Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanirim daha iyi bir Luffy v katakuri bizi bekliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wano'ya geç başlanıcak olması Luffy'nin Katakuriyi iyice pataklayabilecek düzeye gelmesini sağlamak sanırım.

Yılda 40 bölüm çıkıyo desek, mantıklı değil aslında çok uzun yine de savaşlar için bile.

Neyse hype yoktu bu sefer o yüzden bölümü sevdim
  • Bu arada yine bir teori videosunda gördüm ve paylaşmak istedim.

Dolunay'ın Carrot için değil de Katakuri için geleceği söyleniyor. Katakurinin genlerinde "mink" genleri olabilir. (Big Mom'ın işi pişirmediği ırk kalmamış devler hariç)

Bu da Katakurinin dolunayla birlikte güçlenebileceği anlamına yani Luffy'nin de söylediği gibi "Onu en güçlü halindeyken yenmek istiyorum" sözü gerçekleşmiş olur.

Bu dolunay mevzusu da zou arcta bahsedilmişti diye hatırlıyorum.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Katakuri, Oven ve Daifuku üçüzler, cilt 87 SBS'inde açıkladı mangaka. Diğer ikisinde Mink geni ile alakalı bir şey yok, Katakuri'de de yoktur.
  • Tilqi_Gin kullanıcısına yanıt
    Hocam biliyorum üçüz olduklarını. Zaten o teoride de şöyle geçiyordu, 3 farklı erkek tarafından her bir yumurtanın döllenmesi sonucu oluşan 3 yumurta üçüzü gibi bir şeydi.

Üçüzler ancak farklı babalara sahipler. Big Mom epey doğurgan ve bereketli bir kadın olduğu için bana bayağı mantıklı geldi
  • Bu haftaki bölümü hiç beğenmedim.
  • Matt Jeevas kullanıcısına yanıt
    yine BM ve yine boş bir bölüm.keşke zorogili gösterse daha heyecanlı geçer eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis71421 -- 2 Aralık 2017; 0:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis71421

yine BM ve yine boş bir bölüm.keşke zorogili gösterse daha heyecanlı geçer eminim.

Sonra manga satışları neden düştü.. Düşer tabi.
  • Yorum yapılacak bir bölüm değil, zorlama kaçış ve dram kasnak için uzatılmış bir bölüm. Şu iki bölümden 1.5 bölüm çıkabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla mangayı bilmem ama anime çekilmez oldu. Mangaya başlamak istiyorum ama o da uykumu getiriyor akşamları. 😂 Anime bu aralar cidden dipleri gördü..

• Carrot-chan.....

• Carrot aşırı çekici değil mi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Carrot aşırı çekici değil mi ya

Carrot-chan,carrot-san olmus

• 15 sayfa nedir ya.
  • Bir kaç ay önce Carrot tayfaya katılsa keşke dediğimde " Carrot u yeni dünyada havuçlu kek yaparlar" diyen arkadaş burda mı ? 😂😂😂

• Şimdiden yazalım, gelecek hafta bölüm yok, Jump tatile giriyor. Ara, 889, ara. 2017'nin son sayısı 889 olacak.
  • son bir kaç sayı içerisinde okunabilir ender sayılardandı. carrot a karşı antipatim vardı ancak ben bile etkilendim kendisinden yürü be carrot
  • Her tayfaya lazım bu Carrot'dan maşallah..
  • Carrot heykelleriyle taşıp durur şimdi Japonya'da

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 11 Aralık 2017; 9:52:4 >

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.