Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    şimdi yanıp sönüyo ekran ve yarısı gitti

yazarken simsiyah bir ekrana büründü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 22 Nisan 2019; 22:33:28 >
  • Merhaba arkadaşlar benim telefonda da parmak izi sorunu var güncelleme sonrası parmak iziyle açmayı tekrar aktif yapmam gerekiyor parmak tanıt diyor başparmağı tanıtınca da zaten var diyor böyle diye diye 10 parmağı tanıtttım şimdi de ayak parmaklarına geçtim
    şarjı bitti kapandı şimdi şarja taktım yine parmak izi tanınmadı diyor var mı benzer sorun yaşayan çözüm nedir acaba ?

not: almadan o kadar kullanım testi videolarına ve tavsiyelerine bakıp(teknoseyi,shiftdelete hardware plus vs) aldım eski telefonum iphone se yi mumla arıyorum valla fotoğraf kalitesi carl zeis lens dedik iphone un yanına yaklaşamaz
  • sagolun hocam kontrol ettim ayni duruyor.ekran degismis aidata 64 ten bakinca panel id ismi cikmiyor eskiden lgd panel yani lg cikiyordu.
  • Bahsettiğiniz ekranın yarısının dikeyde gitmesi problemiyse esas sebebi ilk üretim cihazlardaki logic board veya flex kablolarından birinin dayanıksızlığı ile alakalıydı sanırım ama giderken yanında ekranı ve anakartı da götürebiliyor görünüşe göre. Tamir edilir hocam ancak serviste anakart da değiştirilirse şaşırmayın. Eskiden bu forumda neredeyse hiç görülmeyen bir problemdi ama son zamanlarda biraz daha fazla çıkıyor sanki. Geçmiş olsun, inşallah önemli bilgilerinizin bir yerlerde yedeği vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 23 Nisan 2019; 16:3:4 >
  • okidoki64 kullanıcısına yanıt
    Telefona Android P yüklüyse panel üreticisi görünmeyebilir hocam. Oreo yüklüyse ve panel üreticisi hâlâ görünmüyorsa tebrik ederim, telefonunuza takılan panel muhtemelen LG değil ve başınızın bir daha ghost screen yüzünden ağrıması ihtimali artık çok daha düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 22 Nisan 2019; 23:14:1 >
  • Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    hocam son versiyon kurulu maalesef tekrardan 8 ze donme sansim varmi
    Android P Şubat 2019 güvenlik yamasındayken Oreo'ya geri dönmeyi başardım ama ilk kurulumda zorla Pie güncellemesini yükletti yine resmen Bir ara tekrar deneyeceğim, Oreo'da kalmayı becerebilirsem buraya da yazarım nasıl yapmamız gerektiğini hocam
  • şu garanti olayı nasıl yürüdüğünü bilen varmı hepsiburadadan alındı cihaz
  • Aklınıza takılan sorular için bana özel mesaj atabilirsiniz hocam, müsait olduğumda elimden geldiğince size cevap veririm
  • hocam , satici hepsiburada ise sitede yazan talimat ile urunu hb ye gonderebilirsiniz onlar ugrassin ama satici hb degil ise sadece direk yetkili servise gonderebilirsiniz. oda nokia turkiye garantisi icin buhttps://ounoservice.com/

ithaalatci garantili ise nasil isledigini bende bilmiyorum.
    satıcı hepsiburada olmasına karşın "teknik servise sizin göndermeniz gerekmektedir." denildi ve gün boyunca yardımcıda olmadılar servis formunu ben dolduruyorum kendim ve Ouno ya yolluyorum tam saçmalık

edit

hiçbir şekilde kendi sattığı ürüne destek vermiyo neden mi bide notebook faciyası var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 24 Nisan 2019; 2:43:38 >
  • Ghost screen bende de çıktı. Özellikle Google keyboardun gölgesi uzun süre kalıyor ekranda. Benim gibi cihazı neredeyse hiç kullanmayan birinde bile meydana geldiyse herkeste olacak demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imisoglu -- 25 Nisan 2019; 1:1:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyede koyu tema kullanmanızı tavsiye ederim

• batuhanb85 B kullanıcısına yanıt
    Beyaz Gboard teması -hele tuş kenarlıkları da etkinse- problemi azdırıyor gerçekten; ama bunun için endişelenip klavye rengini değiştirmenin gereği yok hocam Her Nokia 8 er ya da geç ghost screen'i tadacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 27 Nisan 2019; 13:52:16 >
  • telefonun kaybolma durumu varmı başına gelen oldu mu yoksa ilk ben miyim :(
    yarın ounoyu biarıyayım bu konu hakkında
  • Yeni takılan ekran da pil göstergesi iz bırakıyordu, bugün itibariyle soldaki saat göstergesi de iz bırakıyor artık. Siyah yazı olunca, gri renkli ekranda çok belli oluyor. 1 saat aralıksız kullanım sonrası oldu. Ucuz etin yahnisi misali ucuz cihazın ekranı bu kadar oluyor demek ki! Sırada anakart mı var yine bakalım?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim galba anakart olabilir :))
    garantiden gelsin bakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanb85

Klavyede koyu tema kullanmanızı tavsiye ederim
    Zaten koyu tema kullanıyorum hocam. Ama pek işe yaramıyor.

• Hocam telefonunuz geri geldi mi? Veya en azından tamir edildi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 28 Nisan 2019; 20:31:36 >
  • Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    hiç bir fikrim yok ounoda cihazımı sorgulattığımda böyle bi kayıt bulunamadı diyor :)

neyse ki kendilerini aradım cuma günü şüpeye düşerek cihaz ellerindeymiş yarın tekrar arıyıcam

durumunu öğrenince yazarım umarım olur

edit

bişey değil got oynuyodum enson 18lv dadandıydı herhalde girince kale felan kalmıyacak :)
    üşendiğimden bluestack kurmamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 28 Nisan 2019; 20:52:18 >
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.