    CrystalMerimob: ok
    →thank you .

Arkadaslar an itibari ile yaptıgım yazısma yukrıdadır . Hediye paketi ve faturanın 75 dolar altı yazılıp dijital çerçeve olarak göndermeleri yonunde ki sorularıma olumlu cevap verdi musteri hizmetleri . Ama daha once yurtdısından igne bile almadıgım icin tecrubeli arkadaslardan istifade etmekte fayda var . Paypal sistemi arkadasın dedigi gibi ise cok iyi olur .
  • yazışmaların tamam sen ne dersen adamlar he der ve öyle yaparlar önemli olan gümrük

ne biliyim bi bakıma tableti açsa dijital çerçeve benziyo incecik anlamazlar ama teli anlarmı diye düşüncem var şimdi

4,3lük bi dijital fram olmaz

Navigation system -> Navigasyon Sistemi aleti neyse yazdırasım var onlar küçükte oluyo açtımıda yes no tuşlarıda yok ztn üstünde navigasyon cihazı olarak yerler diye düşünüyorum ve 70$a da çinden getirtilebilir aaaa olmaz bunu açalaım kurcalıyalım demezler gibime geliyor
  • madem takılmaz diyorlar, bırakalım bildikleri gibi göndersinler :)
  • şu paypal olayı doğruysa parayı geri çekebiliyosak tınn kafalarına göre göndersinler tel elime sağlam geçsin sıkıntı yok

öncelikle şu paypal olayını doğrulayalım

Shéwky bi sorsana şu paypal olayını meriye tel elimize geçmezse parayı geri alabiliyormuyuz diye ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

şu paypal olayı doğruysa parayı geri çekebiliyosak tınn kafalarına göre göndersinler tel elime sağlam geçsin sıkıntı yok

Shéwky bi sorsana şu paypal olayını meriye tel elimize geçmezse parayı geri alabiliyormuyuz diye ??

üstad meride ki eleman cok telefon gonderdik hiç geri iade gelen olmadı yada olduysa bana ulasan bir çağrı kaydı olmadı dedi lether case veya navigasyon iyi olur zira ben navigasyonda getirtim ustune 5 dolarlık aşentiyon yazmıstı dx teki eleman bayada ufak bi paket gelmişti ben bu zmana kadar kozmetik bile getiriyorum ki deve kadar koliyle cuvalla geliyor benim kozmetikler bir keresinde 10 lira cuval parası verdim postada ki adam olum ne gönderdiler sana böle cuval parasını bize fatura etmişler bizde senden alıyoruz falan dedi enteresan bi durum bu yurt dısı posta işi gecen gelen kozmetik paketimin içine cok rahat 4 tane telefon sıgar o derece büyüktüm

• quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

quote:

şu paypal olayı doğruysa parayı geri çekebiliyosak tınn kafalarına göre göndersinler tel elime sağlam geçsin sıkıntı yok

üstad meride ki eleman cok telefon gonderdik hiç geri iade gelen olmadı yada olduysa bana ulasan bir çağrı kaydı olmadı dedi lether case veya navigasyon iyi olur zira ben navigasyonda getirtim ustune 5 dolarlık aşentiyon yazmıstı dx teki eleman bayada ufak bi paket gelmişti ben bu zmana kadar kozmetik bile getiriyorum ki deve kadar koliyle cuvalla geliyor benim kozmetikler bir keresinde 10 lira cuval parası verdim postada ki adam olum ne gönderdiler sana böle cuval parasını bize fatura etmişler bizde senden alıyoruz falan dedi enteresan bi durum bu yurt dısı posta işi gecen gelen kozmetik paketimin içine cok rahat 4 tane telefon sıgar o derece büyüktüm

dediğim gibi şu paypal olayını çözdükmü ilk gelen stoktan bize düşerse büyük ihtimal alıcaz artıkın

ama şu china post olayını çözenedim daha regular post diyo ama china yada shangay diye belirtmiyor china post olursa bide ilk review(inceleme) videosundan sonra basarım parayı :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 5 Ekim 2012; 17:18:19 >

• quote:

quote:

quote:

dediğim gibi şu paypal olayını çözdükmü ilk gelen stoktan bize düşerse büyük ihtimal alıcaz artıkın

ama şu china post olayını çözenedim daha regular post diyo ama china yada shangay diye belirtmiyor china post olursa bide ilk review(inceleme) videosundan sonra basarım parayı :P

meride china yazıyor ustad singapur 2 dolar cihana bedava bu arada panda dan newman n1 siparişi veriyorum birazdan siyah renkten baska gelmicek anlasılan geldiği gibi satıcam zaten satılmasada imei yöntemini denicem 170 usd ye gelecek bana bedavadan az pahalı hem sipariş usulumu de test etmiş olacağım gelişmeleri bildiririm kaşıntı tuttu artık yapacak bişey yok

• hocalar imei olayını az cok ögrendim ama 3g li bir cihaz yok elimde onun imeisini çakacağım nasıl yaparız normal bir eski tel imesini çaksak 3g olayını şebeke anlarsa kapatıverir. offff
  • Gümrüğe bu kadar takılmayın 2 kere aniol tablet getirdim gift yazdılar kutulayıp gönderdiler kimsede birşey demedi :) 7" tabeti gift diye gönderiyorlar telefon mu gelmeyecek allah aşkına :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

hocalar imei olayını az cok ögrendim ama 3g li bir cihaz yok elimde onun imeisini çakacağım nasıl yaparız normal bir eski tel imesini çaksak 3g olayını şebeke anlarsa kapatıverir. offff

şebeke ayarlarında manuel yap misal vodafone 3g - vodafone 3g görünüyor 2 g ye çek yada 900 / 1800 fln olması lazım ona çek 3g yi hiç kullanma hiç çakmasınlar ben 3gli tel bulamazsam böyle yapmayı planlıyorum ;)
  • quote:

hocalar imei olayını az cok ögrendim ama 3g li bir cihaz yok elimde onun imeisini çakacağım nasıl yaparız normal bir eski tel imesini çaksak 3g olayını şebeke anlarsa kapatıverir. offff

kardes eski 3g li telefonlar var hurda da olan telefoncularla anlaşıp bir miktar para ile bunları almak olcak tek yapmamız gereken ben su imei işini çözersem ben bir kaç imei toparlarım müşterilerden diye düşünüyorum

sen yeterki su imei değiştime işini bize bi öğret
  • quote:

quote:

kardes eski 3g li telefonlar var hurda da olan telefoncularla anlaşıp bir miktar para ile bunları almak olcak tek yapmamız gereken ben su imei işini çözersem ben bir kaç imei toparlarım müşterilerden diye düşünüyorum

sen yeterki su imei değiştime işini bize bi öğret

bende düşündümde kendi bi yere not edipte teli vermiyceği ne malum 1 sene sonra teliniz klonlandı mesajı gelmesin

ben netten telefon aldım koreden getirtmiş çakma imei li sıkıntı yoktu bi sene sonra şak mesaj geldi klonlama diye 1ay sonra kapandı adamı arıyoruz kapı duvar

• ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatben -- 5 Ekim 2012; 19:44:49 >
  • an itibari ile 168 usd ye newman n1 aldım arkdaslar hayırlısı dedik bakalım siftahı böle yapalım giderse 300 lira gitsin dedim içimden ama gelirse arkasından hemen m2 siparişi gecicem
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.