Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
14
Favori
100.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yuxell

quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

wipe yapıp bi daha son üste verdigim sürümü odinle kurun duzelıcektır

Aslında ilk aklıma gelende oydu ancak baştan kurmak istemiyorum baya bi program falan yükledim.Daha önce böyle bi sorun yaşayan var mı acaba.Başka bi yol bulamazmıyız daha kolay bi yöntemi yokmudur.

şansını dene ben yinede wipe taraftırıö yukledıgın programlardan biride yapıyor olabilir
  • çok zor kullanması inanın pek tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafeK

çok zor kullanması inanın pek tavsiye etmiyorum

Niye böyle karamsarlığa düştünüz ki?
    Bir üçgenin iç açılarının toplamının 180 derece olduğunu bilmeyen birine 2 açısını verip 3. açısı kaçtır diye sorarsanız cevap alabilirmisiniz? Size bunun çok zor olduğunu söyler değil mi? Halbuki biraz merakı olup öğrenmiş olsaydı 2 açıyı toplayıp 180'den çıkartmak kadar basit olan bu işlemi 2sn'de çözer ve amaaan bu da sorumuydu der.
    Bilmeyene 2 kere 2 kaç diye sorarsanız çok zor bilmiyorum der, bilene 1 sayfa mühendislik hesapları gerektirecek bir soru sorarsanız çok kolay der.

Haksızmıyım?
  • Arkadaşlar bir türlü Galaxy S2 usb ile pc ye baglanmıyor.

sürüm : 2.3.6
    ana bant sürüm : I9100XXKI4
    kernel sürüm: 2.6.35.7-I9100XWKK5-CL754841root@DELL144#2
    Yapım numarası : GINGERBREAD.XWKK5

2 TANE galaxys2 var. biri baglanıyor. digerinde bütün ayarlar aynı ama baglanmıyor . başka pc dede denedim. başka kablolar denedim. menuden bütün seçenekleri denedim.

başına böyle birşey gelipte çözen biri bana bilgi verebilirmi.
  • arkadaşlar mehaba. 1 ay önce yurdışından i9001 telefon getirtim. telefonda ilk başta sorun yokken son iki gündür kendi kendine kapanıp açılır oldu. (pin istemiyor) bugunlerde ise telefonla görüşme yapılırken görüşmeyi kesip telefon kapanıyor. sorun nedir sizce? nasıl çözebilirim. yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: hafeK

çok zor kullanması inanın pek tavsiye etmiyorum

Niye böyle karamsarlığa düştünüz ki?
    Bir üçgenin iç açılarının toplamının 180 derece olduğunu bilmeyen birine 2 açısını verip 3. açısı kaçtır diye sorarsanız cevap alabilirmisiniz? Size bunun çok zor olduğunu söyler değil mi? Halbuki biraz merakı olup öğrenmiş olsaydı 2 açıyı toplayıp 180'den çıkartmak kadar basit olan bu işlemi 2sn'de çözer ve amaaan bu da sorumuydu der.
    Bilmeyene 2 kere 2 kaç diye sorarsanız çok zor bilmiyorum der, bilene 1 sayfa mühendislik hesapları gerektirecek bir soru sorarsanız çok kolay der.

Haksızmıyım?

• slm arkadaşlar şimdi aldım i9003 ü fakat bunda 8 gb telefon hafizası olmalıydı. fakat 1,52 diye görünüyor. var mı bilgisi olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok238

slm arkadaşlar şimdi aldım i9003 ü fakat bunda 8 gb telefon hafizası olmalıydı. fakat 1,52 diye görünüyor. var mı bilgisi olan.

Bilmeyen olduğunu sanmıyorum. Kaç defa yazıldığını hatırlamıyorum.
    8GB'ın yaklaşık 1.85GB'ı uygulamalar için data partisyonu olarak ayrılmıştır. Yüklediğiniz uygulamalar buraya yüklenirler. Buraya siz müdahale edemezsiniz.
    Yine bir kısmı (şimdi tam olarak ne kadar diye bakamayacağım) sistem için ayrılmış durumda. Rom buraya yükleniyor. Yine buraya siz müdahale edemezsiniz.
    Kalan 5.78GB kısmı da sdcard olarak resim, video, müzik ve uygulamaların (özellikle de oyunların ve navigasyonların) data dosyaları için size ayrılmış durumdadır.
  • Araniza yeni katildim
  • merhaba ben de aranıza katıldım arkadaşlar...
  • Konu cok yavaslamis sanirim
  • arkadaşlar merhaba bende sygic haritanın data dosyalarının indirdim sd karta yüklemek istedim attım sonra apk yı yukleyip çalıştırdım programtekrar wifiden indirmeye çalışıyor bunun sd karta kurulumunu öğrenebilir miyim aynı şekilde modern combat 3 ü de yaptım başaramadım son olarak kies android güncellemesi yapmıyor rootlu oldugu için mi unroot yaptırsam duzelir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

arkadaşlar merhaba bende sygic haritanın data dosyalarının indirdim sd karta yüklemek istedim attım sonra apk yı yukleyip çalıştırdım programtekrar wifiden indirmeye çalışıyor bunun sd karta kurulumunu öğrenebilir miyim aynı şekilde modern combat 3 ü de yaptım başaramadım son olarak kies android güncellemesi yapmıyor rootlu oldugu için mi unroot yaptırsam duzelir mi

Dostum bende kurdum Sygic navigasyonu dediğin gibi wifi den de bi indirme yaptı şuan kullanıyorum normal çalışıyor indirdiği dosyalar başka galiba o indirme işlemi olmadan çalışmaz diye biliyorum. modern combat 3 gameloftunsa oda indirme yapıyor wifi den yoksa oynatmaz bütün gameloft lar böyle diye biliyorum ok...
  • Galaxy S'in güncel fiyatı nedir? Bir de ilk mesajda lag sorunu olduğu belirtilmiş, her üründe meydana geliyor mu bu sorun? Kullanımı etkileyecek ölçüde fazla mı oluyor takılma? Aklımdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsem 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tükenmiş Kalem

Galaxy S'in güncel fiyatı nedir? Bir de ilk mesajda lag sorunu olduğu belirtilmiş, her üründe meydana geliyor mu bu sorun? Kullanımı etkileyecek ölçüde fazla mı oluyor takılma? Aklımdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsem 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.

900-1200 Tl arasında internet ve mağazalarda var. Lag sorunu üzerinde gelen eclair ve kısmen froyo eski romlarda vardı, yeni romlarda yok. Ancak bu cihaz akıllı telefonların kilometre taşlarından biri olmasına karşın eski ve artık üretilmeyen bir cihaz. Bazı klonları üretiliyor, galaxy sl, galaxy s plus gibi.. Yeni çıkacak ICS işletim sistemi desteğinide resmi olarak almayacak. Eğer alacağınız akıllı telefonu kurcalamayı, custom rom kurmayı v.b. düşünüyorsanız alabilirsiniz. Yok ben standart yollardan kullanırım, custom rom gibi işlerle uğraşamam diyorsanız kendinize uygun daha güncel bir model araştırın hatta Huawei ascend veya honor gibi kısa sürede gelecek modelleride hesaba katın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nekuy -- 18 Şubat 2012; 22:05:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tükenmiş Kalem

Galaxy S'in güncel fiyatı nedir? Bir de ilk mesajda lag sorunu olduğu belirtilmiş, her üründe meydana geliyor mu bu sorun? Kullanımı etkileyecek ölçüde fazla mı oluyor takılma? Aklımdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsem 1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.
    Aldınmı telefonu ne yaptın?
  • İ9000 de en güncel ve sorunsuz sürüm hangisi ?
  • arkadaslar su linkteki Samsung Galaxy S'e Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich forumda paylaşılmış ama multiupload acılmıyor eger bu dosyaları olan bana göndercek veya baska bi siteye upload edecek arkadas varmı programlar sunlar...

Android 4.0.3 ICS RC1 yükleme rehberi:

Gerekli dosyalar:
    Android 4.0.4 ICS RC1 yazılımı
    Kernel: FuguModICS_GT-I9000_update
    Root Fix

NOT : GEREK KALMADI ARKADASLAR TEŞEKKÜRLER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfakobe -- 2 Mart 2012; 12:12:52 >
  • bendegalaxy mini var çık memnunum
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.