Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.875
Cevap
0
Favori
239.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben ne küfür ettim ne hakaret ettim sadece biri yardım etsin dedim forumuda ii okudum ama gözden kacırmıs olabilirim asıl sen bu tarzla konusarak karsındakı insanı rencide edıyosun benim yardım istemem en dogal hakkım oldugunu düsünuyorum konusma bicimimdede bi kötülük görmedim ben..sana kimsenin neden yardım etmedigi beni ilgilendırmez ben burda tartısmak icin deil bisiler ögrenmek icin girdim sen bunu yanlıs anladıysan senin problemın
  • quote:

Orijinalden alıntı: djpisagor

arkada açık kalan uygulamaları nasıl kapatabiliriz? mesela n70'de "C" (silme) tuşuna basılı tutunca arkada açık kalan uygulamalar gösteriliyordu ve oradan kapatabiliyorduk. Bunda öyle birşey var mı acaba?

home kısayol tuşuna basılı tutarak oluyormuş. kendim buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: webelectronics

yazım dilini ingilizce yap, ben öle kullanıyorum daha iyi oluyor :D

boş mesaj aç , secenekler - giriş secenekleri - yazma dili

ingilizce yap dene bak nasıl kolay oluyor

Evet ingilizce yapınca düzeldi, sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyy

core player da desteklemıyo dıyo nese artık yapcak bisi yok teseükr ederim

arkadaşım sen telefon hackli değil sanırım eğer hackli değilse googleden arat nasıl hackleneceğini o işlemleri yap sonra istediğin programı kurabilirsin.
  • S60v3 S60v5 Moody by PiZero - FP1, FP2, 5th, Eseries

İndirmek için tıklayınız!

Kesinlikle tavsiye edilir.

Tüm S60v3 FP1, FP2, Eseries ve S60v5 cihazlarıyla uyumludur.

• quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

quote:

core player da desteklemıyo dıyo nese artık yapcak bisi yok teseükr ederim

arkadaşım sen telefon hackli değil sanırım eğer hackli değilse googleden arat nasıl hackleneceğini o işlemleri yap sonra istediğin programı kurabilirsin.

evet onu arastırdım ama bu konularda ii olmadıgım icin yapamadım:( ama yapmak cok isterdim hacklendıgı zaman tüm videoları acabiliyomussun:( ama ben beceremem cok karısık geldı bana ve bilmedigim seylerde var üstelık yinede cok tesekür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

S60v3 S60v5 Moody by PiZero - FP1, FP2, 5th, Eseries

teşekkürler üstadım

• dostlar aparatın yazılımını nasıl öğrenebilirim. ona göre güncelleştiricemde.
  • nokia updater var nokianın sitesinde ordan öğrenilebilir
  • bugün hiç aklımda yokken aldım bu telefonu. bu email olayı ücretli mi ? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLiKaratas -- 22 Ağustos 2010; 2:35:37 >
  • quote:

ben ne küfür ettim ne hakaret ettim sadece biri yardım etsin dedim forumuda ii okudum ama gözden kacırmıs olabilirim asıl sen bu tarzla konusarak karsındakı insanı rencide edıyosun benim yardım istemem en dogal hakkım oldugunu düsünuyorum konusma bicimimdede bi kötülük görmedim ben..sana kimsenin neden yardım etmedigi beni ilgilendırmez ben burda tartısmak icin deil bisiler ögrenmek icin girdim sen bunu yanlıs anladıysan senin problemın

Küfür ya da hakaret ettiğini ima etmedim, sadece yardım isteme üslubunun (bence) yanlış olduğunu söyledim. Ben kendi adıma yardım isterken rica ederim ve emir kipi kullanılarak istenen yardıma cevap vermemeyi uygun buluyorum. Yoksa rencide etmek gibi bir amacım yok, o tarz bir konuşmaya da girmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLiKaratas

bugün hiç aklımda yokken aldım bu telefonu. bu email olayı ücretli mi ? teşekkürler

ben yaptım valla ücretlı deil sanırım cünkü zaten deneme süresi vermıs oluyo sana deneme süresi bitince ücretlendırme yapılcak sanrım deneme süresi bitimindede sana haber verilıyomus
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

ben ne küfür ettim ne hakaret ettim sadece biri yardım etsin dedim forumuda ii okudum ama gözden kacırmıs olabilirim asıl sen bu tarzla konusarak karsındakı insanı rencide edıyosun benim yardım istemem en dogal hakkım oldugunu düsünuyorum konusma bicimimdede bi kötülük görmedim ben..sana kimsenin neden yardım etmedigi beni ilgilendırmez ben burda tartısmak icin deil bisiler ögrenmek icin girdim sen bunu yanlıs anladıysan senin problemın

Küfür ya da hakaret ettiğini ima etmedim, sadece yardım isteme üslubunun (bence) yanlış olduğunu söyledim. Ben kendi adıma yardım isterken rica ederim ve emir kipi kullanılarak istenen yardıma cevap vermemeyi uygun buluyorum. Yoksa rencide etmek gibi bir amacım yok, o tarz bir konuşmaya da girmedim.

işte sanal ortamda yüz mimikleri olmadıgı icin yanlıs anlasılma olasılıgının cok yüksek oldugunu unutmamak gerekır ben orda emir kipiyle bisi dile getirmemistim aslında sadece biranevvel cevaplanmasını istedigim icin heycanlandım aslında kimseye emir falan verdigim yok ne haddime :) nese ozman sen öle gördüysen cevap vermemeyide uygun gördüysen yapcak bisi yok yinede tesekürler:)

• sertifika olayını çözebilen bi babayiğit yok mu ya. telefona hiç bişey yükleyemiyorum.
  • Sertifika problemini aşmak için telefona "hack" işlemi yapmak lazım.

** Hack işlemini B U R A D A K İ [http://www.maxi cep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/helloox-en-basit-hack-methodu-butun0v3-fp1-fp2-199850.html (linkteki "maxi cep" bitişik yazılacak)] uygulamalarla yapabilirsiniz ANCAK!!! linkini verdiğim konudaki uygulamalar imzasızdır ve bunu sizin telefonunuza ait sertifika ile imzalamanız gerekir.

** Uygulama imzalamak içinse B U R A D A K İ [http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/uygulama-imzalama-anlatimi-by-reis-i-eagles-t651.html] yöntemi uygulayabilirsiniz. Yine bu linkte nasıl sertifika isteneceği ve imzalanacağı gayet açık ve anlaşılır olarak anlatılmakta...

Yani sırasıyla, önce 1. linkteki imzasız uygulamaları indiriyorsunuz. Ardından 2. linkte anlatıldığı gibi telefonunuza özel "sertifika" ve "anahtar" dosyalarını Çinli siteden temin ediyorsunuz. Ardından yine 2. linkte anlatılan yöntemle indirdiğimiz programı imzalayarak telefonumuza kuruyoruz. En son olarakta kurduğumuz HelloOX uygulamasını çalıştırıyoruz ve otomatik olarak telefonu "hack" işlemine tabi tutuyoruz. Artık sertifika hatası olmadan istediğimiz uygulamayı kurabiliriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 22 Ağustos 2010; 11:41:19 >

• quote:

Sertifika problemini aşmak için telefona "hack" işlemi yapmak lazım.

** Hack işlemini B U R A D A K İ [http://www.maxi cep.com/s60-3rd-sistem-modifikasyon-uygulamalari/helloox-en-basit-hack-methodu-butun0v3-fp1-fp2-199850.html (linkteki "maxi cep" bitişik yazılacak)] uygulamalarla yapabilirsiniz ANCAK!!! linkini verdiğim konudaki uygulamalar imzasızdır ve bunu sizin telefonunuza ait sertifika ile imzalamanız gerekir.

** Uygulama imzalamak içinse B U R A D A K İ [http://www.reis-ieagles.com/anlatimlar-makaleler/uygulama-imzalama-anlatimi-by-reis-i-eagles-t651.html] yöntemi uygulayabilirsiniz. Yine bu linkte nasıl sertifika isteneceği ve imzalanacağı gayet açık ve anlaşılır olarak anlatılmakta...

Yani sırasıyla, önce 1. linkteki imzasız uygulamaları indiriyorsunuz. Ardından 2. linkte anlatıldığı gibi telefonunuza özel "sertifika" ve "anahtar" dosyalarını Çinli siteden temin ediyorsunuz. Ardından yine 2. linkte anlatılan yöntemle indirdiğimiz programı imzalayarak telefonumuza kuruyoruz. En son olarakta kurduğumuz HelloOX uygulamasını çalıştırıyoruz ve otomatik olarak telefonu "hack" işlemine tabi tutuyoruz. Artık sertifika hatası olmadan istediğimiz uygulamayı kurabiliriz...

helloox ile hack işlemini yapmadan uygulamayı imzalayıp kursak ne olur yani program kurulamaz mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aLiKaratas

bugün hiç aklımda yokken aldım bu telefonu. bu email olayı ücretli mi ? teşekkürler

ben yaptım valla ücretlı deil sanırım cünkü zaten deneme süresi vermıs oluyo sana deneme süresi bitince ücretlendırme yapılcak sanrım deneme süresi bitimindede sana haber verilıyomus

hmm sağolasın ben araştırayım.

bir de mavi renkli aldım siyah bulamadım serviste falan renk değişimi yaparlar mı ?
  • quote:

Sertifika problemini aşmak için telefona "hack" işlemi yapmak lazım.

çok iyisin dostum, hemen işe koyulalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

helloox ile hack işlemini yapmadan uygulamayı imzalayıp kursak ne olur yani program kurulamaz mi?

Şöyle ki; her uygulamanın imzasız halini bulmak imkansız. Hatta çoğu uygulama imzalı olarak piyasada. O yüzden HelloOX kurmak gerekli hale geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

S60v3 S60v5 Moody by PiZero - FP1, FP2, 5th, Eseries

Bu tema mı? ve E63 için uyumlumu acaba?

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.