Şimdi Ara

...:::>)(<TOYOTA KULÜBÜ>)(<:::... (164. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.312
Cevap
12
Favori
340.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyis61

quote:

Orijinalden alıntı: rzy

Tüm Toyota Terracılara Duyurulurrrr !! bende 99 model 1.3 terra var 1 ay once lpg taktırdım markası landı renzo olan ancak enjektor sesı cok oldugu ıcın rahatsızım cunku traktor calısıyomus gıbı tar tar ses cıkarıyor o yuzden gerı sokturup baska bı kıt taktırmak ıstıorum ama uyumlu olan performansı yuksek olan rolantıde ınıp cıkma yapmayan..enjekttor sesı az olan ..bana yardımcı olursanız sevınırım 99 terra 1.3 kullananlar sız hangı kıtı kullanıyosuunz bı soylersenız yardım olunn

Atiker

Alıntıları Göster
    Ben de atiker kullanıyorum, memnunum...

• quote:

Orijinalden alıntı: freestyle_

quote:

Orjinalden alıntı: profurio

Herkesin imzasının tıpatıp aynı olması gerekmez bence. Ana temanın olması yeterlidir diye düşünüyorum..
    ama modelini yazarım o olur..
    quote:

Orjinalden alıntı: freestyle_

quote:

Orjinalden alıntı: profurio

Beni de ekle 2005 Avensis Comfort..

eklendi..

imzana şu sözü eklersen iyi olur hepimizin aynı olsun imzası altınada benimki gibi modeli ekeyebilirsin kalitede yol ayrımı olduğunu herkes biliyor

"Şu andan itibaren herkesin el ele vererek, üstün araçlar üretmenin bir yolunu bulmak üzere çalışmasını istiyorum."
    Kiichiro Toyoda
    Toyota Motor Corporation şirketinin kurucusu, Mayıs 1939

tamam o söz güzel herkes görsün diye dedim..
    böylede güzel ok

Alıntıları Göster
    merhaba,
    ben de bir toyotacı olarak grubunuza katılmak istiyorum
    imzayı alamıyorum çünkü rapid.share.de kapalı

TOYOTA RAV4 2006 2.0 EXTRA A/T
    TOYOTA AVENSİS 2010 1.6 ELEGANT

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot90

Ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerso

quote:

Orijinalden alıntı: heredot90

Ben de.

Alıntıları Göster
    merhaba
    dün itibari ile bende bir toyota kullanıcısıyım
    2004 corolla hb sol otomatik vites
  • quote:

Orijinalden alıntı: özkan41

merhaba
    dün itibari ile bende bir toyota kullanıcısıyım
    2004 corolla hb sol otomatik vites

Alıntıları Göster
    yanlız araçta bir sıkıntı var
    sanruftan su alıyor
    bu konuda yardım edebilirmisiniz
    ne yapmalıyım vede ne gibi bir masraf tutar şimdiden tşkrlr
  • quote:

yanlız araçta bir sıkıntı var
    sanruftan su alıyor
    bu konuda yardım edebilirmisiniz
    ne yapmalıyım vede ne gibi bir masraf tutar şimdiden tşkrlr

Alıntıları Göster
    2006 corolla vardı. 50.000 bakımı için servise gittim. indirimde olduğunu 200 küsür yerine 170 tl dediler. Neleri değiştiriyorsunuz dedim. motor yağı ve yağ filtresi dediler. iyi dedim. bunları 50.000 bakımına sokmadan yapsanız ne tutar dedim. 90 tl dediler. ıvır zıvırı kontrol etmeye para alıyorlar. arac akımlı zaten. 90 tl ye degistirdiler ayrıca ücretsiz chekupla 50.000 bakımını ücretsiz yaptırdım :) , bir kelepce falan degisti hersey dahil 50.000 bakımı 97 tl tutt.

üstelik iç dış cillop gibi yıkadılar ücretsiz. sıfır gibi oldu araba herşey dahil toplam ücret 97 tl :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerso

2006 corolla vardı. 50.000 bakımı için servise gittim. indirimde olduğunu 200 küsür yerine 170 tl dediler. Neleri değiştiriyorsunuz dedim. motor yağı ve yağ filtresi dediler. iyi dedim. bunları 50.000 bakımına sokmadan yapsanız ne tutar dedim. 90 tl dediler. ıvır zıvırı kontrol etmeye para alıyorlar. arac akımlı zaten. 90 tl ye degistirdiler ayrıca ücretsiz chekupla 50.000 bakımını ücretsiz yaptırdım :) , bir kelepce falan degisti hersey dahil 50.000 bakımı 97 tl tutt.

üstelik iç dış cillop gibi yıkadılar ücretsiz. sıfır gibi oldu araba herşey dahil toplam ücret 97 tl :)

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu corolla lardaki cd çalar göz temizleme olayı nasıl yapılıyor bilen varmı.birde cd çalar nasıl sökülüyor....

• quote:

arkadaşlar bu corolla lardaki cd çalar göz temizleme olayı nasıl yapılıyor bilen varmı.birde cd çalar nasıl sökülüyor....

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 1996 model xl toyota corolla var..Fabrika çıkışı oto teyp var..Teyp çalmıyor..Tamirci teyp kodu lazım dedi..Teyp Kodunu Bilen varsa yazabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Arkadaşlar 1996 model xl toyota corolla var..Fabrika çıkışı oto teyp var..Teyp çalmıyor..Tamirci teyp kodu lazım dedi..Teyp Kodunu Bilen varsa yazabilir mi

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar
    1999 1332 motor terra sahibiyim
    1 hafta kadar önce sol arka kapı arkasındaki plastik rüzgarlık aracıma elveda bile demeden uçmuş gitmiş.
    Zannedersem ömrünü tamalayarak ve montaj tırnaklarının kırılan kısmını araç üzerinde bırakarak
    Piyasada yetkili servis haricinde yok
    Yetkili servis ise sağ ve sol olarak takım satıyor. Takımı da İstanbul fiyatı 150 Tl
    + bulunduğumuz şehre kargo marafı

Bu konuda bana bu parçayı bulmam konusunda yardım edebilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    Parçanın normal şartlarda yedek parçacılarda bulunması zor gibi görünüyor
    Bursa ve civarında nerede bulabilirim
    mail adresim
    mseyis@burdoksan.com

• quote:

Orijinalden alıntı: seyis61

Merhaba arkadaşlar
    1999 1332 motor terra sahibiyim
    1 hafta kadar önce sol arka kapı arkasındaki plastik rüzgarlık aracıma elveda bile demeden uçmuş gitmiş.
    Zannedersem ömrünü tamalayarak ve montaj tırnaklarının kırılan kısmını araç üzerinde bırakarak
    Piyasada yetkili servis haricinde yok
    Yetkili servis ise sağ ve sol olarak takım satıyor. Takımı da İstanbul fiyatı 150 Tl
    + bulunduğumuz şehre kargo marafı

Bu konuda bana bu parçayı bulmam konusunda yardım edebilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    Parçanın normal şartlarda yedek parçacılarda bulunması zor gibi görünüyor
    Bursa ve civarında nerede bulabilirim
    mail adresim
    mseyis@burdoksan.com

Alıntıları Göster
    2006 corolla lınea 1.6 tuplu gumus grı...79 bınde....sag arka kapı dıs sacı değişmiş parca boya var..ne kadar eder..alt ust lımıt olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: barisunye

2006 corolla lınea 1.6 tuplu gumus grı...79 bınde....sag arka kapı dıs sacı değişmiş parca boya var..ne kadar eder..alt ust lımıt olarak

Alıntıları Göster
    S.a Arkadaşlar İi Akşamlar Herkese Beni Kabul Ederseniz Aranızda Olmak İsterim

Arkadaşlar işte yeni aracım yarın tescil edilecek

...:::>)(<TOYOTA KULÜBÜ>)(<:::...

Buda Benim Keretadan Kareler

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

Buda Benim Keretadan Kareler

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar...
    aranıza yeni katılmak üzereyeim.Bazı endişelerime cevap arıyorum .İnanıyorumki Endişelerimi giderecek yer burası.
    1- Alacağım araç 2004 Otomatik 1.6 corolla Sol. 53000 km de buaraçların müzbin problemleri varmıdır?
    2-Çevremde otomatik araçların çok problemli olduğu söyleniyor,bu araçlarda böyle bir sorun varmıdır?
    3- Tavsiye eder misiniz?
    4-İçeriye lastik sesi alması nasıldır?
    Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bahartom

merhaba arkadaşlar...
    aranıza yeni katılmak üzereyeim.Bazı endişelerime cevap arıyorum .İnanıyorumki Endişelerimi giderecek yer burası.
    1- Alacağım araç 2004 Otomatik 1.6 corolla Sol. 53000 km de buaraçların müzbin problemleri varmıdır?
    2-Çevremde otomatik araçların çok problemli olduğu söyleniyor,bu araçlarda böyle bir sorun varmıdır?
    3- Tavsiye eder misiniz?
    4-İçeriye lastik sesi alması nasıldır?
    Şimdiden teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    toyota kullanıcıları ve sevenlerini sitemize bekliyoruz
    toyotafan.org

• quote:

Orijinalden alıntı: Tgye155

toyota kullanıcıları ve sevenlerini sitemize bekliyoruz
    toyotafan.org

Alıntıları Göster
    arkadaslar bende bugun aranıza katıldım.aldıgım arac eniştemin ilk sahibi oldugu 2001 model corolla 1.4 terra a.c sedan.bugun tescil yaptırdım adıma 14 bine aldım.araba sadece 62000 kmde.ben alındıgı gunden berı arabayı bılıyorum.cok az kullanıldı orjınal km de.sizce nasıl damla gozlu için 14 binlik fiyat iyimdir? herkese sevgiler saygılar.ayrıca birisi lütfen şu imza olayını ayrıntılı olarak anlatırsa nasıl yapıldıgını bende isterim eklemek.sonsuz sevgiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bocukler

arkadaslar bende bugun aranıza katıldım.aldıgım arac eniştemin ilk sahibi oldugu 2001 model corolla 1.4 terra a.c sedan.bugun tescil yaptırdım adıma 14 bine aldım.araba sadece 62000 kmde.ben alındıgı gunden berı arabayı bılıyorum.cok az kullanıldı orjınal km de.sizce nasıl damla gozlu için 14 binlik fiyat iyimdir? herkese sevgiler saygılar.ayrıca birisi lütfen şu imza olayını ayrıntılı olarak anlatırsa nasıl yapıldıgını bende isterim eklemek.sonsuz sevgiler.

Alıntıları Göster
    herhalde hallettim bu imza işini :))
  • quote:

öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun.. aldığınız fiyaz gayet ideal.. ben bu aracı aldım 2 yıl kadar kullandım. geçenlerde satıp yine cororolla aldım model yükselttim. bana göre sınıfının en iyi ve en az yakan aracıdır. amma gelelim en önemli konuya bu araçalarda kronik yağ eksiltme sorunu vardır bendede vardı.. umarım sizde yoktur.. 1000 km de bir kontrol etmelisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun.. aldığınız fiyaz gayet ideal.. ben bu aracı aldım 2 yıl kadar kullandım. geçenlerde satıp yine cororolla aldım model yükselttim. bana göre sınıfının en iyi ve en az yakan aracıdır. amma gelelim en önemli konuya bu araçalarda kronik yağ eksiltme sorunu vardır bendede vardı.. umarım sizde yoktur.. 1000 km de bir kontrol etmelisiniz.

çok tesekkurler.walla eniştenin aracıydı gözüm üstündeydi zaten ama hiç satmak istemiyordu.sonra auris gormus cok begenmıs aynı sitede aksam ewe donerken o da arabayı takasa verecegı ıcın ıcını bosaltırken esya falan özel şeyleri bende gordum hayırdır enıste dedım napan yaa dedı arabayı takasa verdım esyaları alıorum yarında teslım edıcam dedı amannnnn enıste dur dedım ben alayım ama olmaz dedı soz verdık dedı ne sozu dedım yaa toyotaya ha araba vermıssın ha para ne farkeder dedım kaca saydılar dedım 14 dedı tamamn dedım bende 14 vereyım ben alayım dedım öle oldu yane.enişte 4 lastık yenı takmıs brıdgestone bakımını yenı yaptırmıs walla tertemız araba bınecegım ınsallah.durumları duzeltırsek sıfır corolla dızel alıcam.dıs hekımı arkadasıma aldık cok memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

quote:

yag yakma olayı sımdılık yok ama sanırım araba sadece 62000 km de oldugu ıcın.belkı 100 e dogru olabılır belkıde olmaz bakalım artık sansımıza.:))

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

bitiyorum bu arabaya, kırmızı nasıl düşer ki bu arabaya? göreniniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: dondurmaci

geçen bakım yaptırdım. özel serviste.

yağ + yağ filitresi + hava filitresi + polen filitresi + 4 buji + arka fren balataları + işçilik = 260 lira.

aynısını yetkili serviste yaptırsaydınız 270 tl verırdınız parcalarınızda orjınal takılmıs olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.