Şimdi Ara

===> RESİMLİ & DETAYLI NOKİA N73 İNCELEMESİ by Reis-i Eagles™ <=== (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
1
Favori
200.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Al PaC

Son haliyle forumdaki 1 numara inceleme kesinlikle, tekrar eline sağlık. Şurda telefonlar hakkında atıp tutacağınıza incelemenin kalitesini övün biraz.

+1912
  • quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

quote:

Orjinalden alıntı: Al PaC

Son haliyle forumdaki 1 numara inceleme kesinlikle, tekrar eline sağlık. Şurda telefonlar hakkında atıp tutacağınıza incelemenin kalitesini övün biraz.

+1912

+1903

• reisi eagles dostum
    ortada kavga yok
    sadece mantık çerçevesinde seviyeli bir tartışma var.ama yine de bunlar senin konunda olduğu için kusura bakma.ben özrümü dileyeyim de

arkadaşlar dünyanın kabul ettiği telefonu sen nasıl kabul etmezsin gibisinden mesajlar atmışlar
    ben burda gördüğüm fotoğraflar hakkında konuştum
    bakın bakayım sitelerdeki resimlere söz atmişmiyim
    önce okumasını öğrenin
    ondan sonra burda benimle tartışmaya girecek seviyeye gelin

ayrıca
    incelemen için teşekkür etmişmiydim hatırlamıyorum ama
    teşekkürler. eline sağlık. kaliteli bir inceleme olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 22 Ağustos 2006; 9:29:25 >

• yaww boşverin arkadaşlar beğenen alsın beğenmeyen almasın kendi bilir polemiklere gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: unnameddiablo

yaww boşverin arkadaşlar beğenen alsın beğenmeyen almasın kendi bilir polemiklere gerek yok

+1907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert -- 22 Ağustos 2006; 11:45:08 >
  • Rüyamda N73 kullanıyordum ya.Uyandığıma pişman oldum
  • eylül 15'te geliyor genpaya 1160-ytl.bence gayet uygun
  • quote:

Orjinalden alıntı: katibim

eylül 15'te geliyor genpaya 1160-ytl.bence gayet uygun

fiyatı çok ii yaa
  • quote:

Telefon çaldığında her 3 hoparlörde görev yapıyor.alta da hoparlör konulması 3D stereoyu güçlendirmek ve telefon cepteyken ve örneğin telefonu baş aşa iken üstteki 2 stereonun önü kapanıyor.ama bu hoparlörlerden gende ii ses çıkıyor.nokia yetkilileri konumundan dolayı normalden daha az çıkan sesi güçlendirmek için alta da bi tane koymuş ki rahatça duyabilesin.
    Zaten telefonun cebine giren ilk kısmı alt tarafıysa yani telefonu dik bi şekilde cebine koyduysanız hoparlörler üstte olduğu için ses iyi.bide bilinen klasik bi yöntem vardır ya hoparlörün çevresini elimizle kapatırız ki daha çok ses çıksın, işte telefon dik konumda,yani hoparlörler üstteyken kumaş hoparlörleri çevrelediği için ses çok güçlü çıkıyor. Sorun varmı başka? Detaylı anlatmaya çalıştım

Bak bu çok güzel bi özellik işte, sırf sesi için alabileceğim bi telefon(foto bi yana), teşekkür ederim cevap için

• Stereo sesli video cekim TELIN sadece 2 tane hoparlörler var, 1 alta 2.yukarda boyut 1,5cm 3D echo sesli

http://rapidshare.de/files/30318078/Neu_WinRAR-Archiv__2_.rar.html

http://rapidshare.de/files/30319512/Neu_WinRAR-Archiv__3_.rar.html

r a p i d s h a r e.de

• quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Arkadaşlar büyük ihtimal bozukluk bende çünkü benim normalde de elim titrio yani bizde genetik.o yüsden benim yapa bilceem bişey yok.yani titreştirio olabilirm.ne kadar elimi sabitlemeye çalışsamda olmuyor.

Zaten hepiniz biliosunuz ki inceleme 2 türlü oluo:Telefon incelemesi,kamera incelemesi. GSM Arena ve Mobile-Review’de bu böle... ben telefon incelemesini yaptım. Kamera incelemesinde bana itimat etmeyin benim fotolar yanıltıcı olabilir.Nobrain’in fotoları çok daha güsel ve kaliteli ama ben elimden geldiince yardımcı olmaya çalışıcam.

Kamera husunda Nobrain benden üstün.o yüzden nobrainin çektiği fotolara önem gösterim bende ara ara foto koycam ama o kadar kaliteli olmaya bilir.

Bana telefonla iglili sorular sorabilirsiniz.

Bu arada 2 çok çok özür dilerim hep senin sorunu cevaplamayı unutuyorum;
    Telefon çaldığında her 3 hoparlörde görev yapıyor.alta da hoparlör konulması 3D stereoyu güçlendirmek ve telefon cepteyken ve örneğin telefonu baş aşa iken üstteki 2 stereonun önü kapanıyor.ama bu hoparlörlerden gende ii ses çıkıyor.nokia yetkilileri konumundan dolayı normalden daha az çıkan sesi güçlendirmek için alta da bi tane koymuş ki rahatça duyabilesin.
    Zaten telefonun cebine giren ilk kısmı alt tarafıysa yani telefonu dik bi şekilde cebine koyduysanız hoparlörler üstte olduğu için ses iyi.bide bilinen klasik bi yöntem vardır ya hoparlörün çevresini elimizle kapatırız ki daha çok ses çıksın, işte telefon dik konumda,yani hoparlörler üstteyken kumaş hoparlörleri çevrelediği için ses çok güçlü çıkıyor. Sorun varmı başka? Detaylı anlatmaya çalıştım

Bide biri 3250ile karşılaştır demişti 3250den hiç dinlemedim ve o kadar arkadaşa sordum hiçbirinde yok maalesef.ama nobrainde bana katılırsa tezim güçlenmiş olur.

Üstteki hoparlörler stereo ve ki biliosunuz ki stereo çift kanal ve üsttede 2 hoparlör var. Soldaki hoparlör left girişi sağdaki ise right girişi... böylelikle ses dalgaları mükemmel bi şekilde çıkıyor.hani kulaklıkta stereoyu hissedersiniz ya şarkı dinlerkende stereoyu hissediyorsunuz.çift kanal bence süper çalışıyor.
    Hele kendinden yüklü gelen 3D tones programı stereonun kalitesini göstertiyor.daire,fly-by,zikzak,dolambaçlı,ve rastgele modları var.dairede ses resmen telefonun çevresinde dönüomuş gibi fly-by sinek vızıltısı şeklinde.bi alçalıyo bi yükseliyo falan filan...

bu arada incelme yaptığıma pisman edceksiniz yakında ha kavga gürültü bu ne ya!sorun bende

Dostum kusura bakma fotolardan dolayi seni kotulemeye calismadik.sadece oyle gorunuyodu bizle oyle dedik cunku baya fark vardi aralarinda....

Ayrica senin incelemen forumdaki en detayli guzel incelemelerden birisi elinden geldige kadarda sorulara cevap veriyosun sagolasin
    Sen ve nobrain arkadas olmasa bizi kim bilgilendirecek bu forumda oyle degilmi tekrar sagolun

• bunlar yeni
     ===> RESİMLİ & DETAYLI NOKİA N73 İNCELEMESİ by Reis-i Eagles™ <===

tamam dostum onemli deil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 22 Ağustos 2006; 15:35:13 >

• bizim minibus...

• @Reis-i Eagles
    Elini titretmemeyi öğrenmişsin sonunda bak ne kadar güzel çıkmış minibüs resmi
  •  ===> RESİMLİ & DETAYLI NOKİA N73 İNCELEMESİ by Reis-i Eagles™ <===

• süper shoot kardesdevamini isteriz

kalite yeterli bir cep icin

eywallah dostum

• gece florasanli bir odadan...
  • resimler çok iyi eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.