Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/MGC_5.3.015_B-S-G-based_v.1.0.10_TlnNeun.apk

Bu bağlantıdaki Google Camera portunu indirip kurun hocam Ayarlar hakkında sormak istediğiniz bir şey olursa özel mesaj atabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Titanik Bar kullanıcısına yanıt
    Yedek alıp format atın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Titanik Bar

Benim gibi batarya konusunda sıkıntı yaşayan var mı? Sanırım Eylül güncellemesinden sonra oldu. Bugün 1 de yattığımda batarya %78 idi 8 de kalktım baktım %53 olmuş. Telefonun parlaklığı sıfırda internet kapalıyken bırakmıştım. Fakat ona rağmen bu sıkıntıyı yaşıyorum. Gün içerisinde telefonu kullanmama rağmen bitmeye başladı. Ne yapmam gerek, yardımcı olursanız sevinirim.
    Hocam google fotograflar aktif mi? Benim pilin yarisini yiyordu o uygulama. Kaldirdim.

• Bende şahsen bir sıkıntı yok sadece wifi çekim gücü biraz daha artı gibi geldi güncelleme den sonra batarya sıkıntısı yaşamıyorum yaşadığınız yer neresi acaba şöyle söyleyeyim yaşadığınız yerde şebeke sıkıntısı varsa o zaman biraz daha şarj tüketimi artıyor telefon şebeke bulamacaam diye fazla dan güç tüketiyor tüm telefonlarda böyle

• Birde batarya ya girip optimizasyon yaptınız mı oda etkiliyor

• Arkadaşlar şarjım yüzde 100 ken hala şarj oluyor gözüküyor belli bir süre beklememe rağmen sizinde mi böyle acaba bi yardımcı olur musunuz daha yeni aldım telefonu.

• Aynen ekteki gibi sarj oluyor görünüyor beklememe rağmen.

• dagliogluosman kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranında ne yazıyor?
  • Arkadaşlar ekranı kaplayan şeffaf (tamamen) ekran koruyucu tavsiye edebilir misiniz?
  • John-Reese kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de var Spotify'da kulaklık ile müzik dinlerken ikişer ikişer atlıyor.

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Hocam mrb. Gcam in ayarlarını bana atar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

Sen güç tasarrufunu açıyorsun orayı aktif edince. Onu kapat. Otomatik güç tasarrufu zaten açık görünüyor. İkisi farklı şeyler fakat aynı yerde olduğu için karışabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imisoglu -- 26 Eylül 2018; 17:14:46 >
    Bu duruma kafanı çok takıyorsun. Bak orada altta "son tam şarj" diye bir ifade var. Pilin tamamen dolduğu en son saati gösteriyor. Altındada "tam şarj sonrası ekran kullanımı" diyor. O da sıfır. Yukarıda ki "şarj oluyor" ifadesi, ingilizceden direkt çeviri olduğu için kavram kargaşasına sebep oluyor. Telefona şarj cihazının bağlı olduğunu gösteren (in charge/charging) ifadeleri. Oradaki "ekran kullanımı" değeri sıfırı gösterdiğinde şarj olma işlemi bitmiş demektir. Üzerine sen 2 saat daha şarjda tutmuşsun cihazı. Zarar verirsin cihaza bu şekilde. Çek cihazı şarjdan. Bu kadar takma kafana.

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Sorunu tam olarak anlayamadım hocam.

1) Bildirimleri kapatmak.
    2) Bildirim kalsın, ses çıkmasın.
    3) Bildirim kalsın, ses çıksın ama ses seviyesini kısayım.

Hangisini yapmak istiyorsun tam olarak?

• Ussuz kullanıcısına yanıt
    Orda şarj oldu yazıyor telefon daha yeni çok bug var galiba yada bana öyle denk geldi

• Onu hallettim hocam ben yanlış anlamışım güç tasarrufu olayını başta

• Normalde bu kadar takmam da cihaz yeni olduğu için sorun varsa şimdiden çözmek için soruyorum hocam yanlış anlamayın bundan önce lg g3 cihazım çip arızasına çöpe gitti malum dolar yüksek şu sıralar tekrar sıkıntı yaşamayalim.

• branta kullanıcısına yanıt
    Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Aktif hocam. Peki kaldırdıktan sonra ne yüklediniz? Olmadı ben de kaldırayım. Sıkıntı geçmezse @Whippoorwill'in dediği gibi format atacağım.
  • İkişer atlama 2 gün önce vardı bugün normale döndü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanik Bar kullanıcısına yanıt
    Google Fotoğraflar bende sizdeki gibi bir problem yaratmadı hiç ama ben yedeklemeyi filan kapattığım içindir belki Ben galeri olarak Simple Gallery tavsiye ediyorum hocam. Basit, fonksiyonel ve reklamsız bir uygulama, arayüz de QuickPic'e benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 26 Eylül 2018; 19:16:31 >
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.