Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2012 model kazasiz, 116.000km'de active sahibi oldum. Aracın alındığı günden beri bakımları yetkili serviste düzenli olarak yapılmış. Araç beklediğimden çok daha iyi çıktı. Tokluğu, viraj performansı mukemmel. Gerçekten kaliteli bir araba. Almayı düşünen arkadaşlar dusunmesinler, alsınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun.
    bende bugün aracımı sattım.tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum. güzel araçlar.6 yıldır beni hiç üzmedi.herkes aracını güle güle kazasız belanız iyi günlerde kullansın. bu arada aracımı ilana koyduğum gün alıcısı çıktı. 2. el değeri anlaşılacak gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sprinters03 -- 6 Ekim 2017; 13:6:5 >
  • arkadaşlar 2011-2014 arası 508 bakıyorum 2.0 hdi bu araçtaki otomatik şanzıman kodunu bilen var mı?

kısaca bilgi sahibi olan arkadaş açıklarsa çok sevinirim.

çift kavrama bir şanzıman mı yoksa tork konvektörü olan tam otomatik bir şanzımanmı?

piyasada çok az 2.0 dizel otomatik 508 var.

çok sık araç değişen biri değilim az çok performans severim şuanda 2.0 mondeo tdci var ve değişim zamanı geldi almışken yine 2.0 dizel bakıyorum da bu aracın şanzımanı hakkında pek bilgi bulamadım.
  • alanada satanada hayirli olsun

• Beyler 508 in sürücü koltuğundan rahatsız olan var mi. Koltuk çok dar gibi. Bende bel , sag kalça ve bacakta ağrı oluyor. Araçta sırt ve bel desteği var ama ise yaramıyor. Arabam 2016 model active donanım otomatik vites.

• quote:

Orijinalden alıntı: sprinters03

hayırlı olsun.
    bende bugün aracımı sattım.tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun diyorum. güzel araçlar.6 yıldır beni hiç üzmedi.herkes aracını güle güle kazasız belanız iyi günlerde kullansın. bu arada aracımı ilana koyduğum gün alıcısı çıktı. 2. el değeri anlaşılacak gibi duruyor

Hocam adınıza çok sevindim hayırlı uğurlu olsun. Sizin aracınız manuel 100.000km civariydi yanlış hatırlamıyorsam. Kaça bıraktıniz mahsuru yoksa öğrenebilir miyim? Bacanagim manuelini düşünüyor da piyasayı bilelim.

• cagataybea C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun. 125binde manuel ekstra donanımları olan active modeliydi. 60.000e verebildim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gooogle96

Beyler 508 in sürücü koltuğundan rahatsız olan var mi. Koltuk çok dar gibi. Bende bel , sag kalça ve bacakta ağrı oluyor. Araçta sırt ve bel desteği var ama ise yaramıyor. Arabam 2016 model active donanım otomatik vites.

Ben de 20 gün önce aynı araçtan aldım. Şu an bir sıkıntı yok...

• Sw kullananlar veya cam tavana sahip olanlar cam tavanin altinda perde gibi birseyle kapanip kapanmadigini ya da sadece tavanin cam olup olmadigini soyleyebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gooogle96 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Valla gördüğüm en rahat koltuk. 3 aydır 508 sahibiyim. Bel fıtığım var, en çok bu araçta rahat ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sprinters03

Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun. 125binde manuel ekstra donanımları olan active modeliydi. 60.000e verebildim.

Açıkçası 508e göre hızlı bir alım-satim olmuş. 508 hızlı piyasası olan bir araç değil Maşallah diyorum.

Benim aracım da Active TR, dizel otomatik, makam perdeleri, navigasyon, elektrikli koltuk, adaptif zenon far gibi özellikler mevcut. 117.000 km'de. Piyasa değerine hakim iseniz ederi nedir? Uygun mu aldık bakalım.

• Manuel aracımı otomatik vites ile takas ettim. Ankara'da manuel almayı planlayan varsa yardımcı olabilirim. Takasta verdiğim manuel vites satılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurnugea

Merhaba,

Valla gördüğüm en rahat koltuk. 3 aydır 508 sahibiyim. Bel fıtığım var, en çok bu araçta rahat ettim.

Hangi donanım.

• Arkadaşlar merhaba. Bugün can sıkıcı bir olay yaşadım. Aracıma rot balans ayarı yaptırdım. Önce rot ayarı yapıldı. Ardından ön tekerleklere balans ayarı yapıldı. Usta yola çık bı dene dedi. Tekrar ustanın yanına geldim. Arka tekerleklere de balans ayarı yapıldı. Aracın kontağını çevirdiğimde ESP/ASR arızası verdi. Ayrıca ABS arıza ışığı yandı. 5-6 km yol yaptım değişmedi, akü kutup başlığını söküp bekledim sonuç yine değişmedi.

Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataybea

Arkadaşlar merhaba. Bugün can sıkıcı bir olay yaşadım. Aracıma rot balans ayarı yaptırdım. Önce rot ayarı yapıldı. Ardından ön tekerleklere balans ayarı yapıldı. Usta yola çık bı dene dedi. Tekrar ustanın yanına geldim. Arka tekerleklere de balans ayarı yapıldı. Aracın kontağını çevirdiğimde ESP/ASR arızası verdi. Ayrıca ABS arıza ışığı yandı. 5-6 km yol yaptım değişmedi, akü kutup başlığını söküp bekledim sonuç yine değişmedi.

o olay araci expertize soktugumda oldu tekerlekleri bosta makinada cevirdiklerinden dolayi tum alarm uyarilar yaniyordu esp asp abs

cozumu

esp dugmesinden espyi devre disi birak

bos bi alanda arabayi sert kullan sag sol oldugun yerde don ama biraz sert kullanacan hepsi sonuyor isiklarin hizlan hemen freni kokle absyi devreye sok

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataybea

Arkadaşlar merhaba. Bugün can sıkıcı bir olay yaşadım. Aracıma rot balans ayarı yaptırdım. Önce rot ayarı yapıldı. Ardından ön tekerleklere balans ayarı yapıldı. Usta yola çık bı dene dedi. Tekrar ustanın yanına geldim. Arka tekerleklere de balans ayarı yapıldı. Aracın kontağını çevirdiğimde ESP/ASR arızası verdi. Ayrıca ABS arıza ışığı yandı. 5-6 km yol yaptım değişmedi, akü kutup başlığını söküp bekledim sonuç yine değişmedi.

eger cekinirsen sert kullanmaktan servise gotur sondursunler sert kullanmaktaki maksat devreye sokup calismasini saglamak normale dondurmek ben oyle cozmustum 1 2 defa deneyince sonuyor

• aracinda jbl ses sitemi bulunanlar on cam diregindeki kucuk tiz veren haporlerden ses aldimi ben kulami dayadim hic ses alamadim bugune kadar deneyen varmi

araba dokulecek die sesi tam acamiyorum masajli koltuga gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorbeykurt -- 13 Ekim 2017; 11:36:30 >
  • zorbeykurt kullanıcısına yanıt
    ses kontrolü yapmadım ama aklıma gelirse bakarım. bu arada sesi açabilirsiniz, araç dökülmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorbeykurt kullanıcısına yanıt
    Dostum cihaza bağladılar arızayı sildiler. Kontağı çevirince aynı uyarılar yeniden ekranda beliriyor. Kısacası arızanin silinmesi hiçbir işe yaramadı. Yetkili servis ABS beyninde problem olduğunu söyledi. Değişim ücreti 3000 TL. Çıkması 1000 TL. Tamiri yapılıyor 250-300 TL arasında. 10 gün oldu aracı alalı. Açıkçası soğudum biraz. Peugeot'ya mesafeli olanlardandım. 508 ile bunu kıracağımı düşündüm ancak sonuç dediğim gibi 10 günde masraf. Hayırlısı olsun..

• Ayrıca espyi devreden çıkarmam mümkün değil. Çünkü kontağı çevirince ESP Otomatik olarak devreden çıkıyor. Sol taraftaki düğmeden istesen de devreye sokamiyorsun. Sende de durum böyle miydi? Ha birde fren arızası, ESP, ABS, yokuş kalkış hepsi iptal oldu.

• 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.