Şimdi Ara

=> Nokia 5 | 5.2' HD IPS LCD - 13MP - 16GB - 3000 mAh <= (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
14.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam ben ingilizce kullanıyordum, charging yazıyordu sadece türkçeye çevirdim şimdi hızlı şarj oluyor yazıyor bir çeviri hatasıda olabilir bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Anladım hocam ben ingilizce kullanıyordum, charging yazıyordu sadece türkçeye çevirdim şimdi hızlı şarj oluyor yazıyor bir çeviri hatasıda olabilir bilemedim.
    Çok enteresan şimdi ing.ye geri çevirdim "charing" yazısı "charging rapidly"'ye döndü bir şeyler dönüyor.
  • Sevindim

cihaz parasına göre gerçekten kaliteli bu kadar bilinmemesinin nedeni bence Nokia nin reklam yapmaması telefonu elimde görenler Nokia mı o diye soruyorlar biraz inceleyen herkes çok beğeniyor

Ben 6 ay önce 600 TL ye 1 aylık olarak aldım

kızıma LG Q6 aldım acaba dedim bunu ona versem Q6 mi kullansam ama gene Nokia ağır bastı 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBayırlı

Sevindim

cihaz parasına göre gerçekten kaliteli bu kadar bilinmemesinin nedeni bence Nokia nin reklam yapmaması telefonu elimde görenler Nokia mı o diye soruyorlar biraz inceleyen herkes çok beğeniyor

Ben 6 ay önce 600 TL ye 1 aylık olarak aldım

kızıma LG Q6 aldım acaba dedim bunu ona versem Q6 mi kullansam ama gene Nokia ağır bastı 😁
    Selam Hocam, Telefonu açarken iki kez Nokia görüntüsü ve sesi geliyor sizde de bu şekilde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Selam Hocam, Telefonu açarken iki kez Nokia görüntüsü ve sesi geliyor sizde de bu şekilde mi?

Alıntıları Göster
    Aleyküm selam

Bende 1 kere oluyor hem ses hem Nokia

• İyi günler arkadaşlar. Cihazı babama almayı düşünüyorum. Yazı karakterleri nasıl. Yazıları büyütüp yaşlı kullanımına uygun hale getirebiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

İyi günler arkadaşlar. Cihazı babama almayı düşünüyorum. Yazı karakterleri nasıl. Yazıları büyütüp yaşlı kullanımına uygun hale getirebiliyormuyuz?
    İyi günler

Yazı ve görüntü büyütme var

=> Nokia 5 | 5.2" HD IPS LCD - 13MP - 16GB - 3000 mAh <=

• Annem için aldım bir adet. Kullanım kolaylığı için uygun launcher bileniniz var mı acaba?
    Android kullanmadım daha önce bu yüzden detaylı bilmiyorum güncel android sürümlerini.

Gelen arama pop up olarak çıkıyor ekrana bunu tam ekran yapmanın bir yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Annem için aldım bir adet. Kullanım kolaylığı için uygun launcher bileniniz var mı acaba?
    Android kullanmadım daha önce bu yüzden detaylı bilmiyorum güncel android sürümlerini.

Gelen arama pop up olarak çıkıyor ekrana bunu tam ekran yapmanın bir yolu yok mu?
    Hayırlı olsun. Ben microsoft launch seviyorum tavsiye ederim.

Bu arada ben sizin nickinizi başka bir telefon forumundan hatırlıyor gibiyim. Daha önce Samsung wave kullandınız mı?
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Kısa bir süreliğine kullandım evet. Bada iki’yi bize tam olarak vermeyince ahımızı aldılar ve battılar o konuda.

Ekleme

Yalnız iyi hafızanız varmış nasıl böyle spesifik çıkarttınız şaşırdım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinikYas -- 13 Ekim 2018; 1:34:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Bu arada teşekkür ederim. Microsoft’u ve bir iki diğer launch kurdum fakat istediklerimi yapmıyorlar. Arama ekranı ve arama uygulamalarında herhagi bir değişiklik olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Bu arada teşekkür ederim. Microsoft’u ve bir iki diğer launch kurdum fakat istediklerimi yapmıyorlar. Arama ekranı ve arama uygulamalarında herhagi bir değişiklik olmuyor.
    Ekran açıkken arama gelince açılır pencerede bildirir, ekran kapalıyken normal çalar. Launcherler buralara müdahale edemez.

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Bu tüm androidlerde mi böyl yoksa Nokia'ya mı özel acaba?
  • MinikYas kullanıcısına yanıt
    Stock Android böyle. Bildiğim kadarı çoğu böyle. Video falan izlerken bölünmemesi için.

• Arkadaşlar Dolby sesi nasıl açıyoruz ben bulamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperepla

Çok enteresan şimdi ing.ye geri çevirdim "charing" yazısı "charging rapidly"'ye döndü bir şeyler dönüyor.

Alıntıları Göster
    Hocam ben de anlamadım, şarj oluyor diyor, yeniden başlatıyorum, hızlı şarj oluyor diyor maa neye göre hiç anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Hocam ben de anlamadım, şarj oluyor diyor, yeniden başlatıyorum, hızlı şarj oluyor diyor maa neye göre hiç anlayamadım.

Alıntıları Göster
    Sanırım şöyle ilk şarja taktiginizda sarj oluyor yazıyor 2 3 dk geçtikten sonra hızlı sarj oluyor yazıyor. Sanırım o sırada ne kadar amper aldığına bakıyor.

• Genel izlenimlerim:

Bu kadar iyi kasa kalitesine ve estetik görünüşüne rağmen çok az insanın biliyor olması beni şaşırttı.
    Bir kaç ağır oyunu ultrada kasma olmadan oynadım, ısınma yok.
    Ses kalitesi çok iyi
    Görüntü kalitesi Full hd gibi. Hatta kılavuzda hd yazmasaydı full hd olduğunu zannederdim. Parlaklık zaten muhteşem.
    Kamerası biraz yetersiz gibi hatta bu telefonun tek kusuru diyebilirim.
    Şarj 2 gün gidiyor, çok iyi.

Sonuç olarak bu telefon şuanki fiyata rahatlıkla alınır. Diğer markaların bu telefon ayarındaki rakipleri 1600 civarlarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 17 Ekim 2018; 22:26:1 >
  • bu telefondaki yavaşlık ve sürekli geç tepki vermesinden bir tek ben mi şikayetciyim acaba, telefon resmen kullanılmayacak halde, benim telefondamı bi problem var acaba diye düşünüyorum ama mağazada incelediğim telefonlarda aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

bu telefondaki yavaşlık ve sürekli geç tepki vermesinden bir tek ben mi şikayetciyim acaba, telefon resmen kullanılmayacak halde, benim telefondamı bi problem var acaba diye düşünüyorum ama mağazada incelediğim telefonlarda aynısı
    Ne gibi yavaşlık ben sorun göremedim?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.