Şimdi Ara

> Sony FDR-X1000V 4K Kullanıcıları <

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
3
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sony'nin Fdr-X1000V Yeni 4K Action Cam'ini kullanan var mı aramızda?
    Paylaşım konusu açayım belki alanlar vardır aramızda.

Sony Sitesinden Alıntı :

Sony'nin FDR-X1000V Action Cam modeli, deneyimli kullanıcıların beklediği tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. 4K görüntü kalitesi, günümüzün Hollywood'da gişe rekorları kıran filmlerdeki görüntü kalitesine eş değerdir; geliştirilmiş SteadyShot sabitleme özelliği, daha kolay şekilde mükemmel görüntü çekmenizi sağlar; Özel Bölüm Videosu Oluşturucu gibi kullanışlı özellikler de tüm çektiklerinizi büyüleyici bir başyapıt haline getirmenize olanak tanır.

Full HD'den dört kat daha fazla ayrıntı sunan 4K Ultra HD
    170° ultra geniş ZEISS Tessar® lens ile panoramik çekim yapın
    SteadyShot, 3 kat daha etkilidir (4K modunda desteklenmez)
    Geliştirilmiş Full HD sayesinde canlı renklere sahip berrak, net görüntüler çekersiniz
    Hızlı hareket eden nesneleri Full HD 120p'de kaydederek muhteşem ağır çekimler oluşturun
    OBJEKTİF TİPİ
    ZEISS® Tessar® Lens
    SENSÖR TİPİ
    1/2,3 inç tipi arkadan aydınlatmalı Exmor R® CMOS Sensör
    SU GEÇİRMEZ
    Birlikte verilen SPK-X1 kılıfla 10 m'ye kadar 8
    TOZ GEÇİRMEZ
    Birlikte verilen SPK-X1 kılıfla
    DARBELERE DAYANIKLI
    Birlikte verilen SPK-X1 kılıfla
    GİRİŞ VE ÇIKIŞ TERMİNALLERİ
    4K mikro HDMI çıkışı, Bellek kartı yuvası, HD mikro HDMI çıkışı, Stereo mini jak, Çoklu/mikro USB terminali

> Sony FDR-X1000V 4K Kullanıcıları <

• bende yeni aldım henüz gelemdi ama denemeye dğer bir kamera.go pro 4 silver + black arasında kalmıştım sony aldım ugun fiyata.
  • Bende çok araştırdım ve bu hafta alacağım. Özellikle vivid renk modunda GoPro 4 Black'e fark atıyor. Daha önce Sony As15 vardı ve süper görüntü vermekteydi
  • 4k görüntü alabilmek için bir de 4k hafıza kartı almak gerek,ama 4k hafıza kartları hiçte ucuz değil, ayrıca 4k çok her kapladığı için kartın hafıza kapasiteside yüksek olmalı..
  • Geçen hafta aldım.Cihaz oldukça başarılı gözüküyor.
    Başka alan ya da kullanan yok mu arkadaşlar ?
  • Acaba kasasından dolayımı tercih edilmiyor. Kaliteli kamera ancak çok tercih edilmiyor neden acaba
  • kullanan arkadaşlar biraz daha bilgi verebilir mi? Gopro Hero4 Black ve bu ürün arasında kaldım bisiklet ile birlikte kullanacağım genelde. Görüşlerinizi bekliyorum.
  • Sony'in orjinal monopod bağlanabiliyor mu?
    Fotoğraf çekme özelliği var mı?

Kullananlar cevaplarsa çok yardımcı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı aldım,

Fotoğraf, timelapse, video çekme özelliği var. Android yada ios işletim sistemli cep telefonlarına bağlanarak kontrol edilebiliyor.
    Standart tripod ve monopodların hepsine uyuyor. Dönüştürücü adaptör ile gopro aksesuarlarını da kullanmak mümkün oluyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu baya cansız, kullanıcı yorumları çok faydalı oluyor. Bende bu kameradan aldım. Baya araştırma yapmam lazım . Hadi hayırlısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.