Şimdi Ara

............................... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni ve Eşit Dünya -Suicide- Squad Pre servera Daima Bekliyoruz

--Sizlerin oyununu kolaylaştırmak için bazı komutlar hazırladık. Ayrıca klan alımlarımız hala devam etmektedir :)

!ts : Kuva klan ts ip sini öğrenebilirsiniz.

!rank : Server puan sıralamanızı gösterir.

!stats <SİLAH İSMİ> : o Silahdaki server istatiğinizi gösterir kaçıncı sırada olduğunuzu.

!gun : Size günün oyuncusunu gösterir.

!hafta : Haftalık top 10 sıralamasını gösterir.

!kanlim : Sizin en çok bıçakladığınız ve en çok bıçaklandığınız 3 kişiyi gösterir.

!nextmap : Bir sonraki oyunun haritasını gösterir.

!join <OYUNCU İSMİ> : Aynı takımda olan istediğiniz oyuncunun squad ı boş ise squadına geçersiniz.

!sniper : Sniper kotasında kaç kişilik yer kaldığını gösterir.

--Serverimizda 7/24 admin olmaktadir

* Serverımız da her oyun sonu * :

-En son kill.

-En çok kill.

-En çok bıçak kill.

-En yüksek seri kill

-En çok C4 kill gösterilir.

* Serverimizde özel squad sistemi mevcuttur. *

- Squad Lideri 9 dakika boyunca herhangi bir komut vermezse Server otomatik Squad Liderliğini squad daki başka bir oyuncuya aktarır.

* Serverımıza Ait TS ( TeamSpeak Sesli görüşme ) mevcuttur. *

- Serverımıza katılan Oyuncular Takım arkadaşlarıyla buradan konuşup oynayabilirler.

PRE MAP Server linki, favorilere ekleyiniz :)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/cdb68164-9bfa-41ba-83bf-5dff4c49c73c/Suicide-Squad-Pre-Maps-Conquest-Tr-Ranked-Kuva-Turkiye-Turk/

• ++++++++
  • ADAMSINIZ!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRebeliousTR

ADAMSINIZ!!!!

en güzel mapları ekledik hala da önerilere tavsiyelere açıgız :) klan alımlarımız da baslamıstır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malitronik

Erdal abi sende gelsene ts'ye.

Gecen aksam ts nizi ziyaret ettim ..TURBOCUUU arkadasım sagolsun ilgilendi...zaten server benim için. On numara genelde kuva clan serverinde oynuyorum...bugüne kadar hiçbir problemle karsılaşmadım.adminler olsun ve diger demirbaş oyuncular seviyeli arkadaşlar...battlelogdan arkadaşlık teklifinize onay alamadım..sizin arkadaş listeniz dolu oldugu için yanlış anlaşılma olmasın diye buradan yazayım dedim...

• turk sunucu tam destek de bu ts teamspeak mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ddr4ig

turk sunucu tam destek de bu ts teamspeak mi

tabi ki hocam team speak 3 adresimiz ; ts.kuvaclan.com:5148
  • Keşke klana gelebilsem ama çok aktif olamıyorum. Ayrıca laptop ekranı ile zor. Şu üniversite sınavı geçsin yazın görün beni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRebeliousTR -- 30 Kasım 2016; 19:23:16 >
  • quote:

Keşke klana gelebilsem ama çok aktif olamıyorum. Ayrıca laptop ekranı ile zor. Şu üniversite sınavı geçsin yazın görün beni :)

bekleriz :)
  • Bir şey sormak istiyorum neden bf4 de her server conquest large ne rush ne obliteretion filan neden yok? Ve siz neden normal servera eklemiyorsunuz? Obliteretion bence çok zevkli pre de yağ gibi Akıyor. Birde dunken dragon dı sanki adı o map nasıl seviliyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRebeliousTR -- 11 Aralık 2016; 1:39:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir şey sormak istiyorum neden bf4 de her server conquest large ne rush ne obliteretion filan neden yok? Ve siz neden normal servera eklemiyorsunuz? Obliteretion bence çok zevkli pre de yağ gibi Akıyor. Birde dunken dragon dı sanki adı o map nasıl seviliyor :S

hocam merhabalar başta sunucuyu öyle actık :) ama diğer sunucuda yani premiumda ekstradan map isterseniz bakılabilir tabi ki :)
  • Peki neden avrupa sunucularının hiçbirinde diğer modlar yok? Alayı conquest. Map önerim yok açıkçası bilmiyorum mapları ama siz şöyle hergün deneseniz yeni bi map çok güzel olur.

• quote:

Peki neden avrupa sunucularının hiçbirinde diğer modlar yok? Alayı conquest. Map önerim yok açıkçası bilmiyorum mapları ama siz şöyle hergün deneseniz yeni bi map çok güzel olur.

hocam premium sunucu için fikirlerinizi alırım tabi ki :)
  • Caspian border filan eklemişsiniz. Çok da güzel olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Caspian border filan eklemişsiniz. Çok da güzel olmuş.

sevilen maplar istekleriniz varsa buradan da belirtin ekleyelim :) iyi oyunlar
  • bf4 te oynardım bf1 e de bekliyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

bf4 te oynardım bf1 e de bekliyoz

açılacak tabiki :)
  • günceldir :)
  • beni white list'e ekler misin
  • Premium server kapandı mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.