Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.920
Cevap
43
Favori
238.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asami Zdrenka

Beyler Jack vs Katakuri kavgası olsa kim alır sizce? İki farklı yonkou'nun adamı. İki farklı milyarlık adam.

ikisinin de pek bir olayını göremedik bence. bir şey demek zor olur.

edit: katakuri kim diyordum ben de, fasulyeli elemanmış. cracker ile karıştırdım. katakuri her türlü alır gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 26 Mart 2017; 2:28:49 >
  • Katakuri katakulli yaparak kazanır bence

Katakuri pekçok kişiyi alır,çünkü aynı enelin mantrasına benzer derecede bir hakisi var adamın o hakide ustalaşmış,fiziksel saldırılar pek işe yaramaz gibi çünkü dokunamazssın bile elemana hatta açık verirsin üstüne birde.

Jack'in ödülü şişirme çünkü daha önce dendiği gibi eğer çok vahşi işler,sivillere işkenceler,öldürme vs yaparsanız ödülünüz daha çok oluyor tıpkı eustas kiddteki gibi.

O yüzden bu eleman o işlere girişmemişse daha güçlü olması normal ödülünden de görüldüğü gibi,ama zaten mantra seviyesinde hakisi var adamın çok zor yenmek luffynin enele dokunamadığı gibi millet dokunamayacaktır ayrıca güçlü olduğuda belli kuruyemişle adam öldürüyo fırlatarak aynı arlongun su atarak milleti dövdüğü gibi.

• redoracle R kullanıcısına yanıt
    Şimdi farkettimde sen sürekli enelden bahsediyorsun. Enelden örnek veriyorsun, enelin okadar güçlü görünmesi o ark da kimsenin haki bilmemesinden kaynaklı. Örneğin Zoro luffy de lastık olduğu için kazandı zaten tıpkı crokodille nin suya zafı gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oMeR24 kullanıcısına yanıt
    Alakası yok en güçlü logialardan biri enel,akainuya hakili birsürü eleman saldırdı ne yapabildiler hiçbişey.

Ayrıca hakide olsa görü hakisinden bile üstün geleceği gören adaya hükmeden mantra vardı adamda dokunamıyon bile adama sen daha vurmadan nereye nasıl vuracağını biliyor,öyle birini kimse yenemezdi odada çıkardı zaten aya yolladı.Hatta benzeri gene yılan kardeşlerdede vardı tüm saldırılardan kaçabiliyolardı.

Luffy bile rastgele düşünmeden saldırılarla vurabildi mantrasını kullandığında,önceleri kullanmadı bile elektrik olup dokunulamadığından.

Aynı bu mantraya yakın görü hakili elemanda çok adamı alacaktır zaten.
    "adamda dokunamıyon bile adama sen daha vurmadan nereye nasıl vuracağını biliyor,öyle birini kimse yenemezdi odada çıkardı zaten aya yolladı.Hatta benzeri gene yılan kardeşlerdede vardı tüm saldırılardan kaçabiliyolardı. "

Vuruşları tahmin etme, kaçma, nereye vuracağını bilme olayı Kenbunshoku Haki den kaynaklı bir olay zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 26 Mart 2017; 15:14:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

13 sayfa çok az geldi

5 tane çift sayfa çizim var, 13 sayfa değil yani tam olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tilqi_Gin -- 26 Mart 2017; 15:1:44 >
  • Hayır mangada mantra diye geçiyor daha hakinin esamesi bile yokken hatta ilk rahiptede vardıda herkesi yendiydi ya,rahiplerdede vardı.

Hakiden daha etkili bi olay tüm adaya hakimdi eneldeki seviyesi,öyle birine vurmanın ne zor olduğunu gördük ilk şişko rahip bile bizim en ettkili luffydi,sanjiydi tekledi resmen eleman çünkü zihin oku gibi okuyudu,e vuramayınca haki maki etkili olamaz yani,arkadaş enele hakili döver demişte mantralı rahip hakili adamı alabilir bile bak saf logia enelden bahsetmiyorum bile ama tabi etkili kadran gibi silahları,darbeleri,gücü varsa.
    Hayır, eksik hatırlıyorsun hocam

Kenbunshoku Haki nin Skypiea daki ismi mantra dır.

Enel tüm adayı duyabiliyordu, o farklı bir mevzu. Meyvesinin yeteneği ile mantra yı birleştirerek elde ediyordu bu duyma mesafesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 26 Mart 2017; 21:5:57 >

• 'Enel tüm adayı duyabiliyordu, o farklı bir mevzu. Meyvesinin yeteneği ile mantra yı birleştirerek elde ediyordu bu duyma mesafesini.'

Ohh hep sen böyle alıntılıyodun bende yapacam rahatladım

Ha yaşa işte ben eneldeki olayı demek istedim birazda ondaki olay meyve gücündenmidir,ölümsüzlüğündenmidir,kami olmasındnmıdır tüm adaya hakimdi adam radar gibiydi yani belkide hiçkimsenin ulaşamayacağı gözlem hakisindende öte bişeydi,adada kim ne yapıyor hepsini takip edebiliyodu çok geniş çaplı,kapsamlı bir gücü vardı.

Ama rahiplerdekide yani oldukça iyiydi normal değildi sanki yılan kardeşler kadar vardı onlarda kolay kolay darbe almadan tek atacak seviyedelerdi görüş olarak.
    Ehehe

Meyve gücü + mantradan hocam, atıyorum sayfayı

Bu arada Enel benim seride en sevdiğim karakterlerdendir. Gereksiz yere harcandığını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 26 Mart 2017; 21:31:49 >

• Öyle benimde adım yıldırım olduğu için hep bi zeverim raiden olsun filan,gerçi enel psiko olup can aldığı için çok sevemedim ama adam çok güçlüydü yani öyle böyle değildi,burdada hakili adam yener diyolarda o kadarda şaapmayın adamı adamda efsane güçler var,nerdeyse dokunamayacağın bir vucudu,gene dokunmayacağın seviyede görüşü,ayrıca ışık hızında dolaşabiliyo yani hakili adam bi vurur nakavt öyle bişi olması pek mümkün değil yani,he vucuduna dokunabilir hakiyle ama o kadar kolay değil o elemana vurmak.

Bide şöyle bi mantıksızlık var zaten en güçlü adamların normal şartlarda kizaru ve enel olması lazım çünkü bu adamlar ışık hızına ulaşabiliyolar yani sen adama 1 tane vuruna kadar adam sana binlerce kez vuracak hızda olması lazım,çünkü ordan oraya ışınlanabildiklerini gördük ki ışık hızında olmadan ışınlanamamaları lazım.

Ama tabi odanın dünyasında öyle şeyleri görüyoruz,mesela adam milyon volt saldırı yapıyo normalde güneş gibi ısısı var sana değmesini bırak yakınına gelse kül olman lazım ısıdan ama luffy kaç kez vuruldu,sanji zorro kül oldu ama ölmedi vs
    Sonra efsane ölümsüz yalancımız var adama 4 tonluk sopayla tam gaz kafasına vurdular adamın ölmesi lazımdı,çok darbeler yedi seride ama hiç ölmedi,hepside ölümcüldü.
    Zorronun en efsane sahneside mister 1 bi vurdu koca taş sutunlar bile kıl gibi kesilirken aynı yerde zorroda vardı ama 2 ye bölünmedi mesela.

enel'in çok güçlü olduğunun farkına varınca tabi adamı harcadılar malesef seriden çıkarttılar öyle her hakiyle dövülecek bi adam değildi yani,o güçle yonkolara vs kafa tutacak güçteydi adam.Kendi kalbini çalıştırabilen bi eleman varmıdır başka hem

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Öyle benimde adım yıldırım olduğu için hep bi zeverim raiden olsun filan,gerçi enel psiko olup can aldığı için çok sevemedim ama adam çok güçlüydü yani öyle böyle değildi,burdada hakili adam yener diyolarda o kadarda şaapmayın adamı adamda efsane güçler var,nerdeyse dokunamayacağın bir vucudu,gene dokunmayacağın seviyede görüşü,ayrıca ışık hızında dolaşabiliyo yani hakili adam bi vurur nakavt öyle bişi olması pek mümkün değil yani,he vucuduna dokunabilir hakiyle ama o kadar kolay değil o elemana vurmak.

Bide şöyle bi mantıksızlık var zaten en güçlü adamların normal şartlarda kizaru ve enel olması lazım çünkü bu adamlar ışık hızına ulaşabiliyolar yani sen adama 1 tane vuruna kadar adam sana binlerce kez vuracak hızda olması lazım,çünkü ordan oraya ışınlanabildiklerini gördük ki ışık hızında olmadan ışınlanamamaları lazım.

Ama tabi odanın dünyasında öyle şeyleri görüyoruz,mesela adam milyon volt saldırı yapıyo normalde güneş gibi ısısı var sana değmesini bırak yakınına gelse kül olman lazım ısıdan ama luffy kaç kez vuruldu,sanji zorro kül oldu ama ölmedi vs
    Sonra efsane ölümsüz yalancımız var adama 4 tonluk sopayla tam gaz kafasına vurdular adamın ölmesi lazımdı,çok darbeler yedi seride ama hiç ölmedi,hepside ölümcüldü.
    Zorronun en efsane sahneside mister 1 bi vurdu koca taş sutunlar bile kıl gibi kesilirken aynı yerde zorroda vardı ama 2 ye bölünmedi mesela.

enel'in çok güçlü olduğunun farkına varınca tabi adamı harcadılar malesef seriden çıkarttılar öyle her hakiyle dövülecek bi adam değildi yani,o güçle yonkolara vs kafa tutacak güçteydi adam.Kendi kalbini çalıştırabilen bi eleman varmıdır başka hem

Aslında Enel in meyvesi cidden çok güçlü. Robin ilk duyduğunda yenilmezlik meyvesi diyordu bu meyveye, öyle bir şey yani.

Ama yanlış hatırlamıyorsam Enel yıldırımın kendisi olsa da, element olarak elektrik olsa da, seride ışık hızında hareket edememişti. Yani o hızda hareket ve reflekse sahip değildi. Varsa böyle sahneleri atın bir hafızamı tazeleyeyim
    Hatta bu durumdan ötürü baya bir eleştirdim kendi içimde. He, belki, meyvesinde ustalaşırsa bu özelliklere sahip olabilir, bilemem.

Kizaru nun durumu ise daha farklı Enel den. Kizaru bir ışık yoluna ihtiyaç duyuyor ışık hızında ilerleyebilmek için. Onun dışında, ışık hızında hareket eden bir karakter değil. Bu açıdan enel in meyvesi mantıken daha avantajlı oluyor
    Tabii Luffy ile kapışan Enel bir yonkou ile aşık atamaz kanımca. Baya bir ustalaşması lazım meyvesinin yıkım gücünü arttırmak için, sonradan aşık atabilir

Ayrıca, karakterlerin 4 tonluk saldırılarla ölmemesi gibi durumlara çok takılmamak gerek. Serideki insanlar normal değiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 26 Mart 2017; 22:7:56 >

• Sondan başlayabilirmiyim hocam öyle tabi sonuçta cartoons seyrediyoruz,manga hemde türüde dövüş fantastik olan odanın dünyasında öyle şeyler var yoksa zaten usopp gibi insn bedenli birisinin hayatta kalması 1 sn bile sürmez,hadi zorro 1 ton basıyo filan(o koca ağırlıkları çalışıyodu) dambıllarla,sanji zaten sen inan deilsin filan ama nami gibi vs karakterlerin öyle duvarları patlatan,kıran saldırılarda mortu çkmesi lazım eh oda olmaz tabi.

Şöyle bi sahne var enelin sana 60 sn(tam hatırımdadeğil) veriyorum hadi başla diyo gözlüklü bi amcama,bu mızrağı vuruyo vs içinden geçiyo,sonra eleman kaçmaya çalışınca enel zınk arkadan çıkıveriyodu teleport var yani e hız olmadan olacak bişey değil gibi birden ordan oraya gitmesi.

Sonra mesela kizru şöyle diyodu dinozoramı,ayı gibi büyüyen keşişe mi neydi sen hiç ışık hızında tekme yedinmi? demek öyle hareket edebiliyor,zaten mesela bunu patlatıyodu maymun apu eleman ışınlanarak vucudunun üst kızmını birleştiriyodu,sonra şu silahla beyninden vuran elemanlar var onlara soruyodu buralarda gördünüz mü diye adamlr kaçınca ayağını havaya kaldırıp diğer tarafa ışınlanıyodu adamlar öyle kalıyodu.

Aslınd sen genede eneli o kdar küçümseme istersen luffyle kapışmasında kendine güveninden tokadı yedi eleman logialığına güvendi,ama sonra anlayınca zopanın geldiğini mantrayı kullanıp ezdiydi luffyi.

Tabi sonra illa baş eleman yenecek diye rastgele vuruşla vurduda falan fistan yav adam ışınlanıyo rastgele vursan ne yazar kaç havaya saldırıların ulaşamayacağı yere yardır mevlam yıldırım,ne yapabilecen,ışık hızında bi saldırı vede kenti yokedecek güçte yollayabiliyodu,yani tamamen hikaye o adamın öyle yenilmesi aynı benim sevdiğim bi başka eleman croco da öyle oda mesela efsane güçlü,karizmada eleman ama luffy onuda yendi hikayeden.

Keşke yeniden görebilsek kum adamıda adamda aslında yonkoular seviyesinde olabilecek adamdı,tek eliyle kuruttumu öldün zaten luffyi 3 kere öldürdü zaten ama 3 üdede geri döndü saçma bi şekilde yok gökten su düştü vs.

Kum adam tek dokunuşu değdirdimi alayını alabilecek biri ne olursa olsun toprağa döndürüyo,buzadamın dondurmasından bile daha etkiki bence direkt öldürmesi lazım kuma dönüştürüyo ama tabi luffy toza dönüşmedi e baş karekter nede olsa,hem aoda yonkounun kafası peşindeydi dikkat edersn onuda luffy dövdü enelide ve 2 side logia ama seviyeleri bence yonkolara çok yakın bu elemanların,tabi enel usta öngörüsüyle daha öndedir,ama şimdi göstereler kumadamdada bişeyler çıkar heralde yoksa oho hakisi olan biri ama gene çokta emin olamayız çünkü akanıuya hakili 50 adam saldırdı 2 çizik atabildiler sadece.

Kum adamdada gözlem veya silahlanma çıkarsa off baya bi zorlar herkesi bence,üstelik çölü yarma,çöl tuzağı gibi efsane saldırılarıda var genelde canlı çıkamayacağın.

O değilde aklıma gelmişken ben demedimmi mamanın efsane defansı vardır yoksa oho bi hakili ehem indirirler adamı diye yaa noldu şimdi

O yüzden palyaçodan sici yaptın oda oldumu,kabasakaldanda yonkou yaptın oldumu yani adamın defansı bildiğin sıfır debelenip duran bir yonkou hayal edemiyorum her saldırıyı içine alıp.

Bakalım nasıl bi hlde olacak kabasakalın son versiyonu gene eskisi gibiyse bi hakili yani.
    Aslında şu kara zımbırtıya gelen saldırıları içine çekip adama geri yollasa super bi defans artı ofans olurda bakalım görürmüyüz artık.

Yani diğer yonkoulara bakıyom kaido fiziksel çizik almıyo,mama gene öyle yapmış hortkuluğu ruhu bedeni ayrı hasar almıyo demir top gibi,shanks desen heralde reyleigytın gençliği gibidir akanıunun saldırısını nasıl kestiğini gördük ama kabasakal ne biliyim yonkou olarak göremiyorum adamı.

Sen enel yonkou seviyesinde değil gibi demişinde e şimdi bege ile luffy alırsa momı nasıl olacak,hadii ne üst düzey hakileri var(begeyi hiiç görmedik gerçide planda bazuka filan atacaz diyo) ne çok usta meyve güçleri(dofun uyandırma seviyesi gibi) ne enel kum adam gibi marco gibi yenilmeze yakın bedenleri(begeyi gene bilmiuokta) bakalım nasıl olacak.

Benim öngörüm aynı şey tekrarlanacak tıpkı şici gölge amcamın başına gelenler bege ve tayfasının kaderi olacak,hatta ben eski şici baluğunda patlayacağını düşünüyorum,ama tabi lufflar gene sıyrılır hertürlü ama belki onlardada bi kayıp olabilir sanki.

• Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    Son zamanlar böyle maalesef yapacak bir şey yok. Reisin çıkışının inişi gibi hızlı olması dileğiyle.
  • Enel i fazla büyütüyorsunuz gözünüzde. Orda tanrı gibi davranması kimsenin doğru düzgün haki bilmemesi. Ark bitiminde zoro hava su ateş bunların hepsi kesilebilir diyor hatta. Ama bi örnek vermek gerekirse olaylara şu acıdan baksak bife örneğin crocodille ile olan savaşda luffy kum adamla deyilde mister 1 ile kapışsa yenebilitmiydi ? Bence yenemezdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oMeR24 kullanıcısına yanıt
    Zorro'dan çok daha güçlü vistalar vs akanıuyu kesti ne oldu hiç çizik aldı 1-2 tane umursamadı bile.

Ayrıca onu geçtim adamda kimsede olmayan görü hakisinin üstünde bir haki var meyvesiyle birleşmiş,adama dokunamassın haki bilsen ne olacak,enelde hakinin kralı var zaten mantra.
    Yoğundum dönemedim.

''Şöyle bi sahne var enelin sana 60 sn(tam hatırımdadeğil) veriyorum hadi başla diyo gözlüklü bi amcama,bu mızrağı vuruyo vs içinden geçiyo,sonra eleman kaçmaya çalışınca enel zınk arkadan çıkıveriyodu teleport var yani e hız olmadan olacak bişey değil gibi birden ordan oraya gitmesi. ''

Valla bahsettiğin sahneyi tam hatırlamadım ben de
    Işık hızında yol aldığını söylesek bile, ışık hızında refleks olayı çok ayrı bir mevzu. Tek bir darbe almasını bile engeller. Haki den bile daha kullanışlı olur hatta onun meyvesi
    Normal bir hızda dövüşebiliyor gibi gözüküyordu Enel.

''Sonra mesela kizru şöyle diyodu dinozoramı,ayı gibi büyüyen keşişe mi neydi sen hiç ışık hızında tekme yedinmi? demek öyle hareket edebiliyor,zaten mesela bunu patlatıyodu maymun apu eleman ışınlanarak vucudunun üst kızmını birleştiriyodu,sonra şu silahla beyninden vuran elemanlar var onlara soruyodu buralarda gördünüz mü diye adamlr kaçınca ayağını havaya kaldırıp diğer tarafa ışınlanıyodu adamlar öyle kalıyodu.'''

Refleks demek değil ki vücudunu birleştirebilmesi ya da ışık hızında uçabilmesi?
    Işık hızında yol alabiliyor kesin olarak ama onun içinde ayrı bir yetenek kullanıyor.
    Hala refleks olarak ışık hızında dövüşebildiğine dair bir veri yok, Rayleigh de durdurabiliyor onu.
    Belki Oda nın bir açıklaması vardır, bakmak lazım.

''Aslınd sen genede eneli o kdar küçümseme istersen luffyle kapışmasında kendine güveninden tokadı yedi eleman logialığına güvendi,ama sonra anlayınca zopanın geldiğini mantrayı kullanıp ezdiydi luffyi. ''

Kenbunshoku Haki yi bilen herkes ezebilirdi o ara Luffy i
    En sonda mantra falanda kurtarmadı Enel i
    Daha dikkatli olsa dövüşte alır mıydı, alabilirdi.
    Ama o zamanki güç seviyesi de Ace ten falan düşüktür.

''Tabi sonra illa baş eleman yenecek diye rastgele vuruşla vurduda falan fistan yav adam ışınlanıyo rastgele vursan ne yazar kaç havaya saldırıların ulaşamayacağı yere yardır mevlam yıldırım,ne yapabilecen,ışık hızında bi saldırı vede kenti yokedecek güçte yollayabiliyodu,yani tamamen hikaye o adamın öyle yenilmesi aynı benim sevdiğim bi başka eleman croco da öyle oda mesela efsane güçlü,karizmada eleman ama luffy onuda yendi hikayeden.''

O yüzden ışık hızında kesin gidebilir demiyoruz, yoksa bu şekilde olurdu.

''Kum adam tek dokunuşu değdirdimi alayını alabilecek biri ne olursa olsun toprağa döndürüyo,buzadamın dondurmasından bile daha etkiki bence direkt öldürmesi lazım kuma dönüştürüyo ama tabi luffy toza dönüşmedi e baş karekter nede olsa,hem aoda yonkounun kafası peşindeydi dikkat edersn onuda luffy dövdü enelide ve 2 side logia ama seviyeleri bence yonkolara çok yakın bu elemanların,''

O dünyadaki en çömez adamların da hedefinde yonkou var, bu şekilde onlara yakın bir güçte diyemeyiz.
    Şu anki Luffy onları baya baya harcar

''O değilde aklıma gelmişken ben demedimmi mamanın efsane defansı vardır yoksa oho bi hakili ehem indirirler adamı diye yaa noldu şimdi''

Daha bir savaş görmedik. Sağ kollarından birini yendi Luffy. Daha başka teknikleri varsa alabilirler, ama yoksa evet, bir tane daha time skip göreceğiz gibi duruyor.

Ayrıca efsane defansla alakası yok bunun tam olarak. Savaşların olduğu hemen her kurguda, karakterlerin saldırılara karşı kendini her an uyanık tutma durumu vardır.
    Bunu yapmazsa en ufak bir saldırıdan bile ölebilir.
    Kısaca buna da gardını indirme, rahat davranma diyebiliriz.

Roger idam edilirken ki iki kılıcın onu öldürmesi de bu yüzdendir mesela. Kendisi gardını bilerek indirmiştir.
    Aynı şekilde Big Mom da gardını düşürdüğünde en ufak saldırılardan hasar alıyor, son sayıda da bu işlendi.
    Onun haricinde ise her türlü şeye karşı gardını düşürmediği için vücudu zarar görmüyor deniyor.
    Kabasakal ın durumu da daha farklı biraz, zarar alacak kadar rahat, ölmeyecek kadar da temkinli davranıyor, ileride tekrar ortaya çıkarsa değerlendirilir durumu.

''Sen enel yonkou seviyesinde değil gibi demişinde e şimdi bege ile luffy alırsa momı nasıl olacak,hadii ne üst düzey hakileri var(begeyi hiiç görmedik gerçide planda bazuka filan atacaz diyo) ne çok usta meyve güçleri(dofun uyandırma seviyesi gibi) ne enel kum adam gibi marco gibi yenilmeze yakın bedenleri(begeyi gene bilmiuokta) bakalım nasıl olacak.

Benim öngörüm aynı şey tekrarlanacak tıpkı şici gölge amcamın başına gelenler bege ve tayfasının kaderi olacak,hatta ben eski şici baluğunda patlayacağını düşünüyorum,ama tabi lufflar gene sıyrılır hertürlü ama belki onlardada bi kayıp olabilir sanki. ''

Bekleyip göreceğiz, şimdilik bir teorim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 29 Mart 2017; 14:31:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Zorro'dan çok daha güçlü vistalar vs akanıuyu kesti ne oldu hiç çizik aldı 1-2 tane umursamadı bile.

Ayrıca onu geçtim adamda kimsede olmayan görü hakisinin üstünde bir haki var meyvesiyle birleşmiş,adama dokunamassın haki bilsen ne olacak,enelde hakinin kralı var zaten mantra.

Şunda bir anlaşalım hocam

Kenbunshoku Haki = Mantra, Skypiea daki ismi Mantra, evet
    Kimsede olmayan falan değil, baya var herkeste

Adadakileri duyma olayı ise yine Kenbunshoku Haki den kaynaklı, ama meyvesi ile duyma olayını daha uzaklara taşıyor.
    Bu şu demek değil; saldırılardan kaçma özelliği de normal hakiden üstün. Bunun için bir veri yok seride.
    Sadece daha uzak mesafelerdeki kişileri algılayabildiğini biliyoruz.

• Evet bende mantra gözlem hakisi dedim ama enelde daha güçlü olduğu bi gerçek ve meyvesindenmidir nedir bu adam asırlardır yaşayan yaşlanmayan deneyim sahibi bi eleman,öbür kamide 1000 yaşındamıydı neydi normal değil yani enel,zaten radar gibi olduğunuda göstermiştin o karede,luffynin gatlinginden filan çok rahat kaçıyodu enel,paniğe kapılıp delirdi falan fistan,yoksa delirmese kontrolu kaybetmese herkesi kızartırdı.Yukardan yıldırım yağdırsa kim ne yapabilecekki bu adama tepeden at dur yonkou,amiral bile öyle kalır uçamıyorsa.

Işık adam zaten çok sıvanmış bi olay en basiti ışık hızında adam 5 saat bekledi zorronun tepesinde peh yani.

Kum adam zaten harcanan biri bence ve öyle kolay lokma olacağını sanmam luffy şu anki hallerini zor inidirir daha önce 3 kere öldürdü kum herseferinde birisi kurtardı durum 3-1 di en son,e kumda heralde boş durmamıştır herif logia sonuçta diğer amirallerden eksiği yok deneyim svaş tecrübesi dışında enelde aynı şekil hep çöp adamlarla dövüştüklerinden pek gerek duymamış,eksik kalmış olabilirler ama akanıu seviyesine gelebilecek adamlar.

Luffy hızı artırıyo bide artık haki teknikleri var ama bu çölün ve havanın kralına yetmez bence,ikisininde hatta diğer logialarında ölümcül tek darbe olayları var biri kum,biri ateşi bile yakıp deliyo,diğeri milyon volt,biri dondurup kırıyo filan en güçlülerin logialar olduğunu unutmamak lazım.

Tabi şu duman abimizi niye bu kadar ezdiler herseferinde oda garip,hem denizci savaşan biri hemde logia o kadar kendini geliştirememiş olmasıda saçma bişeydi virgo baaya dövdü,dof desen tek hamlede öldürüyodu,logia bu kadar dayanıksız olsaydı akanıuya beynine binlerce atom bombası gücünde deprem verdiler adam ah dedi çukura düştü sadeece,sonra aynen devam ordada bi tuhaflık var,normalde tozu kalmaması lazım moleküllerine ayrılması lazımdı.

Roger'ın zaten sana öldüğünü söylemiştim,adamın ölümcül bi hastalığı varmış o yüzden zaten ölcem bari one piece diyem demiş durum bu,he bence roger yaşıyor ama neyse luffy'nin geçmesi gereken korsan kralı olabilir,tıpkı mihawkın geçilince zorronun tahta geçmesi gibi tabi bu benim teorim.

Ayrıca diğer arkadaş kumla değil m1 ile dövüşse demiş doğru ama zaten kumuda yenememiştiki robin olmasa filan 3 kez öldürdü bıraktı adam zaten hikayeden kazndı luffy orda,ama m1 de fiziksel hasar almayan biriydi yumrukla yenemezdi hakkaten yani,bide kesici olduğundan doğrardı kuşbaşı kuşbaşı luffyi orasıda ayrı konu.

Kizarunun durduruyo dediğin şey yagami aynasımı neydi kendini belirdli bi hedefe yansıtıyor onu kesti rey,ama benim dediğim o değil havada ayakla tekme atarak ordan oraya gidiyor dediğim bölüm kizarunun gözüktüğü ilk sahne dur hatırlatıyım moşi moşi helo kimse yokmu dediğ yerde 2 korsan silahla vuruyorlar hatta kafasının içinden geçiyor.

Kabasakal fazla rahat o zaman adamın içinden mızraklar geçti,luffynin pistolunu yedi,zaten venom abi direk tek hamleyle tek attıydı hem kabasakala hem tayfasına normalde direkt ölmüşlerdide hayinsin hiryu kurtardı panzehir verip ki orasıda biraz saçmaydı,sanki belli bi zehirden sonrasında panzehir bile fayda etmiyo gibi bi olay vardı diye hatırlıyom.

Bilmiyorumda yani kabasakal yonkouluğa yakışmıyor,diğerleri gibi efsane değil meyve yetenekleri hariç,gerçi aceden başka bi olayınıda göremedik onuda zaten en heycanlı yerinde tozdumana bğup bitirdiler,gerçi hangi önemli dövüşü gösterdiki zaten bu oda hep geçiştiriyor,savaşıd beğenmemiştim zaten tuhaf tuhaf şeyler vardı,en basiti ışık adam ortada yoktu tam luffy kaçarken heryere ışın salladı e daha önce niye yapmadın.

Sonra akanıu o yumrukla aceide luffyide aynı anda şiş kebap yapabilirdi engelleyende yoktu öyle bi romantik komedilerdeki bakışmalar gibi kalakaldı,vur bi denede luffye yak geç zaten mental-fiziki hertürlü bittiydi herif.

O yüzden en çok leopar adamla dövüşünü beğendim en azından başa baş bi dövüş yazmıştı iyiydi,aynı şekil croco eşleşmeleride güzeldi tayfayla birlikte eşleşmeli bölümleri güzel yazıyor,ama son zamanlarda pek bişey göremedik malesef.

Nerde kaldın be sonic özlettin

• 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.