Şimdi Ara

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <=== (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
20
Favori
99.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O işlemciye o para verilmez. Nokia, apple gibi adını satmaya çalışıyor ama millet yemeyecek gibi. 800e düşerse alınır anca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evrenevre123 E kullanıcısına yanıt
    800 e çok beklersin

• alıp kullananlar yorumları eksik etmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben 1 haftadır kullanıyorum bildirim ışığı yok ama cihaz çok stabil 2. update i aldı bile 7.1.1 yüklü şu an ve Android One faydalarından yararlanıyorum harika cihaz geçici olarak aldım yeni iphone beklerken bir apple kullanıcısıyım aslında ve gerekten beni bile tatmin etti ( ön kamera hariç ) ben 7 plus kullanıyordum. Çok stabil ya 1 haftadır 1 kere bile takılmazmı ki takılmadı şaşkınlık içindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcav

Merhaba ben 1 haftadır kullanıyorum bildirim ışığı yok ama cihaz çok stabil 2. update i aldı bile 7.1.1 yüklü şu an ve Android One faydalarından yararlanıyorum harika cihaz geçici olarak aldım yeni iphone beklerken bir apple kullanıcısıyım aslında ve gerekten beni bile tatmin etti ( ön kamera hariç ) ben 7 plus kullanıyordum. Çok stabil ya 1 haftadır 1 kere bile takılmazmı ki takılmadı şaşkınlık içindeyim.

nokia 6 da sensörün alt tarafında bildirim ışığı var diye biliyorum.
  • Herkese Merhaba,

Telefonu iki hafta önce satın aldım. Oyun oynamadığım için işlemcisini dert etmemiştim. On gün boyunca bir kere bile takılmadan, hiç yeniden başlatma ihtiyacı duymadan sorunsuz çalıştı.

Tavsiye edip eşe dosta aldırmaya başlayacaktım ki geçen hafta şebeke gidip gelmeye, telefon hiçbir şekilde arama yapmamaya başladı. Sorun anlık değil sabit, sürekliydi. İşin ilginç tarafı şebekenin hep full çekiyor gözükmesiydi. Aynı hat başka telefonda sorunsuz çalıştığı için aldığım Vodafone bayisine götürdüm.

Test edip sorunu gördüler ve telefonu Ouno Servis adlı bir firmaya yolladılar. Forma donanım sorunuysa kesinlikle tamir kabul etmeyeceğimi, değişim talep ettiğimi yazdım.

Eskinin Nokia Care servisini hatırlayanlar vardır belki, hizmetleri fena değildi. Bu servisi ilk kez duydum. Umarım hayal kırıklığı olmaz. Sonuçlandığında buraya yazacağım.

İlave: Sorun oluştuğunda şebeke üzerinden internet bağlantısı sorunsuz çalışıyordu. Whatsapp üzerinden sesli görüşme bile yapabiliyordum hatta. Bu durumda donanımsal bir sorun olmama ihtimali de var sanırım.

İlave 2: Servis cihaz değişimine karar vermiş. Bugün arayıp adres bilgisi istediler. Bir aksilik çıkmazsa yenisi yarın elimde olacak.

Güncelleme: Yeni telefonu az önce teslim aldım. Sorunsuz gözüküyor. Soruları olan varsa yanıtlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vsonek -- 28 Temmuz 2017; 10:55:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vsonek

Herkese Merhaba,

Telefonu iki hafta önce satın aldım. Oyun oynamadığım için işlemcisini dert etmemiştim. On gün boyunca bir kere bile takılmadan, hiç yeniden başlatma ihtiyacı duymadan sorunsuz çalıştı.

Tavsiye edip eşe dosta aldırmaya başlayacaktım ki geçen hafta şebeke gidip gelmeye, telefon hiçbir şekilde arama yapmamaya başladı. Sorun anlık değil sabit, sürekliydi. İşin ilginç tarafı şebekenin hep full çekiyor gözükmesiydi. Aynı hat başka telefonda sorunsuz çalıştığı için aldığım Vodafone bayisine götürdüm.

Test edip sorunu gördüler ve telefonu Ouno Servis adlı bir firmaya yolladılar. Forma donanım sorunuysa kesinlikle tamir kabul etmeyeceğimi, değişim talep ettiğimi yazdım.

Eskinin Nokia Care servisini hatırlayanlar vardır belki, hizmetleri fena değildi. Bu servisi ilk kez duydum. Umarım hayal kırıklığı olmaz. Sonuçlandığında buraya yazacağım.

İlave: Sorun oluştuğunda şebeke üzerinden internet bağlantısı sorunsuz çalışıyordu. Whatsapp üzerinden sesli görüşme bile yapabiliyordum hatta. Bu durumda donanımsal bir sorun olmama ihtimali de var sanırım.

İlave 2: Servis cihaz değişimine karar vermiş. Bugün arayıp adres bilgisi istediler. Bir aksilik çıkmazsa yenisi yarın elimde olacak.

Güncelleme: Yeni telefonu az önce teslim aldım. Sorunsuz gözüküyor. Soruları olan varsa yanıtlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsEsLee_ -- 28 Temmuz 2017; 12:1:44 >

• vsonek V kullanıcısına yanıt
    Birkaç fotoğraf çekip yükleyebilir misiniz. Özellikle iç ortam fotoğrafları mümkünse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaladin -- 1 Ağustos 2017; 15:55:0 >
  • ===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

===> Nokia 6 | Ana Konu - 5.5' FHD IPS - 16MP- SD430 - 32GB - 3 GB RAM <===

Gün batımında çektim. Çadırlı olanda odada zayıf, sarı - turuncu arası spot bir lamba var. Sonuncusunda ışık yoktu, flaşla aydınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vsonek -- 1 Ağustos 2017; 20:44:29 >

Teşekkür ederim.
  • Ne kadar ekran süresi alıyorsunuz

• onz kullanıcısına yanıt
    Oyun kesinlikle oynamıyorum.

Gün içinde aktif olarak Whatsapp kullanıyorum. Tarayıcı üzerinden Facebook ve muhtelif haber sitelerini takip edip en az bir saat online Dsmart seyrederek herhangi bir güç tasarruf modunu açmadan otomatik parlaklıkta minimum 6 saat alıyorum.

Mesai saatleri içinde 4.5G, akşamları da wifi ile bağlıyım.

Diğer telefonum olan Honor 7'yi aynı koşullarda en az ikiye katlıyor.

Sipariş geçiyorum o zaman hocam sağolun, bende aynı şekilde oyun oynamayarak internet ve müzik için kullanmayı düşünüyorum 6 saat çok iyi
    Birde içinden çıkan kulaklığın kalitesini sorabilir miyim
    Kulaklık hala kutusunda duruyor, hiç denemedim. Bu hafta şehir dışındayım, döndüğümde denerim.

• Ben de bu cihazi inceledim. Acikcasi bayagi hosuma gitti. Malzeme kalitesi resmen 3000 tllik cihazlarla yarisir. O derece. Zaten nokia da diyor 45 dakika boyunca islenen kalip aluminyum dan imal ediyoruz diye. Youtubeda bu cihazin tanir edilebilirlik videolarina baktim, icinde bir aluminyum plaka daha var, ekranla diger komponentleri ayirmak icin ve onlarin sabit durmasini sağlamak icin kullanilmis. Cok cok kaliteli.

Teknosada pek kurcalayamadim ama cift stereo hoparlör den yabanci kanallarda inceleme yapan editorler cok memnun kalmis. Bir de kualklik ses cikisi cok iyimis. Nokia zaten eskiden de muzik odakli telefonlar cikarmisti , xpress music adi altinda. Yani deneyimli, bunda da dolby atmos kullanmis.

Ben begendim ama fiyati su an icin fazla. Bu cihazin ederi bin lira seviyesidir. O seviyeye de yil sonuna dogru gelir diye tahmin ediyorum

Kulaklığı denedim, GM ve Huawei ile gelenlerden kat kat daha iyi ses veriyor.

• Şimdi bu Nokia'yı üreten kim? Microsoft aldı, sonra Nokia markasını kaldırıp Lumia ile devam etti ve şimdi Android Nokia piyasada. Aydınlatır mı biri?
    Pil tüketimi aşağıdaki gibi. Daha %24 var. Çok yoğun kullanmazsam iki günde bir şarj yetiyor.

• s0ft kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla (yanlış varsa düzeltin) eski Nokia çalışanlarından bir grup HMD Global adında bir şirket kurup Nokia ismini satın aldı ve telefonların üretimi için Foxconn ile anlaştı.

mikro sim mi kullanıyor nano sim mi? Bir de bildirim ışığı mevcut mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.