Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• admknl A kullanıcısına yanıt
    Lütfen hocam. Çok sevinirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • udontknownothingjonsnow U kullanıcısına yanıt
    Olumsuz bir durumu var mı acaba? Şu an bendeki tam kaplayan jelatin şeklinde olan. Fakat hemen çiziliyor. Tırnak bile çiziyor. Yeni ve sorunsuz bir şey arıyorum.

• serkankayaoglu S kullanıcısına yanıt
    bizzat ürün bu en memnun kaldığım ve sizinde kalacağınızı düşündüğüm model olacaktır

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/nokia-8-kilif-silikon-02-mm-blue-nano-cam-P214250921
    onlardan ben 3 tane kullandım çok çabuk kırılıyor cebinizde bile gitme ihtimali var çok kalın olduğu için ekran hassasiyetini berbat ediyor
    Hocam link e girilmiyor. Rica etsem tekrar yollar misiniz?

mobilden değilde masaüstünden gönderdim ama bir daha atıyorum link sağlam

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/nokia-8-kilif-silikon-02-mm-blue-nano-cam-P214250921
    Yorumlarda, ses tuşları sorunlu ve ekran koruyucu tam değil diyorlar. Sizde nasıl? Hangi renk var sizde? Şeffaf kalmış, bu nasıl durur acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kılıf şeffaf zaten koruyucu kenarda biraz kesik ama kalkma yapmıyor alt ve üst biraz fazla kesik ama sıkıntı olacağını sanmıyorum ben çok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pie ertlendi 2019 da anca

Ses tuşlarını basmada sıkıntı var, sert basmak gerekiyor, tam oturmuyor kılıf, yazmış biri. O nasıl sizde?

• Ben spigen tarzı kullanıyorum şeffaflar soluyor diye hiç kullanmadım şeffaf

Verdiğiniz link şeffaf plastik kılıf ve yorumları tam oturmuyor şeklinde ama siz spigen tarzı kullanıyorum diyorsunuz. Verilen link ile kullanılan başka şeyler olmuyor mu acaba?

• Hocam ekran bandı için o linki verdim kılıf bahane 5 liralık mal kılıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admknl -- 3 Aralık 2018; 1:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: server06

Merhaba arkadaşlar, eşime Nokia 8 aldık(hbden efsane cumadan,gerçi daha gelmedi ama:) uzun süredir deneyimleyen arkadaşlar, özellikle şu ekran sorunu kafama takıldı. durum nasıl gerçekten rahatsız edici bir şekilde ekran kalitesinde bozulma oluyor mu? fiyatına göre en uygun bu vardı alınabilecek(2-2500 arası bütçemiz).
    Başka deneyimlerini paylaşacak arkadaş varmıdır?

• server06 S kullanıcısına yanıt
    Bende henüz ghost screen yok 3 ay falan oldu galiba ama ekranda pembelesme olduğunu farkettim yoğun kullanımda yakında ghost olur kesin.

Benim mikrofon bozuk whatsappta ses kaydı yapmıyor. Garantiye yollamayı düşünüyorum. Yedek telefon yok idare ediyorum pie güncellemesi ile düzelmez ise yollayacağım.

Ben bu telefondan soğudum. Diyeceksin ki her telefonda kronik sorunlar var ama bundan sonra ya Samsung ya Apple alırım ofiste herkes bunları kullanıyor kimse de sıkıntı görmedim. Bunlarda da olabilir ama bunun gibi kafadan kronik problemle gelmiyor.

Kullanmadiysan iade et derim.

• bu pie half life 3 e dönmesin

• 4 aydır kullanıyorum. Ghost screen yada pembeleşme yok, sanırım sürekli güç tasarrufunda kullanmam ve çok oyun oynamamamın etkisi var. Fakat yorumlardan gördüğüm üzere bu ghost falan bizde de olacak ve bu durumdan ötürü telefondan acaip soğudum. Lanet olasıca lg...
  • Bu ghots screen ya pembelesmeyi nasıl anlarız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BBC886F5C

bu pie half life 3 e dönmesin
    Android 10 gelir mi acaba diyordum seneye ama 9 gelse şükredecegiz :) . Xz1 hem 9 u aldı hemde seneye 10 u alacak . Sanal tuşlar ile devasa çerçeveleri olmasa onu alırdım kesin .

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.