Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (559. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.300.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aldeg

10 Mart da satışa çıkardığım 2012 allur servise satttım 13 Mart da 2016 model aldım.İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Öncelikle yeni 508 iniz hayırlı olsun.

2012 allur a servis iyi fiyat verdimi ? Genellikle servisler düşük fiyat veriyor .
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Diğer Fransız arabalarında olduğu gibi özellikle active versiyonunda çok farklı opsiyonel özellikler var. Bazı active ler access gibi iken bazıları da allure versiyonuna yakın donanıma sahip.

active X yada active TR donanımı yüksek olan versiyon.

508'lerin cam çıtaları tamamen metalik ise allure ,

sadece üst ve yan çıtaları metalik ise active,

metal çıta yoksa access'tir .

Active versiyonunu almak isteyenler tek tek donanımına bakmak zorundalar .
  • quote:

10 Mart da satışa çıkardığım 2012 allur servise satttım 13 Mart da 2016 model aldım.İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Hocam yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız güle güle kullanın.

Bu ara bende 508 lerle ilgileniyorum.

Sattiginiz aracin özellikleri (km boya durumu gibi) neydi?

Siz kaç lira istediniz?

Bayi aracınızı kaça saydı gibi fiyat konusunda bizi biraz aydınlatırsaniz çok makbule geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Diğer Fransız arabalarında olduğu gibi özellikle active versiyonunda çok farklı opsiyonel özellikler var. Bazı active ler access gibi iken bazıları da allure versiyonuna yakın donanıma sahip.

Donanımların standart özelliklerini biliyorum ama neredeyse alurda olan herşeyin tek tek secilebildigini bilmiyordum.

Accsess hiç bakmıyorum ama acelem yok az km li bakımlı ve birazcık dolu birazda uygun fiyata denk gelirse almayı düşünüyorum.

Hele bide sw olursa çok iyi olur.

Hiç aklımda olmayan bir aracti geçen gün sw bakarken Tokat'ta bir tane full active sw denk geldi hemen aradım kaparo aldık dediler o günden beri aklıma düştü Melet

• quote:

Orijinalden alıntı: redboxer82

şanzıman alıştırma ya da şanzıman yazılımı güncelleme işini, nerede kaça yaptırdınız ?_

Bi cevap alsak

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Siz kaç lira istediniz?

Bayi aracınızı kaça saydı gibi fiyat konusunda bizi biraz aydınlatırsaniz çok makbule geçer.

SW bakıyorsanız, Navigasyon 4 bölgeli digital klima vb.gibi allureye yakın donanımı var. Ayrıca Cam tavan sadece SW lerde var .
  • quote:

quote:

quote:

Siz kaç lira istediniz?

SW bakıyorsanız, Navigasyon 4 bölgeli digital klima vb.gibi allureye yakın donanımı var. Ayrıca Cam tavan sadece SW lerde var .

Yok hocam onlarda da bir standart yok, hepsinde tek tek donanıma bakmak lazim

• quote:

quote:

şanzıman alıştırma ya da şanzıman yazılımı güncelleme işini, nerede kaça yaptırdınız ?_

Bi cevap alsak

Abc Peugeot'da şanzuman yazılım güncellemesini 80 tl'ye yaptırdım. Birkaç saati bulan bir işlem ama herkese tavsiye ederim.

• Teşekkürler, bugun bursadan yeni otoban ile geldim baktim yol bomboş şu gaz pedalini dosemeye yapistiriyim dedim. 130dan sonra ruzgar sesi basliyor, egimsiz duz yolda görebildiğim max. Hiz 205 km/sa 1.6 e-hdi access

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redboxer82 -- 26 Mart 2017; 17:56:37 >
  • 2016 allure de bayiler çok iyi indirim yapıyorlar.120 ile 124 bin arası bulunabiliyor.alacak arkadaşların bilgisine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam siz de fiyat bilgisi paylaşırsanız seviniriz.
    Servisler 2016 modeller için anormal uygun fiyatlar verebiliyor. 1 ay önce arkadaş active otomatiği 105-110 civarına almış mesela.
  • quote:

quote:

Donanımların standart özelliklerini biliyorum ama neredeyse alurda olan herşeyin tek tek secilebildigini bilmiyordum.

Accsess hiç bakmıyorum ama acelem yok az km li bakımlı ve birazcık dolu birazda uygun fiyata denk gelirse almayı düşünüyorum.

Hiç aklımda olmayan bir aracti geçen gün sw bakarken Tokat'ta bir tane full active sw denk geldi hemen aradım kaparo aldık dediler o günden beri aklıma düştü Melet

Sw kasanın en büyük farkı komple cam tavan olması.
    Özellikle arka koltukta seyahat etmek müthiş keyifli
    Hem baş mesafesi, hem diz mesafesi oldukça iyi.

Bagajın kullanışlılığı da ikinci önemli fark, aklınıza ne geliyorsa koyabilirsiniz beyaş eşya dahil.

Donanım konusuda tamamen aracın hangi opsiyonlarla alındığıyla ilgili.

2012 modellerde navigasyon(head up display le birlikte gelir ) adaptif bixenon farlar( led gündüz farlarıyla birlikte gelir ), arka koltuk dijital klima, volumetrik alarm gibi özellikler opsiyon olarak sunuldu.

Bunların hiçbirinin olmadığı araçta olabilir, hepsinin olduğu da.

2013 modellerde ise bu opsiyonlara ek olarak anahtarsız giriş ve çalıştırma standart olarak sunuldu.

Benim aracım 2012 model station wagon, 100.000 km de, sedefli beyaz ve bahsedilen tüm opsiyonların olduğu bir araç.Yazın satmayı düşünüyorum, ancak şu an ilanı yok.
    Fiyatlarda donanım, kaza geçmişi ve temizliğiyle orantılı olarak 60-65 bin tl civarında

• quote:

Orijinalden alıntı: utkuaydin

quote:

quote:

Sw kasanın en büyük farkı komple cam tavan olması.
    Özellikle arka koltukta seyahat etmek müthiş keyifli
    Hem baş mesafesi, hem diz mesafesi oldukça iyi.

Bagajın kullanışlılığı da ikinci önemli fark, aklınıza ne geliyorsa koyabilirsiniz beyaş eşya dahil.

Donanım konusuda tamamen aracın hangi opsiyonlarla alındığıyla ilgili.

2012 modellerde navigasyon(head up display le birlikte gelir ) adaptif bixenon farlar( led gündüz farlarıyla birlikte gelir ), arka koltuk dijital klima, volumetrik alarm gibi özellikler opsiyon olarak sunuldu.

Bunların hiçbirinin olmadığı araçta olabilir, hepsinin olduğu da.

2013 modellerde ise bu opsiyonlara ek olarak anahtarsız giriş ve çalıştırma standart olarak sunuldu.

Benim aracım 2012 model station wagon, 100.000 km de, sedefli beyaz ve bahsedilen tüm opsiyonların olduğu bir araç.Yazın satmayı düşünüyorum, ancak şu an ilanı yok.
    Fiyatlarda donanım, kaza geçmişi ve temizliğiyle orantılı olarak 60-65 bin tl civarında

Aynen hocam araştırmalarim sonucu bayağı bir bilgi edindim ama bu iş çok yorucuymus bir araç begenigorsunuz fiyat km olarak cazip ama ne bileyim farlar zenon değil, diğerinde navigasyon yok berikinde başka bir şey hepsinin olduguda ya kazalı ya fiyat ucuk bakalım kısmet

• gunaydin,

bu sanziman guncelleme etg6 ya yapiliyor mu?

farki nedir?

acikcasi ben su anda memnunum ama daha iyiyse neden olmasin?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Peugeot 206 roland garros kullanıcısıyım ve arabamı değiştirmeyi düşünüyorum. Neredeyse 5-6 aydır da 508 araştırıyorum. İzmir de yaşıyorum ve geçen hafta 2012 nodel allure donanım 110.000km de bir araca bakmaya gittim. Bugüne kadar hiç 508 kullanmamıştım.Araç donanım ve konfor olarak çok iyiydi. Fakat vites geçişlerinde özellikle 1-2,2-3 aralığında yığılma gibi (ya da siz nasıl tabir ederseniz) birşeyler hissettim.Aylardır bakıp almaya karar verdiğim aracın böyle olması beni çok üzdü. Bu araca özel birşeymiydi ya da benim kullanmamdan kaynaklı bir problemmiydi kafamda deli sorular:) Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Hatta İzmir'de 508 kullanan arkadaşlar varsa buluşup onlar kullanırken araçlarına binmek isterim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
  • gurkancinoglu kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostlar

Ben de 508 alma arefesindeyim.. Çok araştırdım. Tam bi f/p/d aracı.. Yakıtı da oldukça makul sanırım. Ort hız 34 falan iken ne yakıyor ne bilgisi olan varsa ve paylasirsa çok sevinirim.. Son olarak benim için konfor ve süspansiyon sertliği çok çok önemli.. Bu konudaki fikirlerinize müteşekkirim...

Iyi forumlar...

• 508 konfor, genişlik, malzeme kalitesi, özellik vb. olarak oldukça iyi bir araç. Süspansiyon sistemi ise biraz serte dönük ancak bu da iyi bir yol tutuş sağlıyor. Kendi aracımda 17 inç'lik jantlar mevcut, haliyle 16'lık olanlar daha konforlu, 18'lik olanlar daha sert olacaktır. Auto6r şanzumana gelince kendi adıma gayet memnunum, yazılım güncellemesi sonrasında çok daha iyi bir hale geldi. Suv tarzı bir araç düşündüğüm için aracımı satmayı düşünüyorum ancak bir taraftan da kıyamıyorum. Bu özellikte, bu kalitede üstelik yakıtı koklayan, fiyatı ise gayet makul olan bir araç daha var mı bilmiyorum.
  • Arkalar bağımsız mi yoksa torsiyon çubuğu mu?

• ahmetmeral300814 A kullanıcısına yanıt
    bağımsız
  • 
Sayfa: önceki 557558559560561
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.