Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ace nihayetinde ölür.
    Luffy delirir, hakinin de yardımıyla Amiral Akainu ve ya Büyük bir ismi döver,pataklar. Ama en sonunda Luffy düşer.
    Karasakal kendini gösterir ve Beyazsakal ile dövüşür.
    Beyazsakal düşer.
    Denizciler korsanlara karşı büyük bir üstünlük kurar, çoğu temizlenir.
    Kara Kral gözükür, Luffy'i ve Ace'in vücudunu kurtarır (Büyük ihtimalle Buggy-sama'yı da.)

bana gerçekçi gelmedi. bakalım 575 yayınlanana kadar daha ne kadar spoiler görücez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter 

Hala etkisindeyim ya bu bölüm cidden harikaydı.

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!!

Sana kesinlikle katılıyorum..Hatta ben daha fazla etkilendim diyebilirim, Ace in ölmesine gerçekten çok üzüldüm.Ayrıca 575. bölümde neler olabileceğide aklımdan çıkmıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöLGe_TeaM -- 17 Şubat 2010; 13:00:59 >
  • One Piece Manga 575 : Spoiler 4

Sessiz öfke,

Luffy zor durumda kalmıştır. Akainu ona saldırma şansını bulur fakat Marco bunu engeller.
    Whitebread, durumun farkındadır ve herhangi bir kelime söylemeksizin saldırıya geçer
    Akainu karşılık verirr fakat 2 saldırıyla zarar görür. 2. yumruk sadece Akainu'yu değil tüm HQ!'ya zarar verir.
    Tüm anlaşmanın farkında olur gibi gözüken BB korsanlarıı, 3 efsanevi mahkum+Shiryu+başka bir karakterle ortaya çıkar..
    Karasakal: Ölümünü görmek için tam zamanında yetiştiğime sevindim..pops. (gibi olmalı bu biraz farklı bir cümle olmuş)

Yine uydurma gibi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

One Piece Manga 575 : Spoiler 4

Sessiz öfke,

Luffy zor durumda kalmıştır. Akainu ona saldırma şansını bulur fakat Marco bunu engeller.
    Whitebread, durumun farkındadır ve herhangi bir kelime söylemeksizin saldırıya geçer
    Akainu karşılık verirr fakat 2 saldırıyla zarar görür. 2. yumruk sadece Akainu'yu değil tüm HQ!'ya zarar verir.
    Tüm anlaşmanın farkında olur gibi gözüken BB korsanlarıı, 3 efsanevi mahkum+Shiryu+başka bir karakterle ortaya çıkar..
    Karasakal: Ölümünü görmek için tam zamanında yetiştiğime sevindim..pops. (gibi olmalı bu biraz farklı bir cümle olmuş)

Yine uydurma gibi geldi.

banada uydurma geldi.1. spoiler daha çok kafama yatıyo o olcak gibi duruyo bana göre ama olaylar sadece luffyde bitmez bence.Çünkü ace öldü seveni cok onlarda sinirlenir kendini kaybedebilir.Ortaya muazzam bir güç patlaması çıkabilir
  • Umarım birinci spoiler doğru olurda tayfa eskisinden daha güçlü birşekilde döner artık savaş birazda korsanların tarafına kayar
  • son spoiler onaylanmış.

VE HAFTAYA ONE PIECE YOK!
  • ace in vucudu neden parçalanmış öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ogion

son spoiler onaylanmış.

one piece yok mu ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

quote:

son spoiler onaylanmış.

one piece yok mu ...

neden yok
    oda yapılır mı bu bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

ace in vucudu neden parçalanmış öyle

İç organları iflas etti. Bu arada Ace 565'de bırakmıştım okumayı. Dayanamayıp okudum. Psikolojim bozuldu şimdi, gel de toparla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 16 Şubat 2010; 0:19:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

quote:

ace in vucudu neden parçalanmış öyle

İç organları iflas etti. Bu arada Ace 565'de bırakmıştım okumayı. Dayanamayıp okudum. Psikolojim bozuldu şimdi, gel de toparla.

hocam detaylı spoiler verebilirmisin biriyle savaşırkenmi öyle oldu? yada biri tarafındanmı vuruldu. spoilerlere az biraz takıldımda başka bi alev kullanıcısı falan var heralde
  • quote:

hocam detaylı spoiler verebilirmisin biriyle savaşırkenmi öyle oldu? yada biri tarafındanmı vuruldu. spoilerlere az biraz takıldımda başka bi alev kullanıcısı falan var heralde

Amiral Akainu yaptı ve Ace öldü ... Manga'nın neresinde kaldığınız önemli, spoilerlarla idare etmek yerine kaldığınız yerden sonuna kadar okuyun derim ...
  • Ek spoilerlar (nja'nınkiler bunlar. öncekiler apprentice'indi.):

Türkçe çevirim~

Akainu, Beyazsakal tarafından yenildikten sonra yerde açılan bir çatlağa düşer.
    Ama yenilgisi boş değildir. Beyazsakal'a yumruk atar, ve yüzünün yarısını alır.
    Sengoku, Beyazsakal'ın yüzünün yarısı olmamasına rağmen ne kadar güçlü olduğu konusunda bıdıbıdı eder.

Karasakal'ın yanında getirdikleri:
    Oz gibi DEVASA bir o.ç. (Çevirenden not (=P): Ben napıyım metinde mofo diyor!! xD), yaşlı bir kadın, ve deli gibi içki içen büyük bir adam. Geri kalanı her zamanki tayfası.
    Akainu karşı saldırıyla Beyazsakaln yüzünün yarısını alır, Beyazsakal'ın ikinci saldırısı da adayı ikiye böler.

Beyazsakal, kalan marine'lerin tamamıyla ve Karasakal korsanlarıyla (Çevirenden not: Karasakal korsanları olaya dahil olmayabilir, metinde anlatım bozukluğu var xD) dövüşür halde, adanın bir yarısında yalnız kalır.
    Geri çekilmeleri söylenen Beyazsakal korsanlarının kalanları, adanın diğer yarısında kalmışlardır.

Aohige_AP@APforums'dan Japoncadan çevirisi:

Akainu falls into the crack in the ground after being taken out by Whitebeard.
    But he doesn't go down without a fight. He punches Whitebeard, and takes out half of his face.
    Sengoku comments on how Whitebeard has so much power even without half his face.

The guys Blackbeard brought with him are:
    A HUGE mofo like Oz, an old hag, and a large man drinking booze like crazy. The rest are his usual crew.
    Akainu takes out half of Whitebeard's face with the counter attack, Whitebeard's second attack splits the entire island in two.

Whitebeard is left standing alone in one half of the island, fighting the entire rest of marines, and Blackbeard pirates.
    The rest of Whitebeard pirates told to retreat are left on the other half of the island.
  • quote:

Ek spoilerlar (nja'nınkiler bunlar. öncekiler apprentice'indi.):

Türkçe çevirim~

Akainu, Beyazsakal tarafından yenildikten sonra yerde açılan bir çatlağa düşer.
    Ama yenilgisi boş değildir. Beyazsakal'a yumruk atar, ve yüzünün yarısını alır.
    Sengoku, Beyazsakal'ın yüzünün yarısı olmamasına rağmen ne kadar güçlü olduğu konusunda bıdıbıdı eder.

Karasakal'ın yanında getirdikleri:
    Oz gibi DEVASA bir o.ç. (Çevirenden not (=P): Ben napıyım metinde mofo diyor!! xD), yaşlı bir kadın, ve deli gibi içki içen büyük bir adam. Geri kalanı her zamanki tayfası.
    Akainu karşı saldırıyla Beyazsakaln yüzünün yarısını alır, Beyazsakal'ın ikinci saldırısı da adayı ikiye böler.

Beyazsakal, kalan marine'lerin tamamıyla ve Karasakal korsanlarıyla (Çevirenden not: Karasakal korsanları olaya dahil olmayabilir, metinde anlatım bozukluğu var xD) dövüşür halde, adanın bir yarısında yalnız kalır.
    Geri çekilmeleri söylenen Beyazsakal korsanlarının kalanları, adanın diğer yarısında kalmışlardır.

Aohige_AP@APforums'dan Japoncadan çevirisi:

Akainu falls into the crack in the ground after being taken out by Whitebeard.
    But he doesn't go down without a fight. He punches Whitebeard, and takes out half of his face.
    Sengoku comments on how Whitebeard has so much power even without half his face.

The guys Blackbeard brought with him are:
    A HUGE mofo like Oz, an old hag, and a large man drinking booze like crazy. The rest are his usual crew.
    Akainu takes out half of Whitebeard's face with the counter attack, Whitebeard's second attack splits the entire island in two.

Whitebeard is left standing alone in one half of the island, fighting the entire rest of marines, and Blackbeard pirates.
    The rest of Whitebeard pirates told to retreat are left on the other half of the island.

nasıl yani ya :'( luffy patlamıyo mu
  • İşte bu! Alemin kralı Binktopia, ve ("eskiden" gıcık olduğum =P) Mangastream, joint yaptılarını, birlik kurduklarını ilan etti! Çoktandır konuşuluyordu bu, ama sonunda oldu! Bu ne demek, Mangastream'in şimdiye kadar gösterdikleri hızdan daha hızlı ve Binktopia'nın bilindik kalitesinden bile kaliteli bir oluşum olacak! Bir efsane doğuyor! =P

Ve bunun sonucu olarak, One Piece bir kaç saat içinde çıkıyor! xD
  • Luffy beklenen patlamayı gerçekleştirmedi benim de tüm hevesim kaçtı. Gelecek manga için pek hevesli değilim şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T N T

Luffy beklenen patlamayı gerçekleştirmedi benim de tüm hevesim kaçtı. Gelecek manga için pek hevesli değilim şuan.

Tam aksine bence şu an herşey dozunda kaldı ...
    Luffy en büyük korsan tayfasının tümüne ve tüm denizci-Schibukai takımına potansiyelini göstermiş oldu ... Unutmayın korsan dünyası için hala bir çömez Luffy ... Bir anda tüm amiralleri falan devirmesi fazla çocukça olurdu ... Şu an hakisi, Dragon'un oğlu oluşu ve potansiyeli ile çok sağlam şekilde geliyor olduğunu cümle aleme duyurmuş oldu ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadicalDeath

quote:

Luffy beklenen patlamayı gerçekleştirmedi benim de tüm hevesim kaçtı. Gelecek manga için pek hevesli değilim şuan.

Luffy en büyük korsan tayfasının tümüne ve tüm denizci-Schibukai takımına potansiyelini göstermiş oldu ... Unutmayın korsan dünyası için hala bir çömez Luffy ... Bir anda tüm amiralleri falan devirmesi fazla çocukça olurdu ... Şu an hakisi, Dragon'un oğlu oluşu ve potansiyeli ile çok sağlam şekilde geliyor olduğunu cümle aleme duyurmuş oldu ...

Haklı eğer öc almak istiyorsa daha sonra yapması lazım.Daha da güclenmeli hakiyi kontrol etmeli ve içindeki acıyla yaşamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: StubB

quote:

Orijinalden alıntı: RadicalDeath

quote:

Haklı eğer öc almak istiyorsa daha sonra yapması lazım.Daha da güclenmeli hakiyi kontrol etmeli ve içindeki acıyla yaşamalı

Sabırsızım ama ben.Şimdi nereden baksan 1 yıl bekleriz
  • Luffy Ace dışında istediği herşeyi aldı bence. Dragon'un oğlu olduğu tüm dünya tarafından duyuldu gibi birşey.Kralın hakisine sahip olduğu herkes tarafından görüldü. WB korsanları tarafından artık sempati duyulan bir korsan.Ne diyor Marco " Ace'in varlığı artık Luffy'nin bedeninde yaşayacak" Dragon'un oğlu olması dışında bunlar Yeni Dünyada Luffy'e güç katacak şeyler. Ama şu var ben Luffy'nin kralın hakisini kontrol altına alacağını düşünmüyorum.Ki alırsa zaten o kadar güçlü hakiyle birlikte karşısında kimse duramaz. Ya anlık patlamalarla rakipi devirecek yada kontrol altına aldığı haki bu kadar güçlü olmayacak. Bakalım yeni dünyada korsanlar toplantısında ne olacak bunu çok merak ediyorum asıl.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.