Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
14
Favori
100.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

arkadaşlar güncelleme yapamıyorum indiriyorum telefona başlamıyor galaxy s3

Bunu S3 konusunda sorarsanız daha doğru ve hızlı cevaplar alabilirsiniz.

öyle bir konu ya yok ya ben bulamadım
  • quote:

quote:

quote:

Bunca S3 sahibi bir ana konu açmamışsa bizim yapabileceğimiz birşey yok. Google'a bakın o zaman.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bunca S3 sahibi bir ana konu açmamışsa bizim yapabileceğimiz birşey yok. Google'a bakın o zaman.

buldum tamam :)
  • en iyi samsung galaxy s3 benceeee
  • galaxy s3 aslında ama maalesef bende ace varrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFenerli

en iyi samsung galaxy s3 benceeee

Muhabbet alanımız şurada:
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_734/tt.htm

Ayrıca burası ne S3 nede ACE konusu değil. Galaxy S ile ilgili paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar Samsung İ9100 Galaxy S II ben bir sitede gördüm ve şaşırdım bi bakarmısınız fiyatlar gerçekci mi? yada daha ucuzunu bulabilir miyim ? Yardımcı Olabilirmisiniz...

http://www.karsilastir.com/U14225/Samsung-i9100-Galaxy-S-ii-8-GB-Hafiza-Karti-1-Yillik-Navigasyon-Hediye-
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusunlukaya

Merhaba arkadaşlar Samsung İ9100 Galaxy S II ben bir sitede gördüm ve şaşırdım bi bakarmısınız fiyatlar gerçekci mi? yada daha ucuzunu bulabilir miyim ? Yardımcı Olabilirmisiniz...

http://www.karsilastir.com/U14225/Samsung-i9100-Galaxy-S-ii-8-GB-Hafiza-Karti-1-Yillik-Navigasyon-Hediye-

Niye bu kadar şaşırdığınızı anlamadım.
  • %99 a gelen bir oyunu yüklemedi.
  • merhaba arkadaslar, az önce yanlış görmediysem tvde aveanın kampanyayla galaxy s verdiğini gördüm sitesi şu anda açılmıyor ama ne dersiniz bu saatten sonra galaxy s almak mantıklı mıdır?telden beklentim çok yüksek değil internette gezinebileceğim büyük ekranlı ucuz bi telefon arıyordum.ilk sayfayı okudum ama bu çok zamanım yoktu, bu tel için jb romları var mı acaba kaldırır mı jbyi?
  • arkadaşalr samsung s5360 kullanıyorum.pc ye kiesi indirdim fakat kurma sırasında internet bağlantınız yok.ineternete bağlanıp tekrar deneyin uyarısını veriyo yüklemiyo programı
    versiyonu 2.3.3.12085_7_5 kendi sitesinden indirdim
    acaba sorun ne ne yapmalıyım?
  • Artık alınır mı bu cihaz

• İlk mesajdaki bu duvar kağıdını paylaşırsanız sevinirim.Çok güzelmiş.
  • Arkadaşlar
    Ben Samsung Ace S5830i kullanıyorum. İki gündür herhangi bir fişe takılı olmadığı halde ses çıkartıp ekranda şarj oluyor diyor. Sizce bu neden kaynaklanır. Garantisi var en sonunda servise götüreceğim. Teşekkürler.
  • arkadaşlar merhaba.. s plus telefona 6.0.1.3 versiyon rom manager cwm yükledim ses tuşları ve menü-orta tuşları yukarı aşağı gidiyor diğer tuşlar onay yapmıyor rom yükleyemiyorum ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RVoyager

arkadaşlar merhaba.. s plus telefona 6.0.1.3 versiyon rom manager cwm yükledim ses tuşları ve menü-orta tuşları yukarı aşağı gidiyor diğer tuşlar onay yapmıyor rom yükleyemiyorum ne yapmalıyım?

Büyük bir ihtimalle Galaxy S ile Galaxy S Plus'ın dosyaları farklıdır.
  • Merhaba,
    Ben de eşime bir adet Galaxy S aldım. Ancak Eclair'in bazı ciddi eksikleri var. Eşim telefonun temel işlevlerini kullandığı için custom rom'a gerek yok. Official GB'e güncellemek istiyorum. Kies 2.5'i kurdum, Kies'le güncelleme yapmamı tavsiye eder misiniz? Yoksa Odin'i öğrenip Odin'le mi güncellemeliyim?
    Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Merhaba,
    Ben de eşime bir adet Galaxy S aldım. Ancak Eclair'in bazı ciddi eksikleri var. Eşim telefonun temel işlevlerini kullandığı için custom rom'a gerek yok. Official GB'e güncellemek istiyorum. Kies 2.5'i kurdum, Kies'le güncelleme yapmamı tavsiye eder misiniz? Yoksa Odin'i öğrenip Odin'le mi güncellemeliyim?
    Teşekkürler...

Telefonu KIES ile güncellemeniz en doğrusu. ODIN işin içine girdimi garanti falan kalmaz. Yok eğer derseniz ki benim garanti ile v.s. işim yok o zaman ODIN ile JW5 falan yüklersiniz.
  • Teşekkürler.

Cihazın garantisi yok, yurtdışından gelme. Benim tek istediğim sorunsuz bir güncelleme olması. Kies ile güncelleme bildiğim kadarıyla daha kolay (next-->next... şeklinde) fakat Kies'le ilgili çok şikayet var, acaba cihaz "brick" olur mu diye endişeliyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 25 Kasım 2012; 13:21:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Teşekkürler.

Cihazın garantisi yok, yurtdışından gelme. Benim tek istediğim sorunsuz bir güncelleme olması. Kies ile güncelleme bildiğim kadarıyla daha kolay (next-->next... şeklinde) fakat Kies'le ilgili çok şikayet var, acaba cihaz "brick" olur mu diye endişeliyim...

KIES, Samsung'un resmi uygulamasıdır. Tüm güncellemeler, kullanıcılar tarafından KIES ile yüklenirler. Başka bir güncelleme sistemi yoktur. Dolayısıyla problem olabilecek birşey olacağını sanmıyorum. Sonuçta Samsung diyorki; telefonu bilgisayarına bağla ve KIES ile güncelle.
    Peki madem öyle biz niçin ODIN kullanıyoruz. KIES'ten niçin nefret ediyoruz. Ben 2,5 yıldır telefonuma yüzlerce rom yüklemişimdir. Haftada 2-3 rom değiştirdiğim bile oldu. Eğer KIES'i kullansaydım Samsung'un Türkiye için sunduğu 3 tane romu yükleyebilirdim. Halbuki ODIN ile istediğim romu yükleyebiliyorum. Dahası CWM Recovery yükleyerek istediğim Custom Rom'u da yükleyebiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.