Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (587. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Facebook kullanan arkadaşlar " peugeot 508 " facebook grubu var güzel buluşmalar ve bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: free33

yeni kasa harika olmuş fakat bagaj kullanışlı değil, bu açıdan beni üzdü.

Bagajın kullanışlı olmadığını belirtirken hacimden mi bahsettiniz? Bu araçta bagaj skoda superb de olduğu gibi tamamen açılıyor. Mevcut kasaya göre çok daha işlevsel bu açıdan.

• @immortal @ kullanıcısına yanıt
    evet hacim ve şekil olarak oldukça küçülmüş gibi duruyor. yoksa bagaja yükleme kolaylığı anlamında çok daha rahat olduğu doğru.(bagaj kapağının superb gibi olması sayesinde)

• quote:

Orijinalden alıntı: noxene

Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz hafta 2014 508 active 1.6 e-hdi araç satın aldım. (12.2014 trafik çıkışlı)

Bir kaç sorum olacaktı yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Aracı satın almadan önce çok araştırdım ancak hala çelişkide kaldığım bir kaç konu var.

Araç yetkili servis bakımlı ve servis şasi sorgulamasında etg6 olarak gözükmekte ancak gerek tramer gerek sigorta/kasko poliçelerinde auto6r olarak gözüküyor. Sizce bu araç etg6 mı yoksa auto6r mi? Her iki şanzıman arasında ne gibi farklar var veyahut bunun teyidini tam olarak nasıl gerçekleştirebilirim.?

Diğer bi sorum araç yokuşta dur kalk yapınca nerdeyse stop edecek kadar zorlanıyor ve çok çok güçlükle ve ağır ağır kalkıyor. Sonrasında bir miktar baskı balata kokusu alıyorum.(manuel ve spor modda da denedim sonuç aynı) Yokuşta durmamak için alternatif yollardan gidiyorum sürekli o derece. Sizde de durum böylemi? Bu arada aracın volan ve debriyaj seti 5-10bin km önce serviste değişmiş.

Aracı çalıştırdığımda tepe uyarı lambalarındaki kemer ve ardından airbag işareti bir kaç dk sonra sönüyor, airbaglerin daha önce patlama olasılığı olabilir mi? (Diyot vs gibi türlü hileler sebebiyle kuşkulandım)

Son olarak aracı aldığımda dikkatimden kaçmış ön park sensörlerim çalışmıyor. Herhangi bir arıza uyarısıda almıyorum, multimedya ekranından aktif (turuncu) pasif yapıyorum arkalar çalışıyor ancak ön taraftakiler çalışmıyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum

etg6 auto6r nin biraz iyileştirilmiş versiyonu diye biliyorum. Makyajlı kasalarda etg6 var, auto6r değil.

Aracınız kaç km deydi ki baskı balata ve volant değiştirilmiş? Normal şartlarda çok dik yokuşta bu durum yaşanabilir ama normal yokuşlarda ben kendi aracımda bu duruma rastlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: noxene

Arkadaşlar merhaba, geçtiğimiz hafta 2014 508 active 1.6 e-hdi araç satın aldım. (12.2014 trafik çıkışlı)

Bir kaç sorum olacaktı yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Aracı satın almadan önce çok araştırdım ancak hala çelişkide kaldığım bir kaç konu var.

Araç yetkili servis bakımlı ve servis şasi sorgulamasında etg6 olarak gözükmekte ancak gerek tramer gerek sigorta/kasko poliçelerinde auto6r olarak gözüküyor. Sizce bu araç etg6 mı yoksa auto6r mi? Her iki şanzıman arasında ne gibi farklar var veyahut bunun teyidini tam olarak nasıl gerçekleştirebilirim.?

Diğer bi sorum araç yokuşta dur kalk yapınca nerdeyse stop edecek kadar zorlanıyor ve çok çok güçlükle ve ağır ağır kalkıyor. Sonrasında bir miktar baskı balata kokusu alıyorum.(manuel ve spor modda da denedim sonuç aynı) Yokuşta durmamak için alternatif yollardan gidiyorum sürekli o derece. Sizde de durum böylemi? Bu arada aracın volan ve debriyaj seti 5-10bin km önce serviste değişmiş.

Aracı çalıştırdığımda tepe uyarı lambalarındaki kemer ve ardından airbag işareti bir kaç dk sonra sönüyor, airbaglerin daha önce patlama olasılığı olabilir mi? (Diyot vs gibi türlü hileler sebebiyle kuşkulandım)

Son olarak aracı aldığımda dikkatimden kaçmış ön park sensörlerim çalışmıyor. Herhangi bir arıza uyarısıda almıyorum, multimedya ekranından aktif (turuncu) pasif yapıyorum arkalar çalışıyor ancak ön taraftakiler çalışmıyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum

Viteste R N A yazıyorsa AutoR. 508 1.6 dizelde ilk kullanılan tek kavramalı yarı otomatik şanzıman. Makyajlı kasalarda (2014) da AutoR var. Eğer vites. P R N D şeklindeyse tam otomatik tork konvektörlü EAT6 şanzıman var. Servistekilerin bilmemesi garip.

• merhaba, ayni aractan bende de var etg6 olarak.
    etg6 ile auto6r arasinda cok bir fark yok oncelikle, yokuslarda ben problem yasamiyorum, gaza biraz daha basarak duzeltebilirsiniz.
    ayrica soylemissiniz etg6 da surekli s ye basarak kullanirsaniz daha hos olur.
    ama tabiki eat6 nin yerini tutmuyor.
    hayirli olsun, ayrica kac km de volan degismis, ben deki 75 bin km yi gecti, bir sorun cikmadi daha
  • 508 için teklif alan oldu mu? 2016 model kalmış mıdır acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araca alistikca duzelecegini dusunuyorum yokus dur-kalklarinda.
    ben de smeg ekran olmasina ragmen geri gorus yok, bence o geri gorus sonradan taktirma olabilir.
  • Daha önce yazdım vites fotoğrafını atarsanız belli olur ne olduğu. R N A mı var sadece?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali119 -- 26 Mart 2018; 19:36:9 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7273B0BD6 -- 18 Ocak 2020; 23:56:46 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7273B0BD6 -- 18 Ocak 2020; 23:57:31 >
  • Sizinki Auto6R yarı otomatik olan. Makyajlı kasanın ilk yılında önceki sanzıman satışı devam etti 2015ten sonra tam otomatik vitese geçti.

• sizin aracınız makyajlı kasa ise etg6. auto 6r eski kasanın yarı otomatik şanzımanı iken, makyajlı kasa ile güncellenmiş yarı otomatik şanzıman etg6 gelmiş. ardından da blue hdi motorlar ile 2016 yılından itibaren eat6 tam otomatikler gelmiş. servis kayıtlarının boşverin. dilerseniz teknik özellikler barındıran malum sitelerden kontrol edebilirsiniz.
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7273B0BD6 -- 19 Ocak 2020; 0:0:47 >
  • Bu bilgi yanlış. 2012 itibarı ile auto6r lere bu özellik getirildi.

• merhaba arkadaşlar , 2012 e-hdi 100750 km access model , tamamiyle servis bakımlı . aracımı satıyorum . aklınızda olsun . ilan no 545417154
  • Otom Peugeot 508 3D Havuzlu Paspas yazarak google üzerinden aratabilirsiniz. ben bu paspası aldım ve gerçekten güzel bir ürün. oldukça memnun kaldım.
  • 2012 Active paketli aracımda bluetoothla sorunu yaşıyorum. Karşı taraf, kendi konuştuğunu duyuyor, yankılanıyor yani.

Bu problemi yaşayan, çözüm yolu bilen var mıdır?
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-benden-araba-alinir-tam-otomatik-508-allure-2.0-hdi-163-hp-537862646/detay/

beyler aracım satılıktır. az yakan çok güzel kaçan 163 beygirlik tam otomatik şanzıman ve motor kombinasyonlu tam bakımlı aracımı özel nedenler ile satıyorum.
  • Aracın şanzsumanı nasıl kronik bir hatası var mı otomatikler için soruyorum. Dizel otomatik 2014 üzeri almak istiyorum. Avantaj ve dezavantajlar neler? Tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memomur -- 4 Nisan 2018; 0:14:34 >
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.