Şimdi Ara

...:::>)(<TOYOTA KULÜBÜ>)(<:::... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.312
Cevap
12
Favori
340.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu bende diğer toyotanın topağını alt sayfalardan çıkardım.Neyse kurduğunuz iii olmuş ama şu BAşlığı biraz daha değişik bişe yapsaydınız olmazmıydı.
  • sorunsuzlugundanmidir bilinmez bizim bu TOYOTA topicleri belli bir sure yazilip cizilip ondan sonra unutuluyor, arka sayfalara ucuyor..

yok ki soyle kronik bir sorunumuz uzun uzun konusalim:)

sorunsuz araclar sahibi insanlar olarak bu topic`i ayakta tutmanin tek yolu bolbol geyik yapmak olacak sanirim:))

takimimizin adinin da, soruNsuz insanlar toplulugu olarak degismesini oneriyorum ben de:)

edit:sonradan aklima bir sey geldiiii de onu ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuuberk -- 29 Mayıs 2006; 15:47:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuuberk

sorunsuzlugundanmidir bilinmez bizim bu TOYOTA topicleri belli bir sure yazilip cizilip ondan sonra unutuluyor, arka sayfalara ucuyor..

yok ki soyle kronik bir sorunumuz:) sorunsuz araclar sahibi insanlar olarak bu topic`i ayakta tutmanin tek yolu bolbol geyik yapmak olacak sanirim:))

Ya bende onu diyordum diğer topicte.Kul yapmış ama arzalanmıyo.Yapacak birşey yok.Elden ne gelir
  • imza yapsın biri
  • Selam,

Cihaz çok güzel. Yalnızca internet üzerinden mi satışı var? hiç araştırma fırsatın oldu mu?
  • arkadaşlar merhaba,94 model ithal toyota corolla xli hidrolik direksiyon,ön camlar otomatik,beyaz araba daha 40000km'de çok temiz bu aracı almayı düşünüyorum,arkadaşlar xli nin tutulmadığını modelinin eski olduğunu söylüyorlar,bu araba hakkında yorumlar ve fiyatı ne kadar eder?teknik özellikleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim,iyi akşamlar
  • hocam,94 model 40 binde araba nasıl olur anlamıyorum...almancı falanmıymış sahibi...km sini düşürmüşler desem,70 e 80 e düşürmüşlerdir,40 da abartılı olur...arabayı bi tamirciye de baktır,araba hakkaten 40 binlik gösteriyorsa kaçırma bence,yok piyasa da tutulmuyor falan inanma,40 binlik araç mı kaldı...
  • Bütün toyotacı arkadaşlara selamlar ( olmayanlarada tabi )Bende 2006 model Corolla D-4D Terra var bu araba ve diger toyota modelleri hakkında bilgi almak isteyenlere her zaman yardımcı olunur.

Umarım Hayırlı Bir Topic Olur !!!!!!!!

Herkese İyi Çalışmalar
  • Benden bi imza beğenirseniz koyalım

"Şu andan itibaren herkesin el ele vererek, üstün araçlar üretmenin bir yolunu bulmak üzere çalışmasını istiyorum."
    Kiichiro Toyoda
    Toyota Motor Corporation şirketinin kurucusu, Mayıs 1939

...:::>)(<TOYOTA KULÜBÜ>)(<:::...

[DH] Toyota Takımı

• quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

quote:

Orjinalden alıntı: tuuberk

sorunsuzlugundanmidir bilinmez bizim bu TOYOTA topicleri belli bir sure yazilip cizilip ondan sonra unutuluyor, arka sayfalara ucuyor..

yok ki soyle kronik bir sorunumuz:) sorunsuz araclar sahibi insanlar olarak bu topic`i ayakta tutmanin tek yolu bolbol geyik yapmak olacak sanirim:))

Ya bende onu diyordum diğer topicte.Kul yapmış ama arzalanmıyo.Yapacak birşey yok.Elden ne gelir

yaa maşallah deyin birinizde

• quote:

Orjinalden alıntı: vedat mert

arkadaşlar merhaba,94 model ithal toyota corolla xli hidrolik direksiyon,ön camlar otomatik,beyaz araba daha 40000km'de çok temiz bu aracı almayı düşünüyorum,arkadaşlar xli nin tutulmadığını modelinin eski olduğunu söylüyorlar,bu araba hakkında yorumlar ve fiyatı ne kadar eder?teknik özellikleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim,iyi akşamlar

eger sahibini tanimiyosan sakin inanma derim.. 12 yilda 40000km yapmis pek mantikli durmuyor..

bu arada yeri gelmisken soyliyeyim arkadaslar ben de 1999model Corolla 1.3 86hp Base model kullanicisiyim yuvarlak farli olanlardan.. arac hakkinda herturlu bilgi edinmek isteyenler buradan ya da PM yoluyla ulasabilirler, elimden geldigince desteklerim..
  • Evet bence bu güzel bir imza olmuş... Bir-kaç arkadaş daha tamam uygundur derse, bunu imza olarak belirleyelim.
    quote:

Orjinalden alıntı: freestyle_

Benden bi imza beğenirseniz koyalım

"Şu andan itibaren herkesin el ele vererek, üstün araçlar üretmenin bir yolunu bulmak üzere çalışmasını istiyorum."
    Kiichiro Toyoda
    Toyota Motor Corporation şirketinin kurucusu, Mayıs 1939

[DH] Toyota Takımı

• _ToyotA_

[Today Tomorrow TOYOTA]
    2005 Corolla sol HB

------------------------------------

TOYOTA

Today Tomorrow TOYOTA
    2005 Corolla sol HB

TOYOTA

[ Today Tomorrow TOYOTA ]
    2005 Corolla sol HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes -- 30 Mayıs 2006; 14:02:00 >

• hıımm alttaki resim daha güzel sanki!
  • bir kaç çalışma yaptım.....

_ToyotA_

[Today Tomorrow TOYOTA]
    2005 Corolla sol HB

TOYOTA

Today Tomorrow TOYOTA
    2005 Corolla sol HB

TOYOTA

Today Tomorrow TOYOTA
    2005 Corolla sol HB

-----------------------------

TOYOTA

2005 Corolla sol HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes -- 30 Mayıs 2006; 15:06:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: serkes

bir kaç çalışma yaptım.....

_ToyotA_

[Today Tomorrow TOYOTA]
    2005 Corolla sol HB

TOYOTA

Today Tomorrow TOYOTA
    2005 Corolla sol HB

TOYOTA
    />

Today Tomorrow TOYOTA
    2005 Corolla sol HB

-----------------------------

TOYOTA

2005 Corolla sol HB

Serkes hocam ellerine sağlık güzel olmuş hepsi ama en alttaki daha bi güzel.Yalnız şu ayzılaarı kırmızı yapsak daha hoş durmazmı mesela
    TOYOTA

2005 Corolla sol HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 30 Mayıs 2006; 15:44:16 >

• bence gayet iyi
    diğer arkadaşlar ne der acaba......?

TOYOTA

2005 Corolla sol HB

• ARKADAŞLAR KASA NE ZAMAN DEĞİŞİYOR TOYOTADA BİLGİSİ OLAN YAZSIN LÜTFEN VE DE RESİM VARSA YOLLAYIN
  • Arkadaşlar ben daha önce topic açmıştım corolla püf noktaları diye orda da belirttiğim gibi bi arkadaşın topiği vardı opelin inceliklerini veya değişik özelliklerini anlatıyordu bizde böyle bilgileri paylaşalım olmaz mı bu topic i üstte tutmak için hep paylaşalım çünkü TOYOTA herzaman 1inci
  • ben koydum imzama isteyen koysun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.