Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (2096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neredeyse bir yıl olacak. Elinde temiz ve sorunsuz olup da satmak isteyen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be,zamanında bu telefonun ana konusu vardı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde temiz sorunsuz çalışan var ama kıyıpta satamıyorum :)

işime de yarıyor hala, arada hotspot açıp kablosuz modem gibi kullanıyorum evde

• isok kullanıcısına yanıt
    Bi foto görebilir miyiz dostum? Temiz deyince merak ettim.

• vay be konuyu cevaplanan mesajlarmda görünce şaşırdım :) benim emekter da çekmece de duruyor 40 ay falan kullanmıştım satmaya kıyamadım arada alarm için kullanıyorum 20 aydır falandır da note2 kullanıyorum ama efsaneler ölmez
  • 100tl ye temizini satıyorum.
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Foto var mı dostum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Foto var mı dostum?

dükkanımda foto var.
    Müsait bi zamanda ekleyebilirsen iyi olur cihazı da görmüş olurum.

• quote:

Müsait bi zamanda ekleyebilirsen iyi olur cihazı da görmüş olurum.

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===

Herhangi bir arızası var mı? Kamea ön/arka, kayar kapak falan? Dikkat ettim Vodafone yazısı vardı arkasında yurtdışı falan mı cihaz?
  • quote:

Herhangi bir arızası var mı? Kamea ön/arka, kayar kapak falan? Dikkat ettim Vodafone yazısı vardı arkasında yurtdışı falan mı cihaz?

hiçbir arızası yok tr vodafone alınma normal kullanıyorum hergün sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Arkadaşlar bakıorum da forumda 100 TL lere kadar dusmus sanırım telefonumuz . Katiyen satmam o fiyata Allah'da sattırmasın . Suan Iphone kullanıyorum ama N95 8GB köşede duruor. Fotoğraf paylamıştım yine paylaşıyım çok güzel çekmiştim N95 im ile .

hocam çok iyi yakalamışsınız. nokia telefonların kameralarını çoğu zaman başarılı bulmuşumdur

bir hort yapmış olayım

• bu konuyu hortladınız adamı duygulandırdınız benim emektar çekmece de sorunsuz duruyor
  • Efsanenin efsanesi. Hala daha taş gibi calisiyor ancak sol hoparlorunde ses bazen gidip geliyor. Dilinden anlayacak bir yer onerirmisiniz? Her telefoncu anlamaz bundan.

• beninkide çekmecede duruyor hatta eşimin telefonu serviste olmasında dolayı 1 haftadır onu kullanıyor tek sorunu hopalorü bozuk kulaklıktan konuşuluyor.
    O bir efsane
  • Zamanında reklamlarını görürdüm iç geçirirdim ulan keşke bende alsam diye fiyatı 1600 TL idi sanırsam.Harika teknolojik özellikler sunuyordu,ozaman bize sanki teknoloji bundan daha fazla gelişemez gibi geiyordu.Babam derdi zamanı gelince fiyatı 100 liraya kadar düşer alabilirsin ama artık kimse yüzüne bakmaz diye.O zaman inanmazdım çünkü efsane bir telefondu.Şimdi 100 liralara kadar düştü,bir tane babama almak istiyorum temizinden,bence şuanki telefonların bu kadar iyi hale gelmesinin temel sebebi nokia ve nokianın n serisidir.Bence şuan nokia diye bir şirket kurulmasaydı telefon bu kadar gelişemezdi.
  • Efsane telefon hala kullanıyo m yedek tel olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows NT kullanıcısına yanıt
    O zaman için o özellikleri bir telefonda toplamak gerçekten devrimdi. Wi-Fi, GPS, 3D grafik desteği ve bunların desteklediği daha nice işlevler. Daha o zamanlar millet torrent nedir bilmezken biz Wi-Fi ile torrent dosyasını çeker indirirdik.

• quote:

O zaman için o özellikleri bir telefonda toplamak gerçekten devrimdi. Wi-Fi, GPS, 3D grafik desteği ve bunların desteklediği daha nice işlevler. Daha o zamanlar millet torrent nedir bilmezken biz Wi-Fi ile torrent dosyasını çeker indirirdik.

Hey gidi günler be o zamanlar daha güzeldi hayat gerçekten :D En azından herkeste böyle telefon yoktu farklılık vardı,şimdi herkeste samsung samsung insanın kafası bulanıyor hepsi aynı tasarım zaten
  • 
Sayfa: önceki 20942095209620972098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.