Şimdi Ara

===> RESİMLİ & DETAYLI NOKİA N73 İNCELEMESİ by Reis-i Eagles™ <=== (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
1
Favori
200.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar inceleme için tskler cok güzel olmus...Benim size 3 sorum olacak Cevaplarsanız cok sevinirim...

1- Diger N73 Lerde bluetooth u acınca ses cıkıyor Ama benimkinde olmuyor acaba bunun bi ayarı mı var..?

2- Bu incelemenin ana resmindeki muzik calar la benim ki aynı degil bu incelemenin ilk resminde farklı bi muzik calar kullanılıyor sanki benimki daha farklı bunun nedeni nedir..?

3- Telefonun arkasındaki kapak hafif sallanıyor ve ses cıkarıyor kapaga dokununca siiznki lerde olemi acaba... Bu sorularımı cevaplarsanız cok sevinirim...Tskler..
  • Arkadaslar inceleme için tskler cok güzel olmus...Benim size 3 sorum olacak Cevaplarsanız cok sevinirim...

1- Diger N73 Lerde bluetooth u acınca ses cıkıyor Ama benimkinde olmuyor acaba bunun bi ayarı mı var..?

2- Bu incelemenin ana resmindeki muzik calar la benim ki aynı degil bu incelemenin ilk resminde farklı bi muzik calar kullanılıyor sanki benimki daha farklı bunun nedeni nedir..?

3- Telefonun arkasındaki kapak hafif sallanıyor ve ses cıkarıyor kapaga dokununca siiznki lerde olemi acaba... Bu sorularımı cevaplarsanız cok sevinirim...Tskler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yalancik

Arkadaslar inceleme için tskler cok güzel olmus...Benim size 3 sorum olacak Cevaplarsanız cok sevinirim...

1-Bizde öyle bir ses çıkmıyor
    2-senin dediğin müzik çalar yeni versiyonlardaki müzik çalar oda ileriki sürümlerde var güncellemen lazım güncelleme yapmanıda tavsiye etmiyorum telefonu sapıttıran hatalı sürümler var
    3-Tipik N73 kasa sorunu herkezde var

• quote:

Arkadaslar inceleme için tskler cok güzel olmus...

eywallah...
  • quote:

Arkadaslar inceleme için tskler cok güzel olmus...Benim size 3 sorum olacak Cevaplarsanız cok sevinirim...

1)ne tür bi ses geliyor anlamadım.
    2)yazılımla bunu halledebilirsin.
    3)herkeste var ++joystikte biraz oynak.

• Yaa mesela bluetooth u acınca vede kapatınca sinyal veriyor msn de gelen iletide uyarıldıgı gibi...ole bi ses işte...

Ayrıca suan da kullanılan en guncel N73 yazılımmı nedir...?
  • Version: 4.0735.3.0.2

bu olması lasım
  • no v 4.0736.3.2.1
  • yha arkadaşlar ben N73 music editon alıcam allah kısmet ederse 1-2 hafta içerisinde bu telefonun ramı fln düz olan n73'den düşük die bişiler duydum bu bilgi doğru mu?Lütfen bilgisi olan arkadaşlar cvplasın. Saygılarımla
  • hiç1farkı yok donanımsal olarak. Hatta istersen düz N73'e ME bile yükleris.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykut76x

yha arkadaşlar ben N73 music editon alıcam allah kısmet ederse 1-2 hafta içerisinde bu telefonun ramı fln düz olan n73'den düşük die bişiler duydum bu bilgi doğru mu?Lütfen bilgisi olan arkadaşlar cvplasın. Saygılarımla

rami değilde fiyatı düştü BAZI yerlerde.
  • arkadaşlar N72 mı N73 mu desem bugun gıdıp bu ıkısınden bırını almayı dusunuyorum yorum yaparsanız sevınırım
  • kımse yorum yapmıyo n73 alıcam dedım ama bakalım gıdıyorum almaya 1 saate kadar donerım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

arkadaşlar N72 mı N73 mu desem bugun gıdıp bu ıkısınden bırını almayı dusunuyorum yorum yaparsanız sevınırım

tabikide n73
  • aldım arkadaşlar telefonu :) ınsallah hayırlısı olur genpa garantılı 570 ytl ye aldım sızce nasıl fiyat ? yalnız hafıza kartı vermedıler :(

artık benıde aranıza kabul edersenız sevnırım
  • hayırlı olsun gülegüle kullan...

yalnıs soruların için öbür başlığı kullan

en önemlisi ilk sayfayı oku öbür başlığın.
  • slm arkadaşlar benim n73 ME da bi sorun var . Müzik dinlerken cızırtılar geliyo. kafama takılan herzaman olmuyo bazen oluyo . sizde böyle bir problem varmı?
  • Nokia akar :D
  • Sorularınızı cihazın bölümündeki kendi başlığına sorarsanız cevaplanması kolay olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: foreverfatih

slm arkadaşlar benim n73 ME da bi sorun var . Müzik dinlerken cızırtılar geliyo. kafama takılan herzaman olmuyo bazen oluyo . sizde böyle bir problem varmı?

n95 de var aynısında arasıra oluyor demi
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.