Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (551. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
12.609
Cevap
137
Favori
1.299.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LaT1F

quote:

Orijinalden alıntı: Garrrage

quote:

Orijinalden alıntı: tahas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimeltem

quote:

Hiz sabitliyeciyi kullandigimda acik yollarda anlik tuketim 100 km/h 6 litre vivari oluyor benim. Arac allure oldugu icin 18 jant var bir de benim lastikler bitik bunun da etkisi olabilir belki.

Hocam ben sırf az yakan bir araca geçmek için 508 düşünüyordum ama hiç az değil bu değerler. Benim 1.5 benzinli mazda3 100 kmh sabit hızda 5.5 lt civarı yakıyor. Üstelik 508'in fabrika verisi ş.dışı için 3.6lt. Hadi diyelim 100 kmh de 1.5 lt daha eklesin 5 lt civarı yapar. Kafam karıştı şimdi

Ben de az yakan bi araca gecmek icin bu araci aldim ama hic de oyle degilmis en azindan benim arac icin boyle belki benim arabada bir sikinti vardir. Bir de lastikleri degistirdikten sonra degerlendircem son umidim lastik cok birsey degiseceguni sanmiyorum ama bir umut:)

Yakıt filtreniz, lastik basınçlarınız vs kontrol edin. Kullanıcı ortalamasının üstündesiniz gerçekten.

Aracin bakimlarini yaptirdim yag ve tum filtreler degisti yarin da yeni lastikleri takiyorum insallah yakitta normale doner

benim uzun dönemde 6500 km 30 km ortalma hız 6.4 lt ortalama

Ben de lastiklerden sonra sifirladim su an kac km oldu bilmiyorum 6 litre ortalama

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

Aracındaki RT6 sisteminin yazılımını 2.85 ya da 2.86 versiyonuna yükselten oldu mu hiç?

ben yükseltmiştim 2.86 ya. bi sıkıntı yok.

birde güncel türkiye haritası olsa

Prosedurleri ve dosyalara nereden erisecegimizi forumun ilk sayfasina sabitlesek isteyen oradan ulasip guncellese ne guzel olur :). Zahmet olmazsa ne yapmak gerekiyor paylasabilir misiniz?

2.86 yazılımını usb ye atıp aracı çalıştırın kolçağın altındaki usb ye takın. yazılım güncellenene kadar bekleyin

• Yazılımı nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanger

Yazılımı nereden bulabiliriz?

http://www.peugeotforums.com/forums/audio-sound-multimedia-8/how-update-2-86b-rt6-213202/

linkteki yönergeler ile bu işlemi yapabilirisin.
    mega sitesinden dosyayı indir
    verilen iso yazma programı ile usb belleğine iso dosyasınız yaz
    sonra araç usb girişine usb yi bağla araç çalışır olacak
  • LaT1F kullanıcısına yanıt
    Bu guncelleme orjinal navigasyon için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teach55

Bu guncelleme orjinal navigasyon için mi?

evet 508 rt6 navigosyanalar için 2011 2012 2013 modeller için
  • Bu navigasyon işlerinden ben pek anlamıyorum benim araçta hiç güncelleme yapılmadı bunu indirip güncellesem oluyor mu peki yoksa daha önce güncelleme varsa onları mı kurmalıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teach55

Bu navigasyon işlerinden ben pek anlamıyorum benim araçta hiç güncelleme yapılmadı bunu indirip güncellesem oluyor mu peki yoksa daha önce güncelleme varsa onları mı kurmalıyım.

olur. daha önce güncelleme yapılması önemli değil.
  • Facebookta "Peugeot 508 turkey" adlı grup admini arabanın eleştirildiğinı düşündüğü en ufak yorumda insanları banlıyor haberiniz olsun arkadaşlar. Gerçek dışı söylemlerini kanıtlarla ispatladığım için anında silip engelledi beni. Daha önce tavsiye eden arkadaş olmuştu, onun icin yazayım dedim.

Edit: kendisi buradaysa facebookta cevap veremeyip beni banlamasina sebep olan seyi açıklayabiliyorsa açıklasın bakalım. Burada da olduguna adım kadar eminim çünkü. Insanlara hakaret edip, uzatmayalım diyip duruyor kendisi. Burada da aynısını yapmaz umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brtysl -- 8 Ocak 2017; 15:18:33 >
  • quote:

quote:

http://www.peugeotforums.com/forums/audio-sound-multimedia-8/how-update-2-86b-rt6-213202/

Direk iso dosyasını belleğe attığımızda oluyor mu?
    Yoksa iso dosyasına işlem yapıp başka şekilde mi belleğe atmamız gerekiyor?
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssebasti

quote:

quote:

Direk iso dosyasını belleğe attığımızda oluyor mu?
    Yoksa iso dosyasına işlem yapıp başka şekilde mi belleğe atmamız gerekiyor?
    Teşekkürler.

iso dosyasınız veriken iso yazma programı ile usb belleğe yazdırıyorsunuz

• Valla ben yapamadim ya, gunceleme eksik gibi bir hata verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: euustun

Arkadaşlar aracımı bugün verdim merak edenler için 70 bin TL. verdiğim yer galeri olduğu için ilanımdaki çoğu extra kendisini çekmedi. o nedenle bende hepsini aldım. Burada listeleyeceğim resimlerini de koyacağım.

almak isteyen olursa maliyetinin de altına maksat işiniz görülsün vermeyi düşünüyorum.

Parantez içine kaça aldığımı yazdım. teklif sizden olsun.

listeleyeyim elimdeki parçaları :

1- orta kolçak ve kafalıklar dahil bütün koltukları tam saran ve koltuklardan ölçü alınarak araca özel yapılmış siyah renk kılıf.(600 TL)

2- kapı kilit kapağı ( 4 kapak için paslanmaz parlak çelikten üzerinde lazer yazılı Peugeot amblemli)(65 TL)

3- kapı menteşelerini yağladığınız zaman yağ akmasın diye mafsal kısmını tutan 4 adet mafsal koruyucu plastik kapak.(30TL)

4-508 bagaj havuzu(115 TL)

5-bosch aerotwin marka sadece 10-15 gün kullanılmış silecek takımı(65 TL)

6- karbon görünümlü deri kaplatılmış arka bagaj içinde köşelere yapışarak kullanılan ayıraç.(50 TL)

7- iç aydınlatma için sağ taraf lamba plastiği (100 TL)

8- çalışan ama alt kısmında ince bir çizgi olan RT6 ekranı ( sıfırı 1200 TL )

9- el tutamağına takılan gözlük kabı iki adet ( krem ve gri )

ihtiyacı olanlar varsa boşuna çok para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euustun -- 9 Ocak 2017; 16:5:17 >

• Güncelleme bende de olmadı.
    Güncelleme dosyası hatalı gibi bir uyarı verdi.
    İndirdiğimiz dosyada mı sorun var, yoksa biz mi yapamadık onu da anlamadım.
  • euustun kullanıcısına yanıt
    4., 6 ve 9 uncu sıradaki ürünleri ben alabilirim.. Yanlız fiyatı siz söyleyin..
  • kemal019 K kullanıcısına yanıt
    tamam özelden yazışalım adresinizi yollayın göndereyim. kılıfı öneririm ama deri koltuğu güzel koruyor özellikle çizilmelere karşı. Galerici ilk koltuklardaki çiziklere baktı açıkçası satarken çok etken oluyor.
  • Aracıma uymadığı için (jbl ses sistemi var benim araçta) vazgeçtik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brtysl

Facebookta "Peugeot 508 turkey" adlı grup admini arabanın eleştirildiğinı düşündüğü en ufak yorumda insanları banlıyor haberiniz olsun arkadaşlar. Gerçek dışı söylemlerini kanıtlarla ispatladığım için anında silip engelledi beni. Daha önce tavsiye eden arkadaş olmuştu, onun icin yazayım dedim.

Edit: kendisi buradaysa facebookta cevap veremeyip beni banlamasina sebep olan seyi açıklayabiliyorsa açıklasın bakalım. Burada da olduguna adım kadar eminim çünkü. Insanlara hakaret edip, uzatmayalım diyip duruyor kendisi. Burada da aynısını yapmaz umarım

Ben uzun zamandır grubu takip ederim. Olumlu olumsuz yorumlar her zaman olmuştur ama Üslup düzgün olduğu müddetçe Hüsmen bey'in herhangi bir çıkışını görmedim bugüne kadar. Yaşadığınız diyalog nedir bilmiyorum ama ilginç geldi.

• Arkadaşlar benim navigasyonlu ekran dün bozuldu, çizgi çizgi oldu.
    Büyük ihtimalle değiştirmem gerekecek.
    Aslında değiştirmeden yaptırabilsem çok iyi olacaktı.
    Değiştirme fiyatı ile yakın olacağını düşündüğüm için multimedya sistem taktırsam mı diye aklıma geldi.
    Navimex taktıran varsa bilgi verebilir mi, fiyat ve kullanım hakkında.

Teşekkürler..
  • 2.0 HDI 163 HP kullanan var mı aramızda?

Aradaki vergi farkı ve yakıt farkı (1.6 ya göre) değer mi?
  • 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.