Şimdi Ara

===> Nokia N8 | S^3 + 1/1.83' 12MP + Xenon + 720p + AMOLED + HDMI + USB OTG <=== (2132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42.729
Cevap
25
Favori
2.022.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrKemal17

3. ve 6. maddeyi bilmiyorum, diğerleri sorun değil.

Niye edge alıyorsun ki? Kavislerin bir işlevi yok, normal modeller daha mantıklı. Edge olması şartsa S7 Edge olmalı, S6 Edge'de ergonomi sorunu var. Şarj dayanım süresi konusunda S7/S7 Edge memnun eder.

"ye kurkum ye" telefonu olarak alacagımdan Edge dıye dusunmustum ama dedıgım gıbı s6edge ın boyutları cok guzel, s7edge sankı kazulet gıbı. Cebe falan sıgmaz. S7 normal alacagım galıba. Bugun bır arkadasımın eskı S3 unu aldım, ısınma turları ıcın. Su ana kadar (şarj dayanımı dışında) anlasabılıyorum gıbı geldı. Turkcell den de 1GB/1hafta lık bı data aldım (tek kullanımlık). Data kullanım alıskanlıgım nasıl oalcak konusunda 3 asagı 5 yukarı fıkır edınerek sonrasında uygun bır paket sececegım.

Cevap ıcın tesekkur ederım.

Not:

3 için Uzak Masaustu programı dıyelım. Microsoft'un kendı yazdıgı ve Play Store a koydugu bır uygulama mevcut. Indırdım kurdum memnun kaldım.

6 için ekran sıfreleme ıstedıgınden henuz tecrube etmedım ama onun da sorun cıkaracagını sanmıyorum.

• Beyler note 5 kullaniyorum ama n8in yeri bende ayriydi sagolsun bi arkadasim 5 yildir cekmecede yatan n8ini bana getirmis cihazin sorunu yok ama kasa kötü durumda kendim kolay degistirebilirmiyim birde pil alicam ona gittigidiyorda satilan a kalite kasalarda problem yasarmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Beyler note 5 kullaniyorum ama n8in yeri bende ayriydi sagolsun bi arkadasim 5 yildir cekmecede yatan n8ini bana getirmis cihazin sorunu yok ama kasa kötü durumda kendim kolay degistirebilirmiyim birde pil alicam ona gittigidiyorda satilan a kalite kasalarda problem yasarmiyim

bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.kasa alsam değiştirebilsem 10 numara 2.telefonum olmuş olacak.kasa bitik durumda
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Baya bi ilana baktim 30 35 arasi kasa satiyolar ama kalitesi nasil bilemicem 80 90 liraya orjinal diye satilan kasalarda var ne kadar dogrudur orasi tartisilir.Kesinlikle bi kasa degisimi yapmam lazim ömürlük kenarda dursun nokianin efsanelerinden biri

• Hala kullanılır bu çok uygulama şart değilse

Nokianın en şık telefonlarından biri benim Nokia N97 Mini'yi almayip bundan mı alsam bilemedim şimdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha dün balık tutarken eşofmanımın cebinde duran N8 ile beraber suya gömüldüm. Başka telefonumda yok hafiften bi telefon arayışı içindeyim ama maddi sorunlar ve piyasadaki 100lerce telefon adamın kafasını karıştırıyor. Çıktım hemen gölden telefonu direkt güneş altına koydum, hala çalışıyordu. Bi yarım saat kadar sonra ekranı basmamaya başladı. Sonra tuşu basmamaya başladı. Telefonu biraz daha beklettim güneşte, herşeyi çalışır oldu. Tabi sonradan farkettim ki, ses açma tulu çalışmıyor, doğal olarak hoparlörüm cızırdıyor. Sadece ahize hoparlörü. Ekran kapalıyken tuşa basınca görüntü çıkmıyor ama "kilidi aç" yazısının bulunduğu kısma dokununca açılıyor. Bi türlü eskitemedim telefonu. Kırsam felan mecburiyetten yeni birşey alacağımda, kırılmıorda namussuz. Kaç kere düşürdüm yerlere patır kütür ama yok abi taş gibi. Aslında bi androidi olsa, veya en azından birkaç android uygulaması kullanabilsem, ne bileyim sıkıldığım zaman bi oyun oynayabilsem aslında, ölene kadar kullanırım herhalde. Sabah 8 de müzik açıp akşam 8 de kapatıyordum yine de şatjı bitmiyordu. Askerde 1 hafta kullanıyordum nerdeyse İyi telefon ama işte NOKIA eski NOKIA değil...

• Bu arada, telefonun "radyo kullanarak çal" özelliğini biliyorsunuz değil mi? Uzun yolda can kurtarıyor resmen. Aracın radyosu çekmediğinde ayarlıyorum frekansı, kendi müziğimden şahane dinliyorum. Hatta internetten açtığım şarkıyı bile yayabiliyorum. Şu telefonun keşke uygulama mağazası geniş olsaydı...
  • Ben de arkadaşın arabasındayken 808'im ile aymı özelliği kullandım. Çok işe yarıyor cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    808'de olduğunu bilmiyordum. Hatta sadece bu telefona deneme amaçlı koyuldu sanıyordum. Çok kullanışlı birşey. Şu anki akıllı telefonlarda da olsa çok şey ekler bence telefona.
  • N78, N79, N85, N86 ve 701'de mevcuttu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

N78, N79, N85, N86 ve 701'de mevcuttu.

808 için cfw kullanıyormusun?
  • SeaCaptain kullanıcısına yanıt
    Evet kullanıyorum.

• quote:

Evet kullanıyorum.

Rica etsem tavsiyede bulunabilirmisin? hangisini yükleyeyim?
    Kendi kullandığım CFW var. Sade ve tüm güncellemeler içine gömülü. İstersen bir dene. Değişiklikleri görmek içinhttp://www.maxi-cep.com/forum/konu/nokia-808-pureview-rm-807-symgo-v1-0-cfw.971647/ adresine bakabilirsin. Yalnız linke tıklamadan önce maxi-cep yazan kısımdaki - işaretini kaldır. Birleşik olarak **** yazması gerek. İndirme linki de aşağıda.

https://www.mediafire.com/download/99a9tzm7fq8o4gw

teşekkür ederim indiriyorum..

pure pack 4.4 yükleyeyim dedim zamanında çok kullanmıştım ama değişiklik de iyidir..

kulaklık sesibiraz az gibi ama cihazdan herhalde o..senin yeni cihaz nasıl?
    Pure Pack ile ortak noktaları var ve ona benziyor. Kulaklık sesi ve bas kalitesi bunda da artırıldı. Ben iki yazılımı da aynı iki cihazda test ettim bir fark yoktu. Pure Pack benim de uzun süre kullandığım bir yazılım oldu. Fakat güncelleme sunucuları da kaldırıldığı için güncellemeleri indirip kurma imkânı yok oldu. O yüzden tüm güncellemelerin yüklü olduğu bir CFW kullanmayı daha mantıklı buluyorum.

Yeni cihaz pırıl pırıl kız gibi. :)

• quote:

Pure Pack ile ortak noktaları var ve ona benziyor. Kulaklık sesi ve bas kalitesi bunda da artırıldı. Ben iki yazılımı da aynı iki cihazda test ettim bir fark yoktu. Pure Pack benim de uzun süre kullandığım bir yazılım oldu. Fakat güncelleme sunucuları da kaldırıldığı için güncellemeleri indirip kurma imkânı yok oldu. O yüzden tüm güncellemelerin yüklü olduğu bir CFW kullanmayı daha mantıklı buluyorum.

Eline sağlık çok güzel olmuş..tam istediğim gibi sade ve kullanışlı..gereksiz hiçbirşey yok..c hafızasını da bayagı arttırmışsın..

sabit kalır artık bende..teşekkür ederim...

valla kırmızı renkte 0 cihazı iyi bulmuşsun..gözün gibi bak:)
    bende siyah vardı sevdiğim birine verip çok pişman olmuştum..şimdi beyazı nasip oldu neyseki..asil duruyor..netten kılıf ve koruyucu da elime ulaştı..

sakın satma cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: SeaCaptain

quote:

Eline sağlık çok güzel olmuş..tam istediğim gibi sade ve kullanışlı..gereksiz hiçbirşey yok..c hafızasını da bayagı arttırmışsın..

sabit kalır artık bende..teşekkür ederim...

valla kırmızı renkte 0 cihazı iyi bulmuşsun..gözün gibi bak:)
    bende siyah vardı sevdiğim birine verip çok pişman olmuştum..şimdi beyazı nasip oldu neyseki..asil duruyor..netten kılıf ve koruyucu da elime ulaştı..

sakın satma cihazı

Beğendiğine sevindim. Güle güle kullan. Pure Pack'te gereksiz bir sürü uygulama vardı ve C diski hafızası da daha düşüktü. Ayrıca kamera çözünürlüklerine 12 ve 41 MP eklendi. 808'i asla satmam. Efsane cihaz. İki tane var elimde. Birini satacağım. Ufak tefek defosmasyonları var onun dışında sağlam cihaz.

Sagol tekrar teşekkur ederim..evet pure pack cfw de şmdi için gerek olmayan yazilimlar vardi..arınmış iyi olmuş..

Seni yakalamışken 2 adet sorum var üstat..1.si senin cfw ye orjinal fontu nasil uygularız?
    2.si senin diger 808 ne durumda ve ahize sesi nasil?

Eger ahize sesi saglamsa yani düşük değilse ve uygun fiyat verebilirsen ben alayim o cihazi

Sahibinden de vardı sanirim senin mi o cihaz?

Evet o cihaz ama ahize sesi düşük maalesef.

• 
Sayfa: önceki 21302131213221332134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.