Şimdi Ara

--> SIR ELEMENT CONTORYUM EFSANESİ NEDİR!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
63.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hımmm ok.
  • Soylenti oldugu, gerceklik payi olmadigi o kadar ortada ki ciddiye alanlari anlamiyorum. Kendilerini o kadar kaptirmislar ki klasor Windows'daki con isimli klasor acamama durumunu bile bununla iliskilendirmisler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: splendour.rrr

hepsini aynı anda çıkarsak bir kere sürümdem dolayı o trilyon dolar olur sana milyon dolar
    hadi yokta bu sürüm işinede mi kafanız basmıyor
    aynı hesap bordada var borun şuanda atıyorum 1 kilosu 20020202 $ diyelim ulen 10 ton çıkmaya başlarsa o fiyatta kalırmı hiç az bulundğu için değerli o , bizimkilerde oturuyor hesap yapıyor az bulunduğu fiyatından ohoho zenginizde zenginiz diye geçinip gidiyorlar

bor çok önemli ya ama işleyip satamıyoruz
  • cCc CONTORIUM türk elementidir cCc
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Kim çıkarıyo bu lafları yaa?

--> SIR ELEMENT CONTORYUM EFSANESİ NEDİR!!!

kim kim kim ?
  • Contoryum nedir arkadaş ya.
  • Üniversiteli bir genç şaka amaçlı bahsedilen videoyu hazırlamış ve binlerce kişi buna inanmış durumda.
  • Bende bugün izledim vidyoyu.

"Erguvan ağacı ile contoryumun rengi aynıymış, bu bir tesadüf mü?"

"Bilgisayar parçasına sürünce elektriğe ihtiyaç duymadan bilgisayar çalışırmış."
  • hayatımda bu kadar fason bi haber az duydum.
    yapmayın inanmayın böyle safsatalara.
    bi aralar da bor madenini tutturdular, hiç bişey çıkmadı ondan da...
  • Geçen Facebook'ta biri paylaşmış bide inanmış :)
  • Bunu ben de duymuştum. Valla bu ülkede kimin eli kimin cebinde belli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UrbanBoy

Eğer bu contoryum saçmalığına inanan varsa zihinsel engelli olabileceğini belirtmek isterim. Zaten bu kuran'ın çarptığı kız hikayeleri gibi şeylere bile o kadar inanılıyosa buna da inanılır elbet.
    Neyse "con" diye klasör niye açılmıyor açıklayalım.

"CON" MS-Dos zamanlarından kalmış bir kısaltma olup "CONsole"dan gelmektedir. "Con" isminde bi dosya kaydetmeye çalıştığınızda buna benzer bi hatayla karşılaşacaksınız:
     --> SIR ELEMENT CONTORYUM EFSANESİ NEDİR!!!

Con ve bazı kelimeler windows tarafından kullanılan aygıt sürücü isimleridir.
    Örneğin(Windows sitesinden):
     Name    Function 
    ---- --------
    CON Keyboard and display
    PRN System list device, usually a parallel port
    AUX Auxiliary device, usually a serial port
    CLOCK$ System real-time clock
    NUL Bit-bucket device
    A:-Z: Drive letters
    COM1 First serial communications port
    LPT1 First parallel printer port
    LPT2 Second parallel printer port
    LPT3 Third parallel printer port
    COM2 Second serial communications port
    COM3 Third serial communications port
    COM4 Fourth serial communications port

Yukarıdaki isimlerde de klasör veya dosya yaratmazsınız. İlluminati olaylarına benzetip herşeyin altında bi bit yeniği arayıp, bu kısaltmalarda da bi anlam çıkarırsanız madalya vericem.

CON'u komut isteminde de bi dosyayı görüntülemek için kullanabilirsiniz. Yani "contorium"dan falan gelmemiştir, bunlar hikaye.

aynştaynın sol kroşesi terk

• illuminatiye inanıyorum ama bunlar harbi uçmuş facede video almış başını gidiyo
  • ya neden inanırsınız böyle şaçmalıklara sabahta vardı aynı konu

videonun altını okuyun silkelenin kendinize gelin

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/50465/contorium-gercegi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.Kemal

Contoryum un 2. izotopu da skitridyum muş....Genelde Karaköy civarında yer altında çıkıyormuş

• Videoyu bende izledim, ama con adlı klasör, harita üzerindeki km hesabı ve ülke alan kodu gibi birçok saçma sapan komedi unsuru var.

Belki komple asılsızda olabilir, haa kompla asılsız olsa bile birileri savunamaz mı savunur niçin, adını duyurmak için bu video üzerinden birilerini eleştirmek için, haa gerçek olamaz mı o da olur ama gerçek ispatlanırsa gerçek olur.. Bu elementle yapılabilen birşeyi yapsınlar işte bu işe yarıyor desinler inanalım.
  • Bu konu gerçek olmasada ciddi hazırlanmış ayrıca türkiye üzerinde oynan oyunlar var o yüzden herkez gerçek sanabilir bu gayet doğal birşey bor madenlerini almıyorlarmı elimizden çok bilgi insanlar konuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 16 Mayıs 2011; 0:32:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erynch

ARKADAŞLAR, VATANDAŞLAR;
    CONTORIUM İSİMLİ DOSYA AÇILAMAMASININ SEBEBİNİN 'console'UN KISALTMASI OLDUĞUNA DAİR MOSSAD VE CİA GÜDÜMLÜ AÇIKLAMALAR VAR. FAKAT ŞU NOKTAYA DİKKATİNİZİ ÇEKİYORUM. TÜRKİYE'DE CONTORİUM'UN ADI İLK OLARAK 93 YILINDA GEÇTİ. KONU İLE İLGİLİ OLARAK AÇIKLAMA YAPMAK İSTEYEN BİLİM DÜNYASINDAN İNSANLAR SUSTURULDU. O SENE BOĞAZ YALILARINA YABANCI BANKALAR VE ARAP ŞEYHLERİ NORMALİN ÜSTÜNDE BİR İLGİ GÖSTERDİLER. BİR SENE SONRA ÇIKAN WİNDOWS 95 İŞLETİM SİSTEMİNDE CON İSİMLİ KLASÖR AÇILAMADIĞI GİBİ CONTORİUM'UN İZOTOPLARI OLAN COM1 VE COM2 DE İSİM OLARAK AÇILAMIYORDU. SİZCE GÜYA İŞLETİM SİSTEMİYLE ALAKALI OLAN BU KISALTMALARIN DOSYA KLASÖR İSMİ BİLE OLAMAMASI BİR TESADÜF MÜYDÜ? ELBETTE HAYIR. TABİİ Kİ DE CONTORİUM MİNERALİ AMERİKAN WİNDOWS İŞLETİM SİSTEMİNDEN DAHA DA ESKİ BİR TARİHE SAHİPTİ.

mossad ve cia güdümlü açıklamalar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.