Şimdi Ara

> SaTıLıK < Cooler Master RC 690 SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    * RC690 SATILMIŞTIRiçin 120TL istiyorum, resimde görülen fan kontrolü isteyen olursa + 25TL ye gönderebilirim. 4 fan kontrol edebiliyor.

* RC690 kasanın kutusu ve tüm içeriği duruyor en ufak bir çizik kırık soyulma hiçbir sorunu yok, fanları vs herşey tamdır, full + full SIFIR GİBİ TERTEMİZDİR. Sıfırı en uygun 170TL, bu da sıfırdır denilebilir :)

* İlanı X Clio için açtığım için bu bölümü şu anda ekledim çok düzgün olmadı ama gerekli bilgileri yazdım sanırım..

* Kasanın incelemesi için bir iki link koyayım;
    http://forum.donanimhaber.com/m_19294540/tm.htm
    http://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/RC_690/2.html

resimde görülen 8cm lik ince fan piyasada bulmak zordur +5TL ye gönderilir, kasanın orjinalinde bulunmuyor;

Yanında Aopen Z300-A 300W psu + 20TL.
    Aopen 350W Z350-08ATA psu + 30TL ye verilebilir iki kasa için de.

X Clio için;

Kırığı, eziği, çiziği, eksiği yoktur. tek kusuru yan kapaktaki kocaman fanın ledleri yanmıyor, ön kapaktaki ışıklar ve ön fandakilerde sorun yok, müthiş sessiz ve serin bir kasadır, ayrıca devasadır, benim için ihtiyaç fazlası ve CM RC 690 ı şekil olarak çok beğendiğim için satılıktır.
    Şu anda mavi bilgisayarda sanırım bulunabiliyor 242 lira şu an kapmanyalı fiyatı.

Ben 150 TL ye satıyorum , malum kargosu var 20TL üzeri kargo tarafımdan karşılanacaktır. Yani özetle elden 150TL. Kargo dahil 170 TL. Sıfırdan farksız denilebilir yan kapaktaki ledin yanmaması dışında ki onu da anlayan birileri isteğe göre yapabilir herhalde..

Sıfır Satış Fiyatı için Link;
    http://www.mavibilgisayar.com/ud/12020

İnceleme için bir link;
    http://www.dexgo.com/index.php?site=artikel/view.php&id=141&rubrik=Hardware&seite=2

Aşağıda bir referans olmak üzere büyüklüğünü de CM RC690'a göre gösteren toplam altı fotoğraf vardır.

Takas Seçenekleri:

şu an yok.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 22 Nisan 2009; 21:55:26 >

• alıcak arkadaşlara aynısında kullanıyorum ultra ucuz yazmış arkadaş sıfırı 300 ün üstünde kasa oldukça geniş büyük ve ferahtır hdd len yan dizilir vidasızdır komple geçmelidir. öndeki 25 cm fan hddleri soğutup hava akımını arkaya iter yandaki 25 cm fanda anakartın üzerine komple üfler ve 6 hdd 5 tanede cd dvd rw alır :D ışıklandırmaları süper dir :D şekli ve boyutu yeter :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

alıcak arkadaşlara aynısında kullanıyorum ultra ucuz yazmış arkadaş sıfırı 300 ün üstünde kasa oldukça geniş büyük ve ferahtır hdd len yan dizilir vidasızdır komple geçmelidir. öndeki 25 cm fan hddleri soğutup hava akımını arkaya iter yandaki 25 cm fanda anakartın üzerine komple üfler ve 6 hdd 5 tanede cd dvd rw alır :D ışıklandırmaları süper dir :D şekli ve boyutu yeter :d

Eywallah, uğraşıp da yazdığın için bunca yorum teşekkür ederim:) 300Tl değil artık ya da kampanyadan dolayı bilmiyorum ama 242TL diyor Mavide (= Aynen yazdıkların birebir doğduru, çok sessiz, çok serin:) Ama ben RC690 ı daha çok seviyorum böyle kutu gibi yetiyor bana

• hayret yaw ilk gördüğümde aşık olmuştum direk aldım eksenden çok uygun fiyata ama arkadaşlar ısrarla bizde alalım dediler eksen bidaha getirmeyiz dedi mavide varmış kaçırmayın derim 150 lira yine ucuz full siyah olsa ben düşünürdüm
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celalll -- 7 Mart 2009; 1:53:31 >
  • Seni gormek ne guzel
  • hehe cm 690 a bak ya yavru vatan kıbrıs gibim kalmış

Çok güzel ürün güzel satıcı hepsini boşver güzel fiyat
  • güzel kasa iyi satıcı güzel fiyat
  • Yorum yapan herkesin güzel yorumu için bir bir teşekkür eder münasip yerinden(büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden) öperim :) O sizin güzelliğiniz.

Güzel kasa da güzel müşteri bulamadık hâla
  • pm
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafakaplan

pm

cevaplandı, antec 480w modüler psu arkadaşa satılmıştır, iyi günlerde kullansın inşallah:)
  • Yahu Lütfen alıcı değilseniz pm atıp şu kadar olur mu demeyin:) anlaşıyoruz sonra ses yok, insan bari bir gerekçe sunar, şu oldu vazgeçtim vs vs.
  • Ah ah be kardeşim ben RC690 almadan önce neredeydin.

PSU suz 250 de, 300 de fazlaydı. Ama 150 ye alınır bu kasa ya. Offf ikinci elden bir tek Logitech X540 ta şansım yaver gitti onu satam arkadaşa da teşekkürler inanılmaz memnunum üründen. Yan kapaktaki ledi de zaten yansın istemezdim ben. Malum UV ekipmanlar var.

Hadi hayırlı satışlar umarım benim gibi hep iyi forumdaşlara denk gelirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Ah ah be kardeşim ben RC690 almadan önce neredeydin.

PSU suz 250 de, 300 de fazlaydı. Ama 150 ye alınır bu kasa ya. Offf ikinci elden bir tek Logitech X540 ta şansım yaver gitti onu satam arkadaşa da teşekkürler inanılmaz memnunum üründen. Yan kapaktaki ledi de zaten yansın istemezdim ben. Malum UV ekipmanlar var.

Hadi hayırlı satışlar umarım benim gibi hep iyi forumdaşlara denk gelirsin.

Geçen hafta koysam 3 tane müşterisi varmış demek ki hazırda, aranızda kavga çıkmasın diye bekledim ortalık durulsun diye. şimdi de ihtiyacı olan kalmamış herhalde

• havale yaptım benimde rc 690ım var artık
  • şu xclio çok güzel kasa da aaah ah paranın gözü körolsun
    ne zamandır ilana sadece bakmakla yetiniyorum
    hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: rozek

şu xclio çok güzel kasa da aaah ah paranın gözü körolsun
    ne zamandır ilana sadece bakmakla yetiniyorum
    hayırlı satışlar

Zaten benim de değil o kasa, hediye ama satarsam parasını yolluycam, ben de RC690 hevesiyle ondan vazgeçmiştim ama RC690 satıldı, şimdi yerine onu kullanıcam bir süre geniş geniş :)

Stacker vb. gibi daha büyük daha geniş kasalarla takas olabilir X Clio.

@MySun

Hayırlı olsun:) Sınavlarda cümlemize başarılar
  • kasa gelmiş ben eve gitmedigim için arkadaşlar teslim almış. alış veriş sırasında ve sonrasında ilgilenen Hasan (hiickimse) ve kasanın daha onceki sahibi olup 12lik fan eksik diye yazıcıoglundan bana fan alıp getirme zahmetine giren Melih e (Mene) cok teşekkür ediyorum. her ikisiylede düşünmeden alışveriş yapabilirsiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.