Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
613.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maviufuklar

quote:

Orijinalden alıntı: siber86

peki arkadaşlar şu kesinmi wifi ile güncellersek root gitmiyormu ? benim için root önemli yoksa yemişim güncellemesini yapmam kalsın

Ben de ayni durumdayim.
    Root gider diye guncelleyemiyorum.
    Zaten guncelleyince degisen pek bir sey yokmus.

Arkadaslar Playerpro gozumden dustu.
    Listeler kendiliginden yok oluyor.
    Klasor secerek liste olusturabilecegim baska bir muzikcalar onerebilir misiniz?

Mortplayer(en sevdiğim ve kullandığım haliyle)

ama şunları da deneyebilirsiniz;

mixzing media player,
    poweramp,
    cloudskipper,
    songbird,
    jukefox (aslında bunu da çok seviyorum ama widget özelliği olmadığı için kullanmiyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanirim catlak power tusuna basmaktan dolayi oluyor. x10 un power tusu biraz daha disardaydi ve rahat basiliyordu ama bununki cukurda oldugu icin kuvvet etrafa yayiliyor. e kapak da ince ve hassa oldugu icin catliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

sanirim catlak power tusuna basmaktan dolayi oluyor. x10 un power tusu biraz daha disardaydi ve rahat basiliyordu ama bununki cukurda oldugu icin kuvvet etrafa yayiliyor. e kapak da ince ve hassa oldugu icin catliyor..

sallama gene eray ben telefonu genellikle açık kullanıyorum o çatlama sıcaklıktan büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepdarque

Birkaç gün önce root lu cihazı güncelledim. Hız konusunda root lu halinden pek bir farkı yok gibi ve batarya ömrü sanki biraz arttı ama max.%10-15 diyebilirim. Ancak dikkatimi çeken şey hoparlör sesinin bariz biçimde arttığıdır.

Çatlak meselesine gelince cihazım yurtdışı cihaz olduğundan garanti şartları benim için geçerli değil. Çartlağın boyutu artınca kendim japon yapıştırıcısı kullanarak ince bir işçilikle çatlağı onardım. artık daha fazla büyümez ve göze de kötü görünmüyor. Bu problem olmaması gereken ancak abartılmaması da gereken birşey diye düşünüyorum.

Guncelleyince root gitti mi peki?
  • quote:

quote:

peki arkadaşlar şu kesinmi wifi ile güncellersek root gitmiyormu ? benim için root önemli yoksa yemişim güncellemesini yapmam kalsın

Ben de ayni durumdayim.

wifi ile güncelliyim ne olucaksa olsun dedim ama fotoğrafdaki gibi bir uyarı geliyor valla ben vazgeçtim. ıce crema gelenekadar güncellemiycem. çatlağımlada mutlu mesud geçiniyorum servise verim haftalarca telefonsuz kalmama deyecek bişey değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

quote:

quote:

Ben de ayni durumdayim.

mixzing media player,
    poweramp,
    cloudskipper,
    songbird,
    jukefox (aslında bunu da çok seviyorum ama widget özelliği olmadığı için kullanmiyorum)

Bence en iyisi PLAYER PROhttps://market.android.com/details?id=com.tbig.playerpro&feature=more_from_developer MARKET linki bu ama google da aratırsan pro versiyonunun apk. sini çeşitli sitelerden bulabilirsin.

• Aslinda 8 aydir kullaniyordum ve çok memnundum ama listelerdeki parcalar yok olmaya baslayinca mecburen baska bir muzikcalar aramaya basladim. Listelerin yedegi alinamiyor, Titanium Backup alamiyor mesela... Pro versiyonunun sorunsuz oldugunu bilsem satin alacagim.
    TTpod, Poweramp ve Winamp'ı denedim, begenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 16 Şubat 2012; 15:30:18 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de ayni durumdayim.

mixzing media player,
    poweramp,
    cloudskipper,
    songbird,

Bence en iyisi PLAYER PROhttps://market.android.com/details?id=com.tbig.playerpro&feature=more_from_developer MARKET linki bu ama google da aratırsan pro versiyonunun apk. sini çeşitli sitelerden bulabilirsin.

Bu link ulkemde kullanilamiyormus.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de ayni durumdayim.

mixzing media player,
    poweramp,
    cloudskipper,
    songbird,

Bu link ulkemde kullanilamiyormus.

http://www.apktops.com/playerpro-music-player-2-32.html bu linkden indirebilirsin.

• Arkadaşlar ram konusunda bir çözüm bulmam lazım, launcher da 7 sayfa var ve 10 civarı da widget var illa onları mi azaltmak gerekiyor? Ekran görüntüsü aldım yani bakarsanız durumun vehametini anlarsınız. Sadece SwiftKey çalışıyor ve 63mb mi ne kadar boş alan var.

http://uppix.net/b/6/8/a03d361c185de9cfd5f099ca6b5e4.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutyus -- 16 Şubat 2012; 21:14:42 >
  • quote:

Arkadaşlar ram konusunda bir çözüm bulmam lazım, launcher da 7 sayfa var ve 10 civarı da widget var illa onları mi azaltmak gerekiyor? Ekran görüntüsü aldım yani bakarsanız durumun vehametini anlarsınız. Sadece SwiftKey çalışıyor ve 63mb mi ne kadar boş alan var.

Ekran görüntüsünü çalışan hizmetler kısmından alabilirsen daha çok yardımcı olur.Burda görünmüyor bişey

• biraz önce OTA ile 4.0.2.A.0.62 sürümüne güncelledim.rootlu olarak açıldı link2sd vs tamamı çalışıyor
  • arkadaşlar şimdi telefonu monitöre bağladım hdm ile monitörde ses cıkışı yok telefondanda sesi alamıyorum kulaklık girişi devre dışı kalıyor bu sesi nasıl alırım fikri olan varmı
  • Edit:

Beyler pc companiona bagladim bilgisayarin dediklerini uyguladim ama guncellenmedi neden ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vustic -- 17 Şubat 2012; 16:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kcekmen

biraz önce OTA ile 4.0.2.A.0.62 sürümüne güncelledim.rootlu olarak açıldı link2sd vs tamamı çalışıyor

ota derken nasıl yanı bende gıttı titanum vs syt remo. hıc bırı calışmadı. bi de 069 cıkmış arc ve arc s icın

http://www.xperiablog.net/2012/02/17/4-0-2-a-0-69-firmware-certified-for-xperia-arc-and-arc-s/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 17 Şubat 2012; 19:42:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmxerkan

quote:

Arkadaşlar ram konusunda bir çözüm bulmam lazım, launcher da 7 sayfa var ve 10 civarı da widget var illa onları mi azaltmak gerekiyor? Ekran görüntüsü aldım yani bakarsanız durumun vehametini anlarsınız. Sadece SwiftKey çalışıyor ve 63mb mi ne kadar boş alan var.

Ekran görüntüsünü çalışan hizmetler kısmından alabilirsen daha çok yardımcı olur.Burda görünmüyor bişey

Çalışan hizmetler kısmı zaten orası, sadece SwiftKey çalışıyor ve boş ram/kullanılan ram gösteriliyor yukarıda da.

• arkadaslar bugun bır arkadasıma ıcs andiroid 4 guncellemesi geldi arc a benım telofonum arc s guncelleme gelen varmı sızede....
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

Orijinalden alıntı: kcekmen

biraz önce OTA ile 4.0.2.A.0.62 sürümüne güncelledim.rootlu olarak açıldı link2sd vs tamamı çalışıyor

ota derken nasıl yanı bende gıttı titanum vs syt remo. hıc bırı calışmadı. bi de 069 cıkmış arc ve arc s icın

http://www.xperiablog.net/2012/02/17/4-0-2-a-0-69-firmware-certified-for-xperia-arc-and-arc-s/

wifi üzerinden.bende bugün o şekilde güncellemeyi yükledim(4.0.2.A.0.62) herşey olduğu gibi duruyor,root bozulmamış.

• bende SE kullanmaya başladım 2-3 gün önce kullandıgım model SE xperia mini st15i şuan yeni bir güncelleme geldi 4.0.2.A.62 kodlu bunu indirdim ama yüklemedim batarya az uyarısı geldi bende yüklemeden önce nedir bu diye baktım internetten root denen bi olay varmış bunu yükleyince o yapılmıyormuş sizce ne yapmalıyım :)
    pek telefondan anlayana biri degilim ama takıntı oldu kafama arasa yeter mantıgında bir insan android görünce bu şekil takıntılar oluyor :) az para vermiyoruz bu telefonlara sormak istedim 2-3 gündür değiştirmek gibi bir fikre kapıldım bunu versem mi vermesem mi :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de ayni durumdayim.

mixzing media player,
    poweramp,
    cloudskipper,
    songbird,

Mixzing Türkce degilse de kolay liste olusturuldugu icin kullanmaya basladim. Mobo, video icin ideal.
    Meridian, videolar ve mp3' lerle karisik liste olusturmaya imkan taniyor ama cok yavas oldugu icin kaldirdim.
    Playerpro'nun ucretli versiyonunu indiremedim, hata veriyor, trialini kurdum, problem cikarmazsa kullanmaya devam edebilirim. Playerpronun parca bulma ozelligi işe yariyordu. Sadece bu nedenle bile var olmasi icin yeterli. Mixzing de bu ozellik varsa nasil kullanildigini yazmanizi rica ediyorum.
    Bilgi icin tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 18 Şubat 2012; 12:42:32 >

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.