Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.440
Cevap
56
Favori
346.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rainhard

Arkadaslar bir sorum olacak whatsapp tan vs mesaj gelince telefon kilit ekraninda direk gostermiyor sadece ses cikartip titriyor bunu nasil ayarlayabilirim acaba?
    Telefonda şifre varsa ayarlardan güvenlik kısmında kilit ekranı tercihleri diye bir kısım var. Orada en üstteki seçenekte kilit ekranı kısmında bildirim içeriğinin tamamını göster seçeneğine tıklarsanız bildirimler gözükür. Mesajlarım gözükmesin ama nereden geldiğini bileyim derseniz de bildirimlerdeki hassas içeriği gizle diyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 61 TRABZON 61 6 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yanlis sordum herhalde bildirimler gorunuyor da msj vs gelince telefon otomatik olarak uyanmiyor. Ekran acilmiyor yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kılıf olarak cc-801 nasıldır kullanan oldu mu? Bende normal silikon olan var hem sarardı hem de dandik telefon hissi veriyor.

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    Güzel kilifmis bizim ülkede satışı var mı

• stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim hocam bir de yabancı sitelerde 22£ falan olunca vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Açıkçası evden işe kullanıyorum. Evde de işte de wifi var.

Ekran resimleri aşağıda. %20 şarjım kaldı şimdi takacağım ama 3 saat aldım yani şaka gibi..
    Oyun falan hiçbir şey oynamıyorum. Sadece sosyal medya.

Alıntıları Göster
    Yani sizinki normal değil gibi. Telefonu bir yeniden başlatın. Arkadaşın dediği gibi senkronizasyon yapın. Ayarlar>pil>sağ üstte üç nokktaya tıklayıp tam cihaz kullanımına tıklayın. Aşağıdaki fotoğrafdaki gibi onu atın bir. Belki farklı bir şey görürüz

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

• imei sonu 48 le biten arkadaş varmı,seri no da 18 le bitiyor, acaba amazon a iade ettiğim telefon tekrar birinize göndermiş olabilirlermi. Kullanırken oyun yüklü değilken pil süresi 4 saat üstüne hiç çıkmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgsahin -- 17 Kasım 2018; 17:3:4 >
  • Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sanırım telefonu çok fazla kullanmadığım için böyle? Sonuçta kullanmasam da bitiyor pil.

Tasarruf modunu açmak istemiyorum çünkü görsellik tamamen gidiyor o zaman. Ama başka ipuçları varsa söyleyebilir misiniz daha uzun süre pil için?

Veri tasarrufunu açtım bu arada şimdi. Bir yararı olur mu?

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

• rainhard kullanıcısına yanıt
    Glimpse Notification adlı uygulamayı indirin storedan. Telefonun kendisinde yok bu özellik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    Telefonu açıp aralıksız kullanırsanız 9 saat üzerinde ekran süresi alıyorsunuz.

Ancak siz telefonu en son 2 gün (36 saat önce) şarja takmışsınız dolayısı ile aynı pil süresini beklememek lazım.

Email hesabı tanımladıysanız güncelleme sıklığını saatte bire çekerseniz ve operatörünüz iyi çekiyor çok kopma yapmıyorsa daha yüksek pil süresi alırsınız.

Facebook twitter instagram messenger bunların notification ları telefon kapalı olsa da gelecek ve şarjdan yiyecek.
  • Çok teşekkürler hocam.

• quote:

Merhaba, sanırım telefonu çok fazla kullanmadığım için böyle? Sonuçta kullanmasam da bitiyor pil.

Tasarruf modunu açmak istemiyorum çünkü görsellik tamamen gidiyor o zaman. Ama başka ipuçları varsa söyleyebilir misiniz daha uzun süre pil için?

Veri tasarrufunu açtım bu arada şimdi. Bir yararı olur mu?

Hocam aslında çok da kötü değil ben her gün bazen günde 2 kere şarja takıyorum. Siz 2 3 günde bir takıyorsunuz. Yeterli bir süre gibi. Çünkü telefon boştayken de şarj yiyor. Hatta bazen çekim zayıf olan yere gidince şarjım çabuk bitiyor. Bunlar hepsi etkiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Hocam aslında çok da kötü değil ben her gün bazen günde 2 kere şarja takıyorum. Siz 2 3 günde bir takıyorsunuz. Yeterli bir süre gibi. Çünkü telefon boştayken de şarj yiyor. Hatta bazen çekim zayıf olan yere gidince şarjım çabuk bitiyor. Bunlar hepsi etkiler

Alıntıları Göster
    2 veya 3 günde bir takmıyorum ki ben de..

1.5 gün gidiyor en fazla şarj.

• quote:

2 veya 3 günde bir takmıyorum ki ben de..

1.5 gün gidiyor en fazla şarj.

Alıntıları Göster
    Sıfırlayın diyeceğim de kendi adıma diyeyim bayağı zor bir şey. En azından bir kapatıp açsanız bile fark edebilir. Onun dışında pek de bilgim ve yapabileceğim bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Sıfırlayın diyeceğim de kendi adıma diyeyim bayağı zor bir şey. En azından bir kapatıp açsanız bile fark edebilir. Onun dışında pek de bilgim ve yapabileceğim bir şey yok.

Alıntıları Göster
    Peki teşekkür ederim. İdare edeceğiz artık böyle.
    Hocam merhaba bende benzer bir sorunla karşılaşıyordum, Türk telekomun 4.5G sinden kaynaklanıyor dediler ne kadar doğru bilemem ama 3G ye alınca şarj süresi 7-8 saate çıkıyor

• arkadaşlar ilk sayfadaki aliexpressten olan ekran koruyucu dışında türkiyedeki alışveriş sitelerinden alınabilecek ekran koruyucu var mıdır nokia 8 için ?
    Çekim gücü genel olarak ne alemde. Kaç çizgi çekiyor? Eğer ki zayıfsa şarjı epey götürür bu durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Çekim gücü genel olarak ne alemde. Kaç çizgi çekiyor? Eğer ki zayıfsa şarjı epey götürür bu durum
    İş yerinde wifi, evde wifi.
    Telefon da en az 3 diş çekiyor evde de işte de.
    Bu durumda batarya kullanımı anormal derecede kötü gözüküyor Telefonu sıfırlayıp deneyin derim olmazsa da garantiye götürmek gerekebilir

• 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.