Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.442
Cevap
56
Favori
346.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende epey arttı hocam. Hem çıkma süresi azaldı hem de pembelik daha çok belli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraybtgn E kullanıcısına yanıt
    1 saatten fazla Spotify kullanıyorum daha az batarya kullanıyor.
    %15-20 normal değerin biraz üstünde, veri kullanımı da etkileyebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • branta kullanıcısına yanıt
    Hocam bende eğer telefon çok ısınırsa renk farketmeksizin görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Gece telefonu kullanmadığım zaman 6-9 saat arası bir periyotta %1-3 arası bir pil tüketimi oluyor benim telefonumda hocam. Bekleme ve kullanım esnasında pil ömrünü etkileyen birçok faktör olduğu için sizin pil performansınız hakkında kesin bir şey diyemem ama bana biraz az gibi geldi Müziği hafızadan mı yoksa internetten mi dinliyorsunuz, ekran/kablosuz/mobil veri bu esnada açık mı, ekran açıksa parlaklık yaklaşık olarak hangi seviyede söylerseniz daha sağlıklı bir yorum yapabiliriz hocam

• branta kullanıcısına yanıt
    Bende artış oldu hocam. Sorun ortaya çıkalı yaklaşık 1-1.5 ay olmuştur sanırım ve bu süre zarfında problemin hem şiddeti arttı hem de ortaya çıkması için gereken süre azaldı. Git gide daha da kötü oluyor yani Telefonu alalı daha 6 ay olmadığı için aldığım yere iade edip kavga dövüş paramı geri almakla cihazı servise verip garantiden ekran değişimi yaptırmak arasında gidip geliyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 2 Aralık 2018; 0:8:24 >
    Hocam arkaplan uygulamaları ne durumda? Tavsiyem arkaplan uygulamalarından gereksiz olanları kapatmanız. Bunu Ayarlar>>Pil>>Arkaplan Etkinlik Yöneticisi'nden ayarlayabilirsiniz. Ayarladıktan sonra cihazı yeniden başlatmanızı tavsiye ederim.

Attığım ekran görüntüsünde mavi renkli olanlar engelli, beyaz renkli olanlar izinlidir. Örneğin benim için WhatsApp ve Telegram'dan gelen bildirimler önemli olduğundan bu uygulamalar bende izinli.

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

• Merhaba arkadaşlar, eşime Nokia 8 aldık(hbden efsane cumadan,gerçi daha gelmedi ama:) uzun süredir deneyimleyen arkadaşlar, özellikle şu ekran sorunu kafama takıldı. durum nasıl gerçekten rahatsız edici bir şekilde ekran kalitesinde bozulma oluyor mu? fiyatına göre en uygun bu vardı alınabilecek(2-2500 arası bütçemiz).
  • server06 S kullanıcısına yanıt
    Ben şu an bu cihazı almazdım. Honor Play alabilirdim belki yerine ya da Zenfone 5. Ne alacağımdan emin olmasam da Nokia 8 almayacağımdan eminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğrafı tam odaklayamadım ama son durum böyle. 10 dakikalık beyazlı bir sitede dolandıktan sonra koyu renkli yerlerde böyle oluyor.
    Yarın falan odaklayıp atarım. Ana sayfaya eklenebilir ondan sonra, insanlar neyle karşılaşabileceklerini bilsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 2 Aralık 2018; 0:46:15 >
  • Ekran koruyucu önerisi istiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim.

• bu ses konusunu neden düzeltmiyor nokia instgramda video çekince bulanık cıkıyor sesi

• Lars Mikael Akerfeldt kullanıcısına yanıt
    koyu temalarda bariz bşekilde belli oluyor

• Telefonu televizyona yansıtmak istiyorum ama cihaz bulunamadı diyor çözümünü bilen var mı ?

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Sadece chromecast cihazlarla uyumlu. Hdmi da desteklemiyor telefon. Bazı insanlar display port ile çözdüğünü iddia ediyor xda forumlarında ama aynı cihazı deneyenler çalışmadığını da söylüyor. Tek kesin çözüm chromecast cihazı kullanmak

• Arkadaşlar kılıf tavsiye edebilir misiniz rica etsem?

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Bizim samsung tv'de smart view uygulamasıyla internetsiz aktarabiliyorum. Diğer markaların uygulamaları var mıdır onu bilmiyorum.

• Ekran koruyucu tavsiyesi bekliyorum arkadaşlar yardım edin lütfen

• serkankayaoglu S kullanıcısına yanıt
    Kenarlardan biraz kesik ama baloncuk boşluk yapmayan bir model var isterseniz link verebilirim

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.