Şimdi Ara

GT Legends

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
3.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiye üzerine aldığım GT Legends ı kurdum fakat çalıştıramadım.

Sanırım starforce yüzünden. POP T2T yi oynayabilmek için 1 yıl beklemiştim, bunuda mı beklemek gerekiyor?

• Hmm bu oyunun ilacı yok maalesef optik sürücülerini iptal etmek zorundasın oynamak için:)
  • ebaydan original al..10 dolara alabilirsin sanırım..bir araştır derim..Ben öyle yaptım canavar gibi çalışıyor..:)
  • Bende oyun gayet güzel sorunsuz çalışıyo ben bi bakiimm belki ilacı bendedir..
    Çok güsel oyundur ama..
  • arkadaşlar bende orjinali var ama kurdum herşeyi girdim ,tam oyuna dalıcam tıklıyorum kısayola, starforce olayı çıkıyor,o çubuk doluyor tam giricek hop restart atıyor makine,hayırdır çözümü varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

oyunun lisansını ücretsiz ve legal edinebilirsiniz.

http://www.computerbild.de/gutscheinaktionen/cbs-gt-legends-seriennummer-4559945.html?action=registe

hocam bu dergi gtr2 nin de lisans şifresini vermişti başka hangi oyunların şifrelerini veriyor acaba
  • Arkadaşlar üstteki siteden GTR2 ve GT legends serial leri aldım.Şimdi ben bu oyunu yüklerken direk serial leri girebilecekmiyim yoksa başka bişey daha yapmak gerekiyormu?
  • GTL server lerine regester olamıyorum. Oyunu kaldırmıştım tekrar kurduğumda bu sorunlan karşılaştım bir bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

GTL server lerine regester olamıyorum. Oyunu kaldırmıştım tekrar kurduğumda bu sorunlan karşılaştım bir bilgisi olan varmı?

üstadım şu lobbyfix dosyasını indirip rardan çıkarıp tıklayın sorununuzu çözeceğini zannediyorum

http://rapid+++++++++++++++++++++++++++share.com/files/385617615/FixGTL.rar.html
  • @logitec34
    Çok teşekkür ederim regester oldu fakat lobi bom boş birşeylermi unuttum hiç birşey hatırlamıyorum. Eskiden full gibiydi ya birşeyleri eksik yapıyorum yada
  • GTL server lerinde pistler ,yarışlar ve yarışcılar hiç biri yok boş serverler. Bir hata yapıyorum ama bulamadım.
  • üstadım bildiğiniz gibi rfactor ve gtr2 nin bockbierbude ve pilsbierbude siteleri gibi gt legends inde altbierbude sitesi var oradan gtlupdater programı ile (yaklaşık 10 gb lık indirme yapmanız gerek) altbierbude serverlerinde oynayabiliyorum
    şu ana kadar hep altbierbude serverlerinde yarıştım diğerlerini de görüyorum ama pek nadir yarışçıya rastlamışımdır
    acaba gtlupdater prosu ile yükleme yapmak istermiydiniz
    altbierbude serverleri sürekli dolu oluyor bilginiz olsun
     GT Legends

• Bockbierbude ve Pilsbierbude serverlerinden daha yeni 30 GB kadar yükleme yaptım fakat sorun şu eskiden girdiğim zaman yarışlar gözükürdü az da olsa şimdi bom boş acaba zaman içinde hepsi Altbierbude portalından yüklü yarış pistleri ve modlaramı döndü de ben göremiyorum. Sorun bu ise yüklerim altbierbude portalından mod ve pistleri.
  • Demek istediğim bu boşluk. GTR 2 de de giremediğin serverler oluyor fakat görebiliyorsun.

GT Legends
     GT Legends

• http://rapid++++++++++++++share.com/files/385642941/Desktop.rar.html

hocam birde şunu deneyelim mi

rar dosyasından çıkan :
    HOST dosyasını

c/windows/sistem32/drivers/etc içerisine (değiştireyimmi derse evet deyin)

yine rardan çıkan :
    local ip yazan iki beyaz dosyayıda oyunu kurmuş olduğunuz sayfaya (C ye mi kurdunuz ? D ye mi kurdunuz ?) boş biyere tıklayıp yapıştırın

GT Legends

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logitech34 -- 10 Mayıs 2010; 16:00:26 >

• @logitech34
    Teşekkür ederim sayende bu sorunu çözdüm.
    Şimdide altbierbude portalından mod ve pist yüklemeye çalışim.
  • üstadım altbierbude kararına sevindim
     GT Legends
  • Devamlı evde olmuyorum, fırsat buldukça bilgisayarı açarak mod ve pist leri indirmeye çalışıcam. 1 GB kadar indi bile, bitsin server lerde buluşuruz arkadaşım. Tahmin ediyorum ki sende benim gibi eski aracları sürmeyi seviyorsun.
  • Altbierbude portalından yaklaşık 10 GB lik mod,pist ve patch indirmeyi bitirdim ,server lerede girdim hala eskisi gibi yoğun eski aracların bayağı taliplisi var.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.