Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.439
Cevap
56
Favori
346.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Vodafone üzerinden aldım Nokia 8 aslında internet den alacaktım sabredemedim şöyle bir bakayım dedim Vodafone bir ara Nokia satıyordu Kısmet oldu buldum fiyatını sordum 2100 ditence almadan çıkmadım hatta Turkcell kontörlü hattı mı taşıdılar fauralı yapıp telefonu üzerine ekledikleri aylık 105 diye anlaştık 3 GB 750 dk 1000sms falan o şekilde aldım adam dedi numaranızı göremiyorum ben de size Vodafone lu olduğumu söylemedim dedim o zamana üç gün sonra gelin vermek istemedi bende zorla aldım 500 TL para verdim üç gün sonra sözleşmesi ile birlikte paramı geri aldım :) Bu mesajı niye yazdım öncelikle Hepsiburada üzerinden yaklaşık 20 defa alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım Allah a şükür Sandisk extreme 64 GB USB bellek aldım benim PC kasası USB girişi yandı idi kasayı çevirdim birşey kırc etti flash yamılmuştu yitme mekanizması bozuldu ben kaynaklı bir hata servise verdim Hepsiburada n üzerinden iki hafta içinde aradılar işte tamiri uzun sürecek ister bekleyin yada para iadesi yapalım tabi bende beklemek istiyorum dedim bir kaç gün sonra para iadesi yaptılar. Gene.arkadaşa akıllı saat aldım bir kaç gün kullandı ama beğen medi şarjını bende iade başlattım aldılar para iadesi yaptılar enson segate 1tb HDD aldım bozuk çıktı bozuk dedim iade ettim iki gün içinde para iadesi artı kuponumu iade ettiler . Diyeceğim şu biraz şans işi ama bence online gene en iyisi Hepsiburada şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım İnşallah yaşamam. Bence gönül rahatlığıyla hb alına bilir ve arkadaşımızın da sorunsuz bir şekilde iade alınır diye umuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyfini çıkarın telefonun. Zaten taş çatlasa 4-6 sene sonra çöp.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu mesajı yazmak zorunda bırakıldım yaklaşık bir aydır kullanıyorum Nokia 8 ve Allah şükür bir sıkıntı yaşamadım ve şunu söylemeliyim telefonu. Bildiğin jet 4.5g + olduğu yerde yada 4.5 g de bile sitelere dokunduğum gibi giriyor arkadaşlar şaşırdı yaptığı. Testler Türkcell 200 mgbs Vodafone 150 Mgbs gördüm Niğde için konıluyprum. Telefon la ilgili ghost screen microfon vb sorunları yaşamadım gm 8 in kullaklığını kullanıyorum mükemmel bir ses var gerek müzik dinlerken gerek doygunluk anlamında Nokia kullaklığını daha iyi. Ben yaklaşık 4 yıl boyunca S5 mini kullandım ve süreçte sadece ekran koruyucu ve kulaklık masrafı yaptım telefonu birdefa servise verdim içine ettiler güzelim telefonun su geçirmezlik özelliğni bozdular uğraşacaktım onlarla annem boşver uğraş ma dedi ben iki sene o şekilde kullandım. Enson işte dokunmatik gitti aradım Taradım en iyi bu telefonu buldum ve düşüncem şu dur ki bu telefonda nerden bakarsa 3 bilemedin 4 sene götürür içiniz rahat olsun adam boşuna dememiş 2 yıl garantili ve ortada Nokia kalitesi tek sıkıntı işte çalışırken büyük olduğu için rahatsız ediyor . Ve unutmadan Nokia android ile yeni çalışıyor bunkarın ister istemez sıkıntıları olacaktır o da zamanla çözülür İnşallah örnek kamera ilk çıktığından şimdi çok daha iyi ....

• Bende sağ kenar ve altta pembelesme başladı daha çok gride belli oluyor soğuyunca geçiyor. Ha ama ne servise veririm nede satarım böyle devam...

• stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Hoş geldiniz.

• stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Pembeleşme sorununa konudakilerden ilk karşılaşan sizsiniz sanırım. Konuya hoş geldiniz

Acaba bu panel başka hangi cihazlarda kullanılmıştır? Tahminimce G5'tekinden daha iyi bir panel, LG'nin son zamanlarda 16:9 telefonu kalmadı gibi, büyük ihtimal bu 16:9 paneller tamamen başka üreticiler için üretilmiş. Karakteristiğini ve sorunlarını Xiaomi'lerdeki LG panellerine benzetiyorum.

Umarım sararma gibi sorunlar çıkmaz. Sararma ilerleyen bir sorun ve geri dönüşü yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8C1AF27D6 -- 21 Eylül 2018; 22:52:11 >
  • *Ubeyd* kullanıcısına yanıt
    Benim söylemek istediğim sorunun yazılımla düzeltilebilir olması. Birden fazla mikrofon var ve farklı işlevler yüklemişler sanırım gürültü azaltma gibi. İçlerine toz girince hassaslaşıyorlar mı, yoksa hissizleşiyorlar mı da görüşme sırasında hışırtı problemi oluyor bilmiyorum. İlerde inşallah yazılım güncelleştirmesi ile bu sorunun üstesinden gelirler. Her ne kadar düzelse de çok can sıkıcı bir durum. Karşındaki sürekli "alo, alo, alo..." diyor ve telefonu kaldırıp duvara çalası geliyor insanın.
  • Sonuna kadar kullanırım rahatsız edici boyuta geldiğinde kaskodan paramı bir şekilde alma yoluna giderim. Çünkü özellikle bu ve buna benzer ekranlı telleri açınca bir daha adam olmuyor tabi buna yetkinlik verilen ama yetkinliği olmayan servislerin işçilikleri de sebep olmuyor değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Bende sağ kenar ve altta pembelesme başladı daha çok gride belli oluyor soğuyunca geçiyor. Ha ama ne servise veririm nede satarım böyle devam...
    Hocam çok gecmis olsun. telefonunuz kaç aylık ve nasıl kullanıyorsunuz ? Oyun oynuyor musunuz? Şık sık foto veya video çekiyor musunuz? Isınmadan dolayı mi oldu acaba? Fikirlerinizi paylaşın mutlaka.

• serkankayaoglu S kullanıcısına yanıt
    6 7 aylık telimde oyun bile yüklü değil. Bir ara her gün film izliyordum ama oda 1 ayi geçmez. Yani çokta teli ekran anlamında zorladigim söylenemez.

• Arkadaşlar yeni sipariş geçtim n11 den kuponlari parapuani düşersek 2050 ge geldi.Yinede bu yorumlara baktigimda iyimi ettim kotumu emin olamadim.bakalim ins saglam bi cihaz gelir.

• Sanırım şanslı ekiptenim. Telefon 4 aydır sürekli yanımda,photoshop/lightroom mobile vs yüklü,"zerre kadar" sorun yaşamadım.
    Hatta 64'lük sd kartım tamamen dolu olmasına rağmen herhangi bir yavaşlama meselesi de görmedim.
    Tek sorunum galeri. Alternatif program önerisi olan varsa çok sevinirim.
  • swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    4 ay çok yeni.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    E hocam benim tel 2 aylık ghost screen başladı 😂.

• swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    Galeri uygulaması olarak şunu tavsiye ederim, basit, stabil ve reklamsız

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tclhz.gallery

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Vay be hocam.

Bende 8 aylık cihaz var. Geçen ay fark ettim.

Ben koyu duvar kağıdı kullanıyorum o yüzden menü bildirim paneli falan siyah oluyor ses açarken bir baktım simgeler yerinde duruyor o zaman anladım ben de.

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Koyu bildirim çubuğunda pembeleşme belli oluyor mu?

Şeffaf olduğu için olmuyor ben de

• Sadece ses seviyesini gösteren menüde oluyor

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.