Şimdi Ara

...:::>)(<TOYOTA KULÜBÜ>)(<:::... (165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.312
Cevap
12
Favori
340.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabamı sattım, ama hala toyotacıyım... eski dostlara bir selaM VERMEK İSTEDİM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

geçen bakım yaptırdım. özel serviste.

yağ + yağ filitresi + hava filitresi + polen filitresi + 4 buji + arka fren balataları + işçilik = 260 lira.

yetkili servistede yaptırsan zaten aynı parayı vercektin.pahalı olmus.gereksiz yani özel servis.

• quote:

Orijinalden alıntı: KS717

Arabamı sattım, ama hala toyotacıyım... eski dostlara bir selaM VERMEK İSTEDİM...

Ben de sattim Artik degisme zamani gelmisti ama Toyota gozumde halen sevdigim bir marka olarak kalacak. Selamlar herkese.
  • iyi günler arkadaşlar yeni toyota verso şubat ayında ticari modeli çıkacakmış bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...
  • Corolla

Ekler misin benide
  • merhaba dostlar eski bir toyota corolla kullanıcısı olarak forumda yerimi aldım herkese selamlar..
  • konu gerilemiş....

geçen gün kuzenim 0 corolla almış.araba beyaz.çok yakışıyor bence.ama iç döşeme krem rengi.

beyaz arabaya krem döşeme ne kadar yakışır???
    yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim...
  • 2003 Corolla Sol sahibi olarak beni de ekleyin arkadaşlar
    Daha önce konu işlendi ise kusura bakmayın Navitech NAV-DX9000 TV'li Navigasyon+Oto Teyp
    Bimeks de 728 TL http://www.bimeks.com.tr/urun/118133/navitech-nav-dx9000-tv%27li-navigasyon-oto-teyp.aspx#specs
    Özelliğine göre fiyatı uygun görünüyor. Benim araca modele uygun mudur?
    Performans fiyat bakımından önereceğiniz bir model var mı?

• dün itibariyle coralla 1.4D comfort aldım hevesle clübe üye olup bilgi paylaşımı yapalım dedım ama topik ölmüş sanırım :) eee hayırlısı olsun artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: vhkm

dün itibariyle coralla 1.4D comfort aldım hevesle clübe üye olup bilgi paylaşımı yapalım dedım ama topik ölmüş sanırım :) eee hayırlısı olsun artık

bende aynı hevesle geldim ama :)
  • Selam
    arkadaşlar eski bir Toyota kullanıcısıyım 95 mdel efsane kasayı 2,5 yıl kullandım şu an Honda kullanıyorum 2004 model 1.6 otomatik vites Toyota Corolla bir araçla ilgileniyorum bu model araç kullanan arkadaşlar araç hakkında genel bir bilgi verebilirmisiniz.
  • 2008 d4d sedan sahibiyim benide klübe ekleyin
  • 2005 Toyota Corolla Terra beni de eklerseniz sevinirim. saygılar
  • s.a arkadaslar bende yenı toyota aldım 96 model xli klima falan var 1.6 kmde 295 krus cıktı aldıgım gun gaz ayarınıda yaptırmıstım sızce normal mi bana pek normal gelmedıde(: aldıgım gaz fiyatı ıse 2.19 kurus
  • bugün yaz servis günleri kampanyasından yararlanarak bakım yaptırdım

motor yağı ve filtresi değişimi 42,87 --> 30,01
    düz tip şanzıman yağı değişimi 39,00 --> 35,10
    karter tapa contası 1,89 --> 1,51
    mot. yağı 10W40 X3,7LT 77,00 --> 61,60
    yağ filtresi 18,00 --> 14,40
    şanzıman yağ yapa contası 1,93 --> 1,54
    buji X4 27,16 --> 21,73
    şanz. yağı, 75W LV 1LTX31,73 60,29 --> 48,23

toplam 252,66 TL tuttu, indirim tutarı 54,02 TL

hava filtresini söylediğim halde takmamışlar, onu tekrar gidip orjinal taktıracağım, yan sanayi filtreler hava akış sensörüne kötü etki ediyor.
  • bence gaz ayarına bi baktır bende 91 xl var kmde 210 falan yakıyodu ben gazını bayagı kıstırdım simdi 165 170 falan yakıyor sehir içi ışıklarda falan durunca arabada titreme oluyor fakat şahin doğan gibi değil hafif bi titreme yani ögrenci işi el mahkum yapacak bise yok :) yanlız gitmez falan diyenlere aldırma o haliyle tüpte 160'ı gördü yani bide sendeki efsane kasa okul bitince bende 97 gli düsünüyorum. çok hosuma gidiyor o kasalar bu arada aracın kıymetini bil mükemmel bi araca sahipsin :)
  • Merhaba arkadaslar,

2006 Model Toyota Corolla Sol kullanicisiyim, beni de ekleyebilirsiniz.
  • başlığın eski hızı kalmamış, güncel.
  • 2004-2005 Toyota Corolla 1.6 sol alma asamasindayim. Bakalim, hayirlisi...
  • Bugün; 0:44:43
    Seçtiğiniz mesajın linkini aşağıdaki kutudan kopyalayabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=69760146

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaslar Merhaba

Aranıza yenı katıldım,3 gun evvel 2001 model 1.4 VVTİ motor toyota corolla terra aldım.

Arac orjınal 43600 km de ılk sahıbınden daha stepnesındekı lastık uzerındekı boya bıle duruyor,ıcı sıfır araba kokusunda en ıcınde en ufak cızık yok alındıgı acenta sevıste yapılmıs bakımları daha hıc dısarda tamırcı yuzu gormemıs,emeklı bı astsubay amcamızdan aldım,

Aracımın hıkayesı boyle yakında fotolarınıda yukleyecegım,

Toyota konforu ve kalıtesı zaten arabanın dıreksıyonuna ılk gectıgınız andan ıtıbaren kendını bellı edıyor(surus keyfı saglamlık ıc malzeme kalıtesı ve yol tutus) ancak yazıları okudukca daha yenı bılgım oldu benım aracın modelındede varmı bılmıyorum ama yag eksıltme problemının klasık oldugunu soyluyorlar...Bıraz moralım bozuldu acıkcası boyle bı durum varmı?dogrumu veya zararı nedır?

Toyota corolla da neye dıkkat etmek lazım...

Bırde aracımda klıma yok ( orjınal klıma takılıyormu?ne kadar?),aracı 15000 lıraya aldım fıyatı nasıl sızce?

Benı bıraz aydınlatırsanız sevınırım...

Herkesın yenı yılını kutlarım

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.