Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY S ANA KONU 2 <=== (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
14
Favori
100.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir soru soracaktım i9000 ile i9003 arasındaki fark nedir hangisini tercih etmeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: süülo

bir soru soracaktım i9000 ile i9003 arasındaki fark nedir hangisini tercih etmeliyim

Sanırım yanlızca Ekran farkı var 2 si arasında birisi super amoled diğeri lcd super amoled tükendiği zaman lcd ekran ile üretip i9003 koymuştu samsung herhalde öle bişeydi
  • bir de i9003'ün sar değeri daha yüksek diye biliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: süülo

bir soru soracaktım i9000 ile i9003 arasındaki fark nedir hangisini tercih etmeliyim

i9003 ün ekranı slcd, i9000 ın samoled.
    i9003 ün sar değeri yüksek,i9000 ınki düşük.
    gpu farkı vardı birde sanırsam.

Bana sorarsanız kesinlikle i9000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bulut- -- 20 Temmuz 2011; 22:14:00 >
  • umarım yanlış yere açmamıştır konuyu ilk defa nokidan samsuna terfi ettim ve i9000 beyaz aldım tabi kaçak olarak
    750 tl ye ama dediğim gibi bu tele cok acemiyim umarım yardımcı olursunuz bu kardesinize benim bi kaç sorum olucak telin sürümü:2.2.1 kernel sürüm:2.6.32.9 root@SEP-51-1 Yapım nosu:FROYA-XXJPY BUNDA market açık telde sorun yok ama mkv dosyalarını oynatamıyorum ve sürümünü yükseltmek istiyorum haliyle kutusundan cd cıkmadı interneten kies programıı indirdim teli pc ye bağladığımda mtd dosyasını bulamadı diyor kiesle birtürlü seviştiremedim bunu.interten driwer indirmeye calıştım ama bulamadım.niyetim sadece kies üzerinden teli en güncel haline getirmek bunu basarabilirmiyim.okuyan ve yardımcı olan olamayan herkese tşk ederim.tel gayet güzel memnunum oda benden memnun galiba
  • Arkadaslar uygulamalarin ismini nasil degistirebilirim?
  • Galaxy S i9000 kullanıcıları duyun sesimi.... 2 gün önce galaxy S i9000 siparişi verdim internetten telefon elime geçti...Bana dedilerki made in korea malı gelecek ama telefon gele gele geldi made by samsung ülkesi yok...bu cihaza bide fatura kesmişler ama güvenilir bi internet sitesi...aradım dedimki biz bilmeden samsung diye bi ülke mi kuruldu adamın cevabı samsung cep telefonlarının bazılarında made in korea bazılarında made in china bazılarında made by samsung yazar ama telefonu samsung yapmıştır...bende dedim herhalde samsung yaptı nokia nın yapacağı yok ben napayım şimdi kullanayım mı bu telefonu yoksa iade mi edeyim... bu durumda olan başka arkadaşlar var mı? Made by Samsung yazan? bide cihazın pil giriş yerinde 1000 mAh yazıyo gelen pil 1500 mAh olması gerekende bu zaten...İ9000 kullanıcıları sizde durum nedir? bu durumda olan arkadaşlar varsa lütfen acil yardım istiyorum...ben bu cihaza 900 tl para verdim ...garantisi faturası falan orjinal...
  • mctug takip yazıp bırakmışsın ama anlamadım :S arkadaşlar yok mu yukarıda anlattığım konu hakkında bilgisi olan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intacto20 -- 2 Ağustos 2011; 13:24:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intacto20

Galaxy S i9000 kullanıcıları duyun sesimi.... 2 gün önce galaxy S i9000 siparişi verdim internetten telefon elime geçti...Bana dedilerki made in korea malı gelecek ama telefon gele gele geldi made by samsung ülkesi yok...bu cihaza bide fatura kesmişler ama güvenilir bi internet sitesi...aradım dedimki biz bilmeden samsung diye bi ülke mi kuruldu adamın cevabı samsung cep telefonlarının bazılarında made in korea bazılarında made in china bazılarında made by samsung yazar ama telefonu samsung yapmıştır...bende dedim herhalde samsung yaptı nokia nın yapacağı yok ben napayım şimdi kullanayım mı bu telefonu yoksa iade mi edeyim... bu durumda olan başka arkadaşlar var mı? Made by Samsung yazan? bide cihazın pil giriş yerinde 1000 mAh yazıyo gelen pil 1500 mAh olması gerekende bu zaten...İ9000 kullanıcıları sizde durum nedir? bu durumda olan arkadaşlar varsa lütfen acil yardım istiyorum...ben bu cihaza 900 tl para verdim ...garantisi faturası falan orjinal...

Dostum elektronik ürünlerde illa made in xxx diye yazmak zorunda değil. Yapıldığı yer yerine yapan firmalar adını yazabiliyor. Birkaç elektronik ürünümde rastlamıştım. Telefonun orjinalitesinden şüphe ediyorsan bir telefoncuya filan göster derim. Ama zaten ağırlığından, kameranın çektiği fotoğraflardan, malzemesinden anlaşılır sahte veya orjinal olduğu.
  • Dostum anlıyorum dediğinde haklısın ama şunu öğrenmek istiyor insan elinde bu telefonun aynısı olupta onlarda durum ne? bu konuda ben kullanıyorum İ9000 bende de öyle ya da bende öyle bişey yok diyen biriyle muhatap olamadım daha :(
  • Arkadaşlar bende galaxy s var. 2.3.3 sürümünü kullanıyorum ancak 2.3.4 sürümü çıkmış. Güncelleme yi odinle yapacağım ama önce her ihtimale karşı rom yedek gibi bir şey alıyor muyuz. Telefon havzasındaki programlar falan önemli değil gitse de olur. Sırayla ne yapmalıyım rot falan yazarsanız sevinirim. Sonra ben nasıl yapıldığını araştırıp yapmaya calisirim
  • Sevgili Galaxy S kullanıcıları hepinize selamlar..

Telefon araştırmalarım sonucu Galaxy serisinden bir telefon almaya karar verdim..Galaxy S i çıktığından beri takipteyim, ama kimi donanım sorunlarından dolayı almamıştım..Kendimce eksik gördüğüm yanları kamerasında flaş olmaması ve GPS inin düzgün çalışmamasıydı..Devamında büyük bir sabırsızlıkla Galaxy S2 beklemiştim..Bu telefonda bu bahsettiğim eksiklikler giderilmişti ama elime aldığımda çok büyük olduğuna karar verdiğimden bunuda almaktan vazgeçmiştim..Gelinen noktada Galaxy S in yeni modelinin tanıtıldığını ve satışına başlandığını öğrendim..Galaxy S Plus ismiyle satılan ürün ufak gelişmelerle piyasada bulunuyordu..Yine Flaş koymamışlardı ama işlemcisini yükseltmeleri ve 1650 mah batarya koymaları güzel gelişmelerdi..

-----------------------------------------------------------------------------------

Şimdi sizden öğrenmek istediğim Galaxy S Plus sahipleri bu telefona igo 8 my way veya navking route66 gibi navigasyon programları yüklendiğinde program stabil çalışıp, rotayı kaybetmeden düzgün çalışıyor mu?Yani Galasy S de ki GPS sorunu bu telefonda çözülmüş mü acaba? Galaxy S Plus sahipleri cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

-----------------------------------------------------------------------------------
  • Bu konuya nedense cevap veren cikmiyor
  • elimde full brick olmuş i9003 var ne downloading moduna geçiyo nede recovery mode çalışıyo nede ekranda telefon bilgisayar simgesi çıkıyo hiç bir tepki yok usbjig de fayda etmedi bu telefonu nerde yaptırabilirim?
  • Merhaba ,
    benim telefonum açılıp kapanıyor kendiliginden logoya gelmeden samsung gt ı9000 çıkıyor ve kapanıp tekrar yazı gidip geliyor devamlı böyle oluyor download moda alabiliyorum ama recovery moda sokamıyorum turkcell romlu telefonum servise mi vermem gerekiyor başka çözümü var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
  • cihazı 2.3.4 JVR sürüme geçirdim,
    ancak GPS i bir türlü çalıştıramadım.
  • Telefonumu root etmeye çalışırken şöyle bi hata alıyorum çözümünü bulamadım yardım lütfen

One click root programıyla root etmeye çalışıyorum , recovery modda update.zip i seçtikten sonra onaylayınca

Finding update package..
    Opening update package..
    Verifying update package..
    E:signature verification failed
    Installation aborted.

Diye bi hata alıyorum.
  • arkadaşım,

bu telefonda sesle arama var diyorlar.sesle arama nokialar gibi telefonun kendisinde mi var, yoksa kendimiz mi ses atıyoruz.buna cevap verirseniz sevinirim.çünkü görüşmelerimin çoğunu direksiyon başında yapıyorum o sebepten benim için önemli.
    teşekkür ederim
  • beyler telefonumda yeniyim biraz geç kaldım biliyorum ama sormak istedigim bir soru var...versyonum 2.3.3 telefonumda gorev yoneticisine girdigimde ram 153/329 yazıyor yani ram 329 ben bunu alırken 512 ram diye almıstım...?? Sizdede aynı mıdır?
  • Arkadaşlar merhaba galaxy s2 bugün aldım ama size birkaç sorum olacak acil yardım ederseniz sevinirim rehberde simkartımdaki numaraları göremiyorum nasıl numaralara erişecem zil seslerini nasıl yapacam belki sizin için çocukca sorular olabilir ama yapamadım bi türlü bide bu rom root yapmam gerekiyormu faydaları ne zararları ne umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.