Şimdi Ara

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <== (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.478
Cevap
29
Favori
326.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce çıkardığı yeni modeller ile piyasada tutunması lazım... Bekleyip göreceğiz..

Bir gün LG,Samsung klasmanına yükselirse ki çok zor, işte o zaman böyle aykırı modeller çıkarabilir nokia..

Herşeye sıfırdan başlıyor işleri çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

Önce çıkardığı yeni modeller ile piyasada tutunması lazım... Bekleyip göreceğiz..

Bir gün LG,Samsung klasmanına yükselirse ki çok zor, işte o zaman böyle aykırı modeller çıkarabilir nokia..

Herşeye sıfırdan başlıyor işleri çok zor.

Bana kalirsa cikardigi modellerle tutunmasi zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun "Cep telefonu fotoğrafçılığı" konu başlığına da ekledim buraya da ekleyeyim ki konu ölmesin

Orjinali 34 MP(7728X4354) ama upload en büyük sorun olduğu için İrfanview ile resize yaptım..Tabi resize yapınca kalite bir miktar düşüyor.

...

Ama her daim ve hala çok iyi çekiyor.

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <==

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 3 Ağustos 2017; 18:15:8 >

• silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 5 Ağustos 2017; 0:10:48 >
  • 808 satan var mi

1020 de olur

• Nokia 808 i sıfır olarak nerede bulabilirim ?Ben de 808 almak istiyorum da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37A42C87E -- 2 Kasım 2017; 5:52:1 >
  • İmkansız. Bulunsa bile fahiş bir fiyatta olur.
  • Resimlerde görünen "Ara (Search)" butonlarını nasıl kaldırabilirim? Ana ekrandaki "Ara (Search)" butonunu kaldırdıktan sonra, ana ekranda "Ara (Call)" butonunu nasıl ortalaya konumlandırabilirim?

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <==  ==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <==

• bunlar için zamanında cfw'ler vardı. Custom FirmWare yani. onları bir araştır istersen.

• https://youtu.be/jxxNsrSDxCo

İPhone 8 ve Nokia 808 foto kalitesi. Benim incelemem

• seglopsi kullanıcısına yanıt
    Şu an kullandığım bir CFW var ve memnunum. Yalnızca sistem dosyalarında oynamalar yaparak bu değişikliği yapmak mümkün mü?
  • o kadarı hakkında fikrim yok. dediğin yolla birşeyler yapmak mümkündür ancak bu işlerle uğraşan da dünyada muhtemelen kalmadığı için bilgiye erişmen uzun zaman alacaktır.

• ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Yozgat'ı gördüm sanki 😊

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alifatih kullanıcısına yanıt
    Aynen Yozgat 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

https://youtu.be/jxxNsrSDxCo

İPhone 8 ve Nokia 808 foto kalitesi. Benim incelemem

emeğine sağlık. 1020yi satmıştım ama 808 iyi ki hala elimde dedim bir kez daha
  • az önce n8 başlığından geçtim burayada uğrayım dedim selamlar.

• Bir zamanlar burası cıvıl cıvıldı. Şimdi ıssız bir kasaba gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar temiz sorunsuz kamera lensi çiziksiz değişeni olmayaz nokia 808 arıyorum. Satan arkadaş varsa alabilirim.

• Arkaplanda sessizce çalışacak çağrı engelleme uygulaması var mı? Mümkünse SMS de engelleyebilsin.
  • Maxi'de vardı uygulamalar. Handy Blacklist, TrueCaller, Advanced Call Manager dene istersen iş görüyorlardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.