Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
20
Favori
99.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugra-1597 B kullanıcısına yanıt
    Bir Nokia 8 kullanıcısı olarak telefonun mevcut haliyle "stabilize" -ya da en azından "optimize"- olmaktan çok uzakta olduğunu söyleyebilirim hocam, Mart 2019 güvenlik yamasını yükleyip telefona hard reset atmak da bir işe yaramadı. O ":)" gülücüğünü oraya koyarken ciddi olmadığınızı, bizimle eğlendiğinizi farz ediyorum İnşallah güncelleme sizin telefonunuza iyi gelir çünkü ben kendi cihazımdan umudu kestim çoktan HMD Global, amiral gemisi kullanıcılarına giriş seviyesi ve orta sınıf cihaz kullanıcılarından daha az değer veriyor, bu yanlarıyla da çoktan tarihe geçtiler(!) Bari sizin telefonlarınıza adamakıllı güncellemeler yollasalar da siz bizim çektiğimiz eziyeti çekmeseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 19 Nisan 2019; 2:35:18 >

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Sizin konuya göz atmıyordum bayadır, bir bakayım dedim telefonu çöpe atacak vaziyete gelmişsiniz. Bu kadar mı kötüleşti cihaz ? Hmd bunun farkında değil mi yoksa ürün eskitme taktiği falan mı uyguluyor daha çok bozarak. Neyseki benim cihazımda sorun yok. Umarım sizin cihazlarda kendine gelebilir. Son yorumunuza göre Pie otomatik yükleniyor demişsiniz, mobil veri kullanarak hesap açma işlemi yapsanız aslında sonra hızlıca kurulumu bitirip, geliştirici seçeneklerinden otomatik güncelleme ayarını kapatıp yapsanız olmuyor mu acaba ? Mobil veri ile güncelleme indirmeye izin vermiyor diye hatırlıyorum. Bir deneyin isterseniz, kolay gelsin.

• EcheLoN_ kullanıcısına yanıt
    Teknik servis saatlerce aradım sürekli meşgul ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım? Gitti telefon!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avengers.90 -- 22 Nisan 2019; 12:14:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avengers.90 kullanıcısına yanıt
    Ne diyebilirim ki... Bundan sonra nokia telefon alacaklara şöyle söyleyebilirim.. hiçbir yer hiçbir telefoncu Nokia telefonlara bakmıyor. Teknik servisde Ankara'da etkin çalışmıyor.. onun için telefonları bozmadan kullanmaya dikkat edin

Ulaşabildim en sonunda ama ekran değişimi için Nokia dan ekran bekliyorlarmış ne alaka ise Android çalışmıyordu kafalarına göre iş mi yapıyorlar en az 1 ay bekleyeceğim gibi duruyor.

• ACİL ACİL şu en son güncellemeyi yaptım ve telefon artık şarj olmuyor, şarj oluyor gözüküyor ancak yüzde 0 da kaldı, fişi çekince hemen kapanıyor ne yapabilirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DA7034F2D

ACİL ACİL şu en son güncellemeyi yaptım ve telefon artık şarj olmuyor, şarj oluyor gözüküyor ancak yüzde 0 da kaldı, fişi çekince hemen kapanıyor ne yapabilirim ??
    Kablo ve şarj cihazini değiştirip denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

Kablo ve şarj cihazini değiştirip denediniz mi?

Alıntıları Göster
    şans bu ya evde 2 şarj aleti ile denedim olmadı ( ikisi de arızalanmış ) telefoncuya gittim şarj etti , yeni şarj aleti ile şu an sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DA7034F2D

şans bu ya evde 2 şarj aleti ile denedim olmadı ( ikisi de arızalanmış ) telefoncuya gittim şarj etti , yeni şarj aleti ile şu an sorun yok.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abba sever

Geçmiş olsun dostum.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam
  • Şu ekranda hava durumunu gösteren witget bizim telefonlarda yok mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 23 Nisan 2019; 23:12:0 >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    One cihazlarda Android 9'la standart böyle oluyor ve kaldırılamıyor diye biliyorum.

Teknik servisi aradım ama ekran değişimi için Nokia dan ekran bekliyorlarmış ne alaka ise Android çalışmıyordu kafalarına göre iş mi yapıyorlar en az 1 ay bekleyeceğim gibi duruyor.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Sistemde var. Widget olarak ekliyorsun hocam.

• Xiaomi'de Android One cihazlarda ana ekranda sabit kalıyor ve kaldırılamıyor bunda da öyle sandım. Normalde widget olarak eklenebiliyor dediğiniz gibi.

• Hangi widget o ben bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 24 Nisan 2019; 13:31:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Hangi widget o ben bulamadım.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Ben Google servisini kapatmışım ondan gözükmüyormuş, açınca geldi.
  • Telefonla konuşurken karşı tarafa sesim gitmiyor ses kesiliyor sebebi nedir. Bimcell im

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.