Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.875
Cevap
0
Favori
239.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zekican09

quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

gps isteyenler için ndrive var türkçe gps isteyen googleden bulup yüleyebilirler

su gps olayini biraz daha acabilirmisin acaba
    tesekkur edrim

öncelikle google maps için telefonundan google bağlan ordan diğerileri seçeneği var google anasayfada ordan haritaları tıklayarak erişebilirsin gds ndrive içinde google a ndrive full diye aratırsan bulabilirsin
  • telefonunu garantiye yolladım fakat europe firmware kurmustum problem olurmu???
  • olmaz arkadaşım merak etme sonuçta NOKİAnın resmi yazılımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

Kutunun içinden data kablosu çıkmıyor mu?
    Eğer çıkmıyorsa telefondaki usb çıkışını tanımlayabilecek olan var mı
    Klasik fotoğraf makinalarında olan çıkışlardan mı acaba?

5800 ın kablosu oluyor
  • micro usb kablosu - ben bir elektronikçiden 4 TL'ye edindim.
    microSD kart için 16 GB'ye kadar desteklediği söyleniyor, ama içinden hafıza kartı çıkmıyor. 120 mb'lık dahili hafıza acil ihtiyaçlarınızı en azından kart alana kadar görecektir.

bu cihazın özelliklerine rağmen fiyatının bu kadar uygun olabilmesinin sebebi de bu: zayıf kutu içeriği.
  • Teşeşkkür ederim. Bi sorum daha olcak Cihaz Yöneticisine Girdigim zaman tanımlı sunucu profili yok diyor nedendir acaba? Acemiyim biraz kusra bakmayın .
  • arkadaslar ilginctir ama ben kronometreyi bulamadim cihazda ya deli oldum:-)yokmudur yoksa??
  • cihazda kronometre yok.
    Gps yok. Yani konumlandırma ve navigasyon harici bi gps alıcısı olmadan kullanılamaz. Sadece ovi suite ile yüklediğimiz haritalarda gezinme yapabilirsiniz.
    Nokia telefonların kullandığı standart kablo(genellikle 10cm civarında) ile pcye bağlayabilirsiniz. Yazılım güncelleme yapabilir çok daha gizli depolama modu ve pc suite özelliklerini kullanabilirsiniz
  • Arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim. Renk olarak kesinlikle siyahisi alınacak.. Ama sadece vatanda ve darty'de var gözüküyo. Vatan 400 diyo darty 370 diyo. Bakalım yarın bi araştırıracağım Electro world, bestbuy vs. vs.
  • Arkadaşlar e63'te şu karekterleri (ê, î, û ) kullanmak mümkün mü ve nasıl?
  • arkadaslar cepten video izleme merakiniz varsa m.vtap.com sitesinden vtap uygulamasini siddetle tavsiye ediyorum.program cok stabil calisiyo ve bence youtube muadili olabili youtube kadar icerigi oldugunu sanmiyorum ama ben mesela youtubeden phone arena sitesinin inceleme videolarini izlemeyi seviyorum ve arattigimda vtap da hepsini buldu ve program direk icinde aciyo videoyu real playera aktarma falan yok vodafone internet le edge hiziyla baglandim hemen hic takilmadi.ilgilenenlerin dikkatine...
  • arkadaslar belki siz kullaniyodunuz benimmi haberim yoktu diyorum ama cok begendim ben bu vtap i yaw goruntu kaliteside cok iyi:-)
  • arkadaslar tema lazim elinde guzel temalari bulunanlar paylasabilirlermi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

arkadaslar belki siz kullaniyodunuz benimmi haberim yoktu diyorum ama cok begendim ben bu vtap i yaw goruntu kaliteside cok iyi:-)

arkadasım sen cok ii diyince bende indirdim ama bazı videoları acmıyo sendede böle bi problem varmı beklıyo beklıyo sonrada acmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyy

quote:

arkadaslar belki siz kullaniyodunuz benimmi haberim yoktu diyorum ama cok begendim ben bu vtap i yaw goruntu kaliteside cok iyi:-)

arkadasım sen cok ii diyince bende indirdim ama bazı videoları acmıyo sendede böle bi problem varmı beklıyo beklıyo sonrada acmıyo

valla dostum program dün gece edgeyle takılmadan oynattıgı videoları bugun wifiden azda olsa takılarak oynatsadasuana kadar hiç video yu acmama gibi bir problem olmadı m.vtap.com olan site üzerinden izle ozaman videoları realplayere aktararak bakalım nasıl sonuc verecek..
  • arkadaslar telefonla nete baglandim opera mobil 10 u indir dedim indirdi ama nereye indirdi bulamyorum yardim lutfen
  • Telefon için en iyi Mail Programı hangisidir acaba tavsiye edebilceğniz program varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone_hate

Telefon için en iyi Mail Programı hangisidir acaba tavsiye edebilceğniz program varmıdır?

nokia messaging programı iyi bence push mail özelliğide var birçok hesabını aynı anda kuruyorsun içine..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alone_hate

Telefon için en iyi Mail Programı hangisidir acaba tavsiye edebilceğniz program varmıdır?

nokia messaging programı iyi bence push mail özelliğide var birçok hesabını aynı anda kuruyorsun içine..

Gmail hesabımı kulalnıam ama bi sorun çıkarmaz dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekican09

arkadaslar telefonla nete baglandim opera mobil 10 u indir dedim indirdi ama nereye indirdi bulamyorum yardim lutfen

nerden indirdin ovi magazadanmı yoksa operanın sitesindenmi telefon indirdikten sora yüklemeyi otomatik yapar yüklensinmi diye sorar zaten.sorada yükleme kısmında kısayol olusur semn yükle dedinmi indikten sora uygulama yöneticisine gir bi bak derim..
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.