Şimdi Ara

===> SE Xperia™ arc | 4.2' BRAVIA® - 8MP Exmor R™ HD - 8.7mm <=== (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.906
Cevap
13
Favori
612.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bu sene okul son sınıf oldugu için baya yogun geciyor. artık eskisi kadar sık ugrayamıcam buralara. acil yada önemli bişey olursa pm atarak ulasırsanız sevinirim. esen kalın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaSaRCaNS

ne zaman düşecek bu telefonun fiyatı ? piyasaya çıkalı neredeyse 1 sene olacak ama telefonun fiyatı hepsiburada'da hala 1.300 TL (ARC S 1500 TL)

son 3 gündür vatan'da %25 indirim vardı. arc s 1265tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 13 Şubat 2012; 0:48:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

quote:

ne zaman düşecek bu telefonun fiyatı ? piyasaya çıkalı neredeyse 1 sene olacak ama telefonun fiyatı hepsiburada'da hala 1.300 TL (ARC S 1500 TL)

Burada ARC S 1.090 TL :https://www.indirimmania.com/urunler/20905/en-ucuz-sony-ericsson-xperia-arc-s-lt18i.fiyati
    Ama ben indirim olmadan , piyasa değerinden bahsediyorum.. Telefonun piyasa değeri 1.500 TL

• arkadaşlar bu çatlak konusundan rahatsız olupta yaptırmak isteyen istanbuldan kaç kişi var

ben servisi arayıp görüşücem şu kadar kişiyiz ve kapakların erken gelmesini istanbul servisinde onarılmasını isitiyoruz gün içinde veya 2 3 günde değişim için işin hızlanması gibi 30 gün beklemiştim ben hafta sonları da dahil bu süreyi tekrar beklemek istemiyorum
    toplu olursa belki yaparlar diye düşünüyorum katılmak isteyen veya farklı bir fikri olan varmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

quote:

Burada ARC S 1.090 TL :https://www.indirimmania.com/urunler/20905/en-ucuz-sony-ericsson-xperia-arc-s-lt18i.fiyati
    Ama ben indirim olmadan , piyasa değerinden bahsediyorum.. Telefonun piyasa değeri 1.500 TL

off süper fiyat bu tlefon bu kadar güzel ken bu fiyatlara düşmesi cok kötü ikinci elleri 600 650 ye görmüştüm sahibindende yazık yani iphone 4 ün suya düşmüş hali 600 e satılırken bu tleefon ondan kat kat daha iyi fiyatları hakediyor diğerlerine göre

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaşlar bu çatlak konusundan rahatsız olupta yaptırmak isteyen istanbuldan kaç kişi var

ben servisi arayıp görüşücem şu kadar kişiyiz ve kapakların erken gelmesini istanbul servisinde onarılmasını isitiyoruz gün içinde veya 2 3 günde değişim için işin hızlanması gibi 30 gün beklemiştim ben hafta sonları da dahil bu süreyi tekrar beklemek istemiyorum
    toplu olursa belki yaparlar diye düşünüyorum katılmak isteyen veya farklı bir fikri olan varmı

Böyle bişey mümkün olursa bende katılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siber86

quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

dostum bende de arc var root lu cuma günü iş yerimdeyken farkettim güncelleme var yazıyordu ama indirmiyordu iptal vardı seçenk oalrak sadece iptal ettim sonra indir yazısı geldi indir dedim indirdi kurmak için sordu kur dedim telefon kapandı vs... sonra açıldı root duruyor bir sorun olmadı ama ine tekrarlıyorum pc den yapmadım 3G den yaptım bilginiz olsun pc den yapmayın root gider...

superuser duruyomu dostum güncellemeyi yaptığı halde rootlu diyen bi seni gördümde emin olmak için soruyorum.

duruyor dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: komplocu

çatlak problemi ile ilgili bir fikir...

arkadaşlar 8 ayda telefon 2 kez çatladı tahminim yakında yine çatlayacak ve bu 3.çatlakta para iadesi talep edicem ve parayı alabilirsem(1250tl fatura bedeli) sony xperia s alıcam.....nasıl mantıklı değilmi ...ama iş çatlamaya kaldı...

Biraz kastır çatlar o zaten Arc S'te sıkıntı çözüldü diye aldım ben. Bakalım umarım başıma gelmez. (Arc S)

• Bnde telefonus servise vercem izmirdeyim asya telekomun yeri yokmus mecburen teleservice verecegim cok bi fark olur mu yoksa kargoyla gonderiyim mi asya telekoma arkadaslar saygilar
  • www.pdateknoloji.com dan aldigim ev şarj aletinden sonrawww.mobilcadde.com'dan aldigim şarj aleti de bozuk cikti.

İade edecegim. İlle 50 TL olan orijinali mi almam gerekiyor?
    Hem de ayni ariza...
    Şarj ediyor ama şarj sirasinda ARC sapitiyor. Bozar endişesiyle kullanamiyorum.
    Ne tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 13 Şubat 2012; 21:18:26 >
  • ....0.62 güncellemesini Pc Companion ile yaptım..Fakat bi kaç optimizeden başka pek bi fark yok gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MahmutSefa -- 15 Şubat 2012; 0:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar telefonlarınızı pc yerine prizden şarj ederseniz hem daha çabuk şarj oluyor hemde daha uzun gidiyor bilginiz olsun test ettim onayladım bu arada en azından haftada bir telefonu kapatıp açarsanız iyi olur hız farkını görürsünüz...

bi güncelleme gelmiş şimdi gördüm yapsam mı bilemedim yapan var mı bilgisi olan var mı ne gelmiş ?

.62 güncellemesini diyorsan yaptım, stabilitesini yaptıgım bazı haltlardan ötürü kaybetmis olan telefonum tekrar kazandıgı icin mutluyum ama diğer yönden tabi ne katkıları var bilemiyorum :) Root gitti bu da eksisi oldu bana, bir kac güne bakınırım root yöntemleri falan ama yok diyenler duydum su an icin yöntem :)

valla dostum bende güncelledim birşey fark etmedi ancak Root gitmedi duruyor

kardeş rootlu nasıl kaldı?ben gıdecek dıye yapmıyorum da bide bu sürüme root olmuyor dıyorlar...

Ben de gitti ama uygulama olarak hala superuser falan duruyor, gittiğini anlamamı sağlayan şey ise titanium backuptı, aslında ex file explorer ile kök dizine erişiyorum falan ama titaniumda gittiğini söyleyip engelleyince öyle varsaydım bu durumdan ötürü :(

quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar telefonlarınızı pc yerine prizden şarj ederseniz hem daha çabuk şarj oluyor hemde daha uzun gidiyor bilginiz olsun test ettim onayladım bu arada en azından haftada bir telefonu kapatıp açarsanız iyi olur hız farkını görürsünüz...

bi güncelleme gelmiş şimdi gördüm yapsam mı bilemedim yapan var mı bilgisi olan var mı ne gelmiş ?

.62 güncellemesini diyorsan yaptım, stabilitesini yaptıgım bazı haltlardan ötürü kaybetmis olan telefonum tekrar kazandıgı icin mutluyum ama diğer yönden tabi ne katkıları var bilemiyorum :) Root gitti bu da eksisi oldu bana, bir kac güne bakınırım root yöntemleri falan ama yok diyenler duydum su an icin yöntem :)

Kardeş cihaz rootluyken mi güncelledin sen? 2 kere indirip denedim OTA dan ama yüklenmiyor benimki rootlu olduğundan sen nasıl yükledin?

Evet rootlu iken güncelledim ama yediğim bir naneden ötürü bilgisayara bağlayıpta yaptım. Rootlu iken yaptım ve root var gibi görünüyor ama dediğim gibi titanium back-up uygulamasında problem çıkıyor :(

bende bugün yükledim 63 yi root gitmedi titanium da sıkıntı çıkarmıyo sony işi abarttı sanırım oldu olacak yazılımı rootlu versinde tam oldun :D

.63 güncellemesi nerde yayınlandı.az önce bağlandım bende .62 var telefonunuz güncel dedi...

• quote:

quote:

arkadaşlar bu çatlak konusundan rahatsız olupta yaptırmak isteyen istanbuldan kaç kişi var

merhaba
    bende aynı sorun var ve bende kaltılırım....

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Final sürümü çıkmış en kısa zamanda yükliyeceğim

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1325640

Buradaki final .62 bir ay önce yayınlandı..Yeni değil ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fettuccine

quote:

quote:

merhaba

böyle bir şeyi dikkate alacaklarını pek sanmam ama bende değişime verebilirim bu durumda..

birde bu kulaklığı alan varmı aranızda satışta diyor ama sonynin yerini bulmak imkansz nerdeyse http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/live-sound?cc=tr&lc=tr#view=overview

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

quote:

Orijinalden alıntı: fettuccine

quote:

quote:

merhaba

böyle bir şeyi dikkate alacaklarını pek sanmam ama bende değişime verebilirim bu durumda..

birde bu kulaklığı alan varmı aranızda satışta diyor ama sonynin yerini bulmak imkansz nerdeyse http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/live-sound?cc=tr&lc=tr#view=overview

Alıntıları Göster
    quote:

yasinoznalcin

Kardeş o kulaklık satılmıyo hala Türkiyede malesef verdiğin linkte de şimdi satın al gibi bi bağlantı var ama öylesine koyulmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Final sürümü çıkmış en kısa zamanda yükliyeceğim

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1325640

Buradaki final .62 bir ay önce yayınlandı..Yeni değil ki...

oradaki paylaştığım rom dikkat etmediniz galiba.. en hızlı rom..
  • 8inde servise verdiğim cihaz an itibari ile geldi. Ön kasa değişti. Ekranı değişmemişler. Arka hoparlör değişti. Sürüm güncellemesinide yapmışlar. Canavar gibi çalışıyor alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_Baba_22

quote:

Orijinalden alıntı: kaptantrojan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

quote:

quote:

quote:

kardeş rootlu nasıl kaldı?ben gıdecek dıye yapmıyorum da bide bu sürüme root olmuyor dıyorlar...

Ben de gitti ama uygulama olarak hala superuser falan duruyor, gittiğini anlamamı sağlayan şey ise titanium backuptı, aslında ex file explorer ile kök dizine erişiyorum falan ama titaniumda gittiğini söyleyip engelleyince öyle varsaydım bu durumdan ötürü :(

quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeş cihaz rootluyken mi güncelledin sen? 2 kere indirip denedim OTA dan ama yüklenmiyor benimki rootlu olduğundan sen nasıl yükledin?

Evet rootlu iken güncelledim ama yediğim bir naneden ötürü bilgisayara bağlayıpta yaptım. Rootlu iken yaptım ve root var gibi görünüyor ama dediğim gibi titanium back-up uygulamasında problem çıkıyor :(

bende bugün yükledim 63 yi root gitmedi titanium da sıkıntı çıkarmıyo sony işi abarttı sanırım oldu olacak yazılımı rootlu versinde tam oldun :D

.63 güncellemesi nerde yayınlandı.az önce bağlandım bende .62 var telefonunuz güncel dedi...

dostum öyle bişe yok 62 imiş bendeki yanlış yazmışım k.bakma

• Arkadaslar .62 guncelleme dyor tel tel rootlu yapiyim mi ne dyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.