Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.440
Cevap
56
Favori
346.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oreoya döndüm titreşimler düzeldi, son pie güncellemesini yükledim titreşimler yine ikiliyor. ben artık hatadan çok kasıtlı öyle ayarlandığını düşünmeye başladım. siz bir fark hissettiniz mi titreşimlerde?(klavye ve navigasyon tuşlarında)
  • Videolar ve fotoğraflr için bir çözüm var mı arkadaşlar. Video çekersen çok karanlık gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustyxxx M kullanıcısına yanıt
    Gcam var ama en iyi çözümü hangi sürüm bilmiyorum ben en son sürümü indirip kurdum. Bilen biri bizi aydınlatabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pie: ekran yanığı azalıyor sanki. Oreoda Ok Google diyince asistan çıkıyordu. Şimdi kayboldu.

• Telefon güncellemelerini komple nasıl kapatabilirim.
  • Son Pie güncellemesini bende kurdum. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Telefonda banka uygulamalarına giriş yaparken tarafıma gelen şifre sms leri artık gelmiyor. Normal kişi mesajları geliyor fakat bankanın şifre sms leri gelmiyor. Fikri olan?
  • pesimistec kullanıcısına yanıt
    Şimdi bende denedim gelmedi bana da, bende de sorun varmış

Edit: ilginç olan banka hariç her yerden mesaj geliyor.

Edit 2: Bankanın eski mesajlarını açtığımda "bu görüşme engellenen kişiler içerdiğinden tüm mesajları görmeyebilirsiniz" diyor fakat engelli numaralarda ismi gözükmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 23 Ocak 2019; 9:43:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimistec

Son Pie güncellemesini bende kurdum. Fakat şöyle bir sıkıntı var. Telefonda banka uygulamalarına giriş yaparken tarafıma gelen şifre sms leri artık gelmiyor. Normal kişi mesajları geliyor fakat bankanın şifre sms leri gelmiyor. Fikri olan?
    Ben de kurdum ama bana geldi şifre.
    Yalnız ben telefonu Pie güncelledikten sonra formatladım belki ondandır.
  • Ben Halkbank'ı denedim mesaj geldi.

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    bu durum bende de olmuştu. hem operatoru hem de bankayı aramıştım ama hiç bir sorun gözükmüyordu. bunlarla uğraşırken pie beta yı yüklemiştim ve banka mesajları gelmeye başlamıştı. büyük bir ihtimal engelli numaralar içerisinde bir bağlantı kurup engelliyor ama nasıl ve nedendir bilmiyorum. benim çözümüm şans eseri işletim sıstemi sıfırlandığında çözülmüştü. belki mesajlar uygulamasını hem veri hem de uygulamayı temizlersen belki bir çözüm olur
  • Ziraat bankasında da mesaj gelmiyor arkadaşlar. Bütün engellenen numaraları kaldırınca mesaj gelmeye başladı arkadaşlar bı kaç bet sitesi engellemiştim geri kaldırırım hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admknl -- 23 Ocak 2019; 10:58:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu mesaj olayı için ne zamandır uğraşıyorum ve güncellemeden dolayı olacağı hiç aklıma gelmezdi. Operatörü arıyorum bankalar engellenmiş şimdi açtım diyor 72 saat içinde gelecek diyor ve yine gelmiyor. 1 ayı geçti böyle olalı.

Edit: Sadece AA haber ve karikatür(türk telekomun servisi durmadan saçma karilatürler atıyordu) engelliydi onların engelini açtım düzeldi. Neden böyle bşr saçmalık olmuş anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 23 Ocak 2019; 11:6:48 >
  • Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle söyleyim ziraatten ikinci hesap açarken mesaj gelmiyordu sim kart yada telefon mu değiştiriniz mesaj gelmesi lazım demişti evet ikisininde değiştirdim deyince birşeyler yaptı ve gelmeye başlamıştı başka telefonda deneyin inada gelmiyorsa sim kartınızda problem olabilir

• admknl A kullanıcısına yanıt
    Editledim mesajı hocam 2 tane engelli vardı ve onları kaldırınca düzeldi. Banka mesajları ile ne alakası var onu çözemedim hâlâ.

• Tamamdır engelli numaraları silince bende de düzeldi ilginç gerçekten bir bug var herhalde o kısımda

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam düzenlemesine

• Aynen benimde düzeldi engellenen numaraları kaldırınca. Bende mesaj ayarlarında kayboldum durdum. Fikir veren arkadaşlara teşekkürler...
  • merhaba arkadaşlar,
    garip bir hata var Pie da.
    Telefonu %100 şarj ettiğimde "şarj oldu" yazacağıma "ödeme alındı" yazıyor. Ne alaka anlamadım??
  • Android pie güncellemesinden sonra bu en son çıkan gcam uygulaması resim çekme sırasında hata vermeye başladı dedim herhalde Oreo sürümü için indirdim şimdi ondan çalışmadi daha sonra gittim pie için olanını indirdim yine hata verdi nedeni nedir sizce?

• Şarj; bende de aynı ödeme alındı yazıyor. 100 olduğu halde şarj oluyor yazıyor ama dün gece takılı bırakınca öyle yazdı. Pie için olan gcam bende hiç açılmadı, hata veriyordu sildim. Parmak izi ile açarken; eğer şifre ile de açma varsa klavye gözüküyor ve kayboluyor. Ama desenli şifre yapınca olmuyor. Ghost çok azaldı bende. Siyah olan pil hat ve klavye, soluk siyahi olmuş, belki bu yüzdendi. Şarj süresi yine güzel gidiyor. Ok Google deyince çalışan asistan, artık çalışmıyor. Çok uğraştım ama home tuşuna basarak açılır kapanır hale döndürdüm sadece.

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.